Stylowy ślub

Hotel Rialto w Warszawie przygotował specjalną ofertę ślubną dla ludzi, którzy planują te szczególne chwile w stylu nieco innym niż nakazuje tradycja. Coraz więcej osób poszukuje alternatywy dla tradycyjnego wesela z konkursami i orkiestrą przygrywającą standardy i przyśpiewki.
/ 31.10.2006 10:53
ślubHotel Rialto w Warszawie przygotował specjalną ofertę ślubną dla ludzi, którzy planują te szczególne chwile w stylu nieco innym niż nakazuje tradycja. Coraz więcej osób poszukuje alternatywy dla tradycyjnego wesela z konkursami i orkiestrą przygrywającą standardy i przyśpiewki.

Dla tych, którzy planują obiad ślubny zamiast tradycyjnego wesela i chcą mu nadać niepowtarzalny klimat, przygotowaliśmy ofertę dla wymagających w stylowych wnętrzach hotelu Rialto.

O doznania kulinarne podczas obiadu ślubnego zatroszczy się sam mistrz Kurt Scheller. Restauracja mistrza Schellera przygotowała 3 zestawy menu, wszystkie jednakowoż wykwintne i nietuzinkowe. Każde menu składa się z koktajlu powitalnego, zimnych i gorących przystawek, zupy oraz dania głównego. Tradycyjnym elementem w menu ślubnym pozostaje tort dla Nowożeńców.

stylowy ślubW ofercie hotelu Rialto znajduje się również oprawa muzyczna w postaci harfy lub skrzypiec. W zależności od preferencji muzycznych Państwa Młodych, tym wyjątkowym chwilom może towarzyszyć subtelna muzyka wybrzmiewająca w tle.

Po obiedzie goście Państwa Młodych mogą skorzystać z gościnności hotelu i zatrzymać się w nim na noc, jeśli przyjechali do Warszawy specjalnie na tę uroczystość.
Para Młoda zaś, po uroczystym obiedzie, ma czas wyłącznie dla siebie i może go wykorzystać w specjalnie dla nich przygotowanym apartamencie dla Nowożeńców.

weseleW towarzystwie Tamary Łempickiej spoglądającej ze ścian apartamentu, w otoczeniu pięknych kwiatów, mogą zażywać kąpieli w płatkach róż, delektować się truskawkami z bitą śmietaną, niezależnie od pory roku, i popijać szampana. Nazajutrz nowożeńcy dostaną śniadanie do łóżka a na pamiątkę wspaniałych chwil, mały upominek od hotelu Rialto, który będzie im przypominał o magicznych momentach nocy poślubnej.
Taka niepowtarzalna noc poślubna może być również pomysłem na oryginalny prezent dla Państwa Młodych od świadków lub przyjaciół.

Hotel Rialto powstał w 2003 roku jako pierwszy w Warszawie hotel typu boutique. Rialto nawiązuje swoim stylem do najlepszych architektonicznych tradycji wnętrzarskich i artystycznych dawnej Warszawy. Mieści się w gruntownie odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku na rogu ulicy Wilczej i Emilii Plater. Jest utrzymany w wyszukanej stylistyce art déco.

oryginalny ślubEleganckie wnętrza wyróżnia dbałość o detale wystroju, zwraca uwagę staranne rzemiosło stolarskie, wykorzystujące szlachetne materiały – mahoń, kamień, nikiel. Pomieszczenia wyposażone są w oryginalne, unikatowe meble z lat dwudziestych, wyszukiwane na aukcjach w całej Europie. Każdy pokój został urządzony w odmiennym stylu, choć spójnym dla całości hotelu. W Rialto znajdują się pokoje z inspiracjami wiedeńskimi, afrykańskimi, brytyjskimi i belgijskimi. Odpowiednio dobrane zasłony, obicia mebli i wenecka mozaika łazienkowa z różnorodnymi wzorami czynią każdy z pokoi swoistym dziełem sztuki użytkowej. Klimat tego miejsca podkreślają barwne witraże, stylizowane na epokę wyłączniki światła wykonane z bakelitu oraz winda wzorowana na tej z legendarnego wycieczkowca Stefana Batorego. Wszystkie te elementy tworzą wspaniałą atmosferę lat dwudziestych. Znakiem rozpoznawczym hotelu Rialto jest spójność stylistyczna, której owocem jest jedyne takie miejsce w Warszawie.

We wnętrzach hotelu Rialto czuć ducha takich wielkich artystów jak Tamara Łempicka, Charles Rennie Mackintosh, Josef Hoffman, Koloman Moser, Gustav Siegel, Le Corbusier, Michael Thonet, Frank Lloyd Wright. Współcześni artyści i ludzie kultury są również obecni w życiu hotelu Rialto, odwiedzają nas regularnie. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć m.in. Beatę Kozidrak, Piotra Adamczyka, Pawła Wilczaka, Kayah, Zbigniewa Preisnera, Katarzynę Figurę, Deep Purple, Michała Urbaniaka, Arkadiusa, George Duke’a, Martynę Wojciechowską i wielu innych wspaniałych ludzi.