Panny młode dmuchają świeczki

Panna młoda jest tylko jedna, a w sukni ślubnej się nie dmucha. Czyżby? Już wkrótce kilkadziesiąt panien młodych będzie dmuchało. Świeczki na torcie. Z okazji 5 urodzin balu karnawałowego After Wedding Party 2 lutego 2013 roku w Warszawie.
/ 14.01.2013 09:00

Panna młoda jest tylko jedna, a w sukni ślubnej się nie dmucha. Czyżby? Już wkrótce kilkadziesiąt panien młodych będzie dmuchało. Świeczki na torcie. Z okazji 5 urodzin balu karnawałowego After Wedding Party 2 lutego 2013 roku w Warszawie. 

Rozpoczęły się właśnie zapisy i sprzedaż biletów. Chętni mogą rejestrować się już i rezerwować stoliki.

Panny młode dmuchają świeczki

fot. afterweddingparty.pl

Bal AWP to już 5 lat historii. Odbyło się 8 imprez, na których było prawie 1 000 gości. Gdyby zliczyć wszystkie obrączki ślubne jakie znalazły się przez ten czas na After Wedding Party, to dałoby to około 4 kg złota. Ile wina wypitego i czasu przetańczonego, ile uśmiechów, zdjęć oraz pocałunków – nie sposób zliczyć.  After Wedding Party to nie powtórka z wesela, ale zabawa z mężem lub żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach. After Wedding Party to jedyna taka i unikalna impreza karnawałowa w Polsce skierowana do ludzi z fantazją i z pewnym dystansem do rzeczywistości. W balu biorą udział zarówno pary z kilkumiesięcznym stażem małżeńskim, jak i te, które wzięły ślub kilkanaście lat temu.  

After Wedding Party to wyjątkowa okazja, by wkroczyć w karnawał, tańcząc w strojach ślubnych na parkiecie w bajkowej scenerii i delektując się doskonałą kuchnią. W programie imprezy między innymi polonez na rozpoczęcie imprezy, wspólne grupowe zdjęcie, profesjonalny  fotoreportaż i indywidualne sesje photobooth oraz konkursy z nagrodami. Na imprezie obowiązuje strój ślubny. 

W tym roku bal odbywa się również po raz pierwszy we Wrocławiu. Organizatorem imprezy After Wedding Party w Warszawie jest firma Fajne Wesele, a we Wrocławiu firma Wedding Story. 

BILETY i więcej informacji: www.afterweddingparty.pl oraz na www.awp.wroclaw.pl

AFTER WEDDING PARTY - karnawałowy bal w strojach ślubnych:

  • 2 lutego 2013 – Warszawa 
  • 9 lutego 2013 – Wrocław
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/20.01.2013 00:32
Świetna zabawa. Gdyby nie fakt, że jeszcze ślubu nie miałam ( a mimo że nie wierzę w przesądy) nie chcę zapeszać i ubierać białek sukienki przed ślubem. A jak ten bal ma się do dmuchania świeczek ?