Piękne i oryginalne sukienki dla świadkowej i druhny - wybierz swoją!

Sukienka dla świadkowej i druhny powinna być w tym samym odcieniu, co motyw przewodni wesela. Musi być także elegancka, jednak wyważona, by nie przyćmić sukni panny młodej!
/ 21.04.2013 15:19

Najważniejszym elementem przygotowań do wesela jest kreacja. Dotyczy to nie tylko panny młodej, ale także gości, a przede wszystkim druhen i świadkowej. Każda kobieta pragnie w tym szczególnym dniu wyglądać przepięknie! 

Przyjmuje się, że sukienka świadkowej i druhny powinna być dopasowana kolorystycznie do motywu przewodniego wesela i powinna być elegancka, ale nie przesadzona. Trzeba pamiętać o tym, że to panna młoda jest najważniejszą gwiazdą wydarzenia i nikt nie może odciągnąć od niej uwagi!

Piękne sukienki dla świadkowej i druhny - propozycje Pronovias

Na szczęście wybór pięknych kreacji jest ogromny, a producenci nieustannie poszerzają asortyment. Jako druhna czy świadkowa możesz wybrać sukienkę skromną, ale elegancką, koktajlową, a także okazałą suknię wieczorową. 

Wszystko zależy od twojego gustu i wyobraźni!

Będziesz druhną na weselu? Zobacz, czy znasz wszystkie obowiązki, które cię czekają!

Koktajlowa kolekcja Pronovias to wyjątkowe suknie na ślub i przyjęcie weselne nie tylko dla świadkowej czy druhny, ale także dla każdej kobiety, która wybiera się na te uroczystości w roli zwykłego gościa. W ofercie znajdziesz różne fasony, wzory i kolory - z pewnością bez problemu wybierzesz sukienkę idealną!

Sukienki dla druhen są niezwykle szykowne i dobrze skrojone - podkreślają wszystkie atuty kobiecej sylwetki.

Zobacz naszą galerię, w której prezentujemy aż 42 propozycje z kolekcji Pronovias! 

Zobacz także:
Krótkie sukienki w stylizacjach weselnych - są przepiękne! 
Wybierz oryginalną i modną sukienkę na ślub i wesele! 
Świadkowa i druhna w długich sukienkach - 13 propozycji [GALERIA]