POLECAMY

Zobacz najnowszą kolekcję ślubną Sylwii Romaniuk!

To połączenie tradycyjnych sukien jak z tysiąca i jednej nocy z modną nowoczesnością. Zobacz sama!

Suknia ślubna to kreacja jedyna i na całe życie, bo przecież mało kto po raz drugi decyduje się na ślub kościelny. Jaka więc powinna być idealna suknia ślubna? Po pierwsze - dopasowana do figury. Po drugie - dostosowana do charakteru uroczystości (inaczej ubierze się panna młoda na wesele w stylu boho, a inaczej na to glamour). Po trzecie - powinna być wygodna - w końcu to w niej przetańczysz cały rok. 

Wybierz idealny model sukni ślubnej do swojej figury!

Kolekcja ślubna od Sylwii Romaniuk

Sylwia Romaniuk zaprojektowała kolejną fenomenalną kolekcję sukien ślubnych. Jakie są? To połączenie tradycji i nowoczesności, dzięki czemu każda panna młoda znajdzie coś dla siebie. I ta, która marzy, by wyglądać księżniczka, i ta, która stawia na nowoczesność, ale  i ta dla której zmysłowość zamknięta w kreacji w duchu haute couture , jak i w nowatorskim projekcie są spełnieniem marzeń w tym najważniejszym dniu w życiu.

Suknia ślubna dla puszystej panny młodej? Mamy kilka propozycji!

W najnowszej kolekcji ślubnej Sylwii Romaniuk znajdziemy więc przepiękne bajkowe suknie, krótkie i nowoczesne kreacje, a także modne spodnie, które śmiało mogą zastąpić sukienkę. 

Atelier znajduje się w Warszawie na Alejach Ujazdowskich 41.