Panna Młoda i dodatki w stylu Modern Glam

Modern Glam to Panna Młoda odnajdująca się w wielkomiejskiej przestrzeni. Trzy cechy, które jej towarzyszą, to: elegancja, klasa i nowoczesność. Wszechobecny połysk, nowoczesna energia i dekoracyjność to zasadnicze cechy stylu glamour. Zobaczcie w jaki sposób osiągnąć efekt Modern Glam!

Modern Glam to Panna Młoda odnajdująca się w wielkomiejskiej przestrzeni. Trzy cechy, które jej towarzyszą, to: elegancja, klasa i nowoczesność. Ślub w tym wydaniu ma być kameralny i wysublimowany, ale jednocześnie powinien wzbudzać zachwyt, zadziwiać elegancją i nadawać ton. Wszechobecny połysk, nowoczesna energia i dekoracyjność to zasadnicze cechy stylu glamour!

Panna Młoda w stylu Modern Glam

Fot. Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

W jaki sposób osiągnąć efekt Modern Glam? Zdecydowanie postaw na szyk i luksus! Dodatki zaplanuj w dwóch kontrastowych kolorach: czerni i bieli. Najlepiej, żeby wszystko błyszczało i wprost ociekało luksusem, tak jak diament na Twoim palcu. W końcu, cytując słowa Marilyn Monroe, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet: „Diamonds are a girl's best friend”.

W stylistyce Modern Glam tradycyjne wesele zostaje wyparte na rzecz eleganckiego przyjęcia urządzanego w stylowej restauracji. Najczęściej przyjęcie odbywa się w formie kolacji lub obiadu organizowanego dla najbliższej rodziny i wąskiego grona znajomych. Wybrane potrawy mają być nie tylko smaczne, ale również prezentować się w wysublimowanej i efektownej oprawie.

Nie istnieje chyba bardziej szykowne połączenie, niż biel z czernią. Wykorzystaj to w swoim bukiecie ślubnym. Klasyczne, białe róże udekorowane czarnymi dodatkami sprawią, że będziesz najmodniejszą Panną Młodą w mieście!

Tekst: Agnieszka Kulczyńska, zdjęcia i inspiracje w stylu Modern Glam pochodzą z najnowszego lookbooka sklepu ślubnego SlubneZakupy.pl.