Kombinezon na wesele – tak, czy nie?

Kombinezon kobieta fot. Adobe Stock
Wesele kojarzy się z uroczystością pełną elegancji, ale i klasyki. Wystawne, wieczorowe sukienki, perfekcyjne makijaże i fryzury, eleganckie dodatki…Coraz częściej na sali weselnej można zauważyć panie w…kombinezonach!
Wioletta Górecka / 09.10.2018 23:01
Kombinezon kobieta fot. Adobe Stock

Z biegiem czasu wszystko zmienia się ku nowoczesności – przede wszystkim moda i zwyczaje weselne. Jeszcze kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu, nie do pomyślenia były te rzeczy, które dziś są codziennością i nikogo nie oburzają, a nawet nie dziwią. Jedną z takich zmieniających się rzeczy jest ubiór gości weselnych. Coraz rzadziej jest formalny i wieczorowy, a zarówno panie, jak i panowie, pozwalają sobie na coraz większa swobodę. Kombinezon na wesele to hit, czy jednak nie powinien zajmować miejsca sukienki?

Nowoczesność w modzie

Nowoczesność najszybciej wdarła się do świata mody i tam rozgościła się już na dobre, co krok zaskakując nowościami. Tradycyjne, koktajlowe czy wieczorowe sukienki weselne coraz częściej zastępowane są kombinezonami. Taki strój kojarzy się przede wszystkim z kobietą nowoczesną, przedsiębiorczą, odważną i nie bojącą się nowych wyzwań. Ubierając się na różne okazje, lubi strojem podkreślać swój charakter i naturę. Nie inaczej jest w przypadku wesel. Kombinezon to strój nie tylko elegancki, ale także bardzo wygodny i podkreślający kobiecą sylwetkę!

Najmodniejsze fryzury na wesele! [GALERIA]

Kombinezon na wesele – wyraz nowoczesności, czy ignorancja?

Małżeństwa zawierane są przeważnie przez ludzi młodych – między 20 a 30 rokiem życia. Są oni więc urodzeni i wychowani już w duchu postępującej nowoczesności i w świecie pędzącym ku niezależności, podkreślaniu indywidualności i własnego, niepowtarzalnego stylu. Kombinezony na wesele to prawdziwy hit ostatnich lat, z tendencją nie tylko do utrzymania się na szczycie, ale także rozwoju.

Kombinezony na wesele – jakie wybrać?

Jeśli dobrze czujesz się w kombinezonie, a za sukienkami nie przepadasz – nie rób niczego wbrew sobie. Wybierając się na wesele, postaw na kombinezon z eleganckiego, wytrzymałego materiału, o kroju i w kolorystyce, które najbardziej ci odpowiadają. Do wyboru masz wiele fasonów:

  • z krótkimi i długim rękawem
  • z krótkimi i długimi nogawkami
  • dopasowane do ciała lub o luźnym kroju
  • jednolite lub wzorzyste.

Zobacz także:
90 hitów na weselne tańce! 
Ile włożyć do koperty dla pary młodej?

Redakcja poleca

REKLAMA