Długie sukienki dla świadkowej i druhny - 13 modnych propozycji!

Wybór kreacji weselnej to trudne zadanie dla każdej kobiety, a szczególnie dla druhny i świadkowej. To one są najważniejszymi osobami zaraz po pannie młodej! Lubisz długie sukienki? Wybrałyśmy coś dla ciebie!
/ 04.06.2014 15:47

Wybór eleganckiej kreacji, zwłaszcza na oficjalną okazję, to niełatwe zadanie. Wesele jest tym szczególnym momentem, kiedy każda kobieta pragnie wyglądać najpiękniej. Podstawą jest oczywiście suknia. 

Przez długi czas zakładanie długiej sukni na wesele było traktowane jako duży nietakt wobec panny młodej - długi fason był zarezerwowany przecież tylko dla niej! 

Moda i zwyczaje zmieniają się jednak, dlatego dziś nikogo nie gorszy już zakładanie długiej sukni na wesele, czy sukienki w kolorze czarnym!

Długie sukienki dla świadkowej i druhny - coraz śmielej rozwijający się trend!

Przyszła świadkowa najlepiej zrobi, jeśli wybór swojej sukienki skonsultuje z przyszłą panną młodą. Każda przyszła mężatka ma bowiem w swojej głowie indywidualny obraz własnego ślubu, a sukienka druhny nie powinna go zaburzać.

Jeśli przyszła panna młoda nie ma nic przeciwko temu, byś założyła długą suknię - pole do popisu masz ogromne!

Warta rozważenia jest długa sukienka, która podkreśli doniosłość całej uroczystości i wprowadzi element niewyszukanej elegancji. Poza tym sukienki maksi są w dalszym ciągu bardzo modne, a w sklepach internetowych i sieciówkach znajdziecie ich duży wybór. 

Wybrałyśmy dla was kilka długich sukienek, które idealnie nadają się dla świadkowej i są zgodne z obowiązującymi trendami - zobacz je w naszej galerii!

Zobacz więcej na temat druhen! 
Kilka zasad dotyczących stroju druhny - znasz je wszystkie?
Świta druhen na polskim weselu - czy ten trend się przyjmie?
7 najważniejszych obowiązków druhny - znasz je wszystkie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/31.10.2014 21:06
Ładna!
/28.09.2014 16:46
Ciekawe sukienki można znaleźć w kolekcji sugarfree. tam właśnie kupiłam świadkują siostrze. http://sugarfree.pl/
/27.09.2014 19:44
Tu jest kilka fajnych propozycji ubrań dla świadkowej http://naslubnymkobiercu.pl/ubrac-swiadkowa/ :)
POKAŻ KOMENTARZE (4)