Trendy ślubne 2018

Sukienka Sugarfree, cena 209 zl fot. Materiały prasowe
Jakie suknie i dekoracje będą modne w kolejnym sezonie?
Sukienka Sugarfree, cena 209 zl fot. Materiały prasowe

Każdy, kto uważają, że moda weselna jest niezmienna, bo sama uroczystość jest niezwykle klasyczna, ten jest w błędzie. Trendy weselne, tak samo, jak te streetowe, nie stoją w miejscu, a zmieniają się z sezonu na sezon. Co będzie dominowało w modzie ślubnej 2018? Sprawdź najnowsze trendy. Podpowiada stylista Adam Chowański, który razem z Magdaleną Sochą-Włodarską prowadzi program "Sposób na suknię" (TLC, wtorek od 21.30).

Wybrałyśmy najmodniejsze suknie ślubne

Romantycznie i z klasą

Ślub i wesele kojarzą się przede wszystkim z romantyczną aurą, która niezależnie od zmieniającej się mody, nie mieni się chyba nigdy. W sezonie ślubnym 2018 warto postawić na minimalizm, proste kroje, dekoracje, a także dodatki. Świece, kwiaty i ledowe litery z napisem "Love" nadal będą na czasie.  

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki?

Boho nadal bardzo modne

Boho chic, który znamy już z sezonu 2017, nadal będzie modny. Rustykalne dekoracje, proste suknie o fasonie empire, a także wianki na głowie i polne bukiety kwiatów będą królowały na weselach 2018. Wesele w stylu boho idealnie sprawdzi się oczywiście w plenerze, ale nie tylko. Jeśli tylko wybierzecie odpowiednie dodatki (świece, ramki, kwiaty, pióra, a także drewniane podstawki) to nawet wesele w sali zmieni się w te, w stylu boho. 

Jak zorganizować wesele w stylu boho?

Glamour

Klasyczne śluby nigdy nie przestaną być modne. Biała suknia, ciemny garnitur, sala weselna w stylu glamour - to zawsze będzie modne. W sezonie ślubnym 2018 nadal dominować będzie połączenie złota, ciemnej butelkowej zieleni oraz bieli. Nie zapominamy też o ozdobach i dodatkach. Suknie w stylu księżniczki, koraliki, brokat i mieniące się błyskotki to będzie prawdziwy hit. 

O czym powinnaś pamiętać, organizując ślub w plenerze? 

Modne suknie ślubne 2018

Sezon ślubny 2018 można określić mianem wielu kontrastów w modzie ślubnej. Do łask wrócą suknie w stylu księżniczki - bardzo bogato zdobione, z cekinowymi gorsetami, tiulami, czy bufami. Z drugiej strony nadal modne będą skromne i proste fasony empire, czy klasyczne modele o kształcie litery A. Wszystko uzależnione jest oczywiście od stylu wesela. 

Ile będzie kosztowało twoje wesele? Policz koszty za pomocą naszego kalkulatora! 

Redakcja poleca

REKLAMA