Modne suknie ślubne 2013 - Lanvin ślub 2013

Sprawdź jakie ceny mają kreację wielkiego, francuskiego domu mody
Joanna Mroczkowska / 31.05.2013 08:49
Lanvin, kolejny wielki dom mody i jego propozycje modnych sukien ślubnych na sezon 2013. Była już Carolina Herrera, była Vivienne Westwood, teraz przyszedł czas na inspiracje jedynego w swoim rodzaju Alebra Elbaza, dyrektora kreatywnego Lanvin.

Więcej modnych sukien ślubnych znajdziecie tutaj:

Modne suknie ślubne i dodatki na ślub 2013 można w łatwy sposób zakupić za pośrednictwem strony internetowej projektanta. Od razu widać, że im słynniejszy dom mody tym wyżej się ceni. Ozdobna opaska na włosy z metką Lanvin to koszt, bagatela, ok. 4,5 tysiąca złotych, w podobnej cenie możecie zakupić również welon. Krótka sukienka ze specyficznym rozkloszowaniem, przypisanym właśnie Lanvin, to koszt, ok. 21,5 tysiąca złotych. Długa suknia ślubna w stylu greckim kosztuje ok. 35 tysięcy złotych, a suknia ślubna w kształcie syrenki kosztuje ok. 27 tysięcy złotych.

Suknie ślubne Lanvin to istne dzieła sztuki, szyte i ozdabiane ręcznie na zamówienie. Jednak cena czasem stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia, ale nikt nie zabrania inspirowaniu się projektami wielkich krawców ;)

Zobaczcie również:
Suknie ślubne projektu Vivienne Westwood
Suknie ślubne projektu Caroliny Herrery
Suknie ślubne projektu Very Wang

Zajrzyjcie do naszej galerii sukien ślubnych Lanvin: