Oryginalne zaproszenia ślubne – wyróżnijcie się na tle innych!

Zaproszenia na ślub powinny odpowiadać jego stylowi, a obydwa elementy – waszym temperamentom i charakterom. Jak zdobyć oryginalne zaproszenia ślubne, które zaskoczą wszystkich? Podpowiadamy!
Wioletta Górecka / 3 tygodnie temu
Oryginalne zaproszenia ślubne – wyróżnijcie się na tle innych! fot. Adobe Stock

Przeglądacie właśnie propozycje zaproszeń ślubnych i póki co nic was nie urzekło – każdy wzór wydaje się być oklepany, nudny, zbyt zwyczajny… Jesteście oryginalni, wasze głowy są pełne pomysłów w każdej chwili, a towarzystwo nigdy się z wami nie nudzi? Wasz ślub nie będzie kolejną szablonową uroczystością, a wydarzeniem pełnym śmiechu i radości? Takie też powinny być zaproszenia na wasz wielki dzień!

Oryginalne zaproszenia ślubne – czyli jakie?

Jedną z ważniejszych zasad jest to, by zaproszenia ślubne odzwierciedlały charakter uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się na ślub rustykalny, już sam wygląd zaproszenia powinien nawiązywać do tego stylu. Poważna i tradycyjna uroczystość w kościele także powinna mieć odpowiednią oprawę w postaci zaproszenia.

Co jednak, jeśli jesteście nieszablonowi i taki też będzie wasz ślub? Oryginalne zaproszenia ślubne to podstawa w takim przypadku!

Oryginalne, a więc takie, których na pewno nie miał i mieć nie będzie nikt inny. Takie zaproszenia można zdobyć na dwa sposoby:

  • Wybierając najbardziej podobający się wam szablon spośród oferowanych przed sprzedawców
  • Wykonując własny projekt – w takim przypadku gwarancja unikalności i idealnego dopasowania go do potrzeb i oczekiwań jest stuprocentowa!

Co ważne – takie spersonalizowane zaproszenie zwykle nie różni się wiele cenowo od gotowego szablonu! Jeśli więc nie pogania was czas i nie ogranicza budżet, wykonanie zaproszenia na zamówienie będzie najlepszym pomysłem!

Ile naprawdę kosztuje organizacja ślubu i wesela?

Oryginalne zaproszenia ślubne – ze zdjęciem, inicjałami, stylizowane…

Jeśli macie określoną koncepcję wyglądu zaproszenia, z realizacją zamówienia nie powinno być większego problemu: szkic lub (nawet amatorski) projekt wystarczy przedstawić firmie z branży ślubnej, która zajmuje się wykonywaniem zaproszeń.

Koszt takiego zamówienia uzależniony będzie od stopnia skomplikowania projektu i użytych materiałów.

Wiecie, że wasze zaproszenie ma być inne, niż wszystkie, jednak nie do końca macie jeszcze sprecyzowane, jak powinno ono wyglądać?

Organizacja ślubu i wesela - krok po kroku!

Podpowiadamy kilka pomysłów!

  • Inicjały, zamiast obrazka na stronie tytułowej
  • Kartka z kalendarza z datą ślubu
  • Wasze zdjęcie na okładce, w sepii
  • Bilet, jak na sztukę w teatrze lub do kina…

To wasz ślub, niech więc odbędzie się na waszych zasadach! Pamiętajcie, że to wasz dzień i wasza impreza, dlatego powinna spełniać przede wszystkim wasze oczekiwania.

Czytaj także:
Jak odpowiedzieć na zaproszenie ślubne? 
Zaproszenie ślubne DYI! 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)