9 powodów, dla których warto być na AfterWedding Party

Bal karnawałowy w strojach ślubnych - After Wedding Party 2012 zbliża się wielkimi krokami, przygotowania w toku, trwają rejestracje. Niektóre pary wybierają się na niego już po raz kolejny, staje się to dla nich doroczną tradycją. Dla innych będzie to pierwsza okazja. Co to za impreza? Dlaczego warto się na nią wybrać?
/ 22.01.2013 12:24

Bal karnawałowy w strojach ślubnych - After Wedding Party 2013 zbliża się wielkimi krokami, przygotowania w toku, trwają rejestracje. Niektóre pary wybierają się na niego już po raz kolejny, staje się to dla nich doroczną tradycją. Dla innych będzie to pierwsza okazja. Co to za impreza? Dlaczego warto się na nią wybrać?

9 powodów, dla których warto być na AfterWedding Party

Oto 9 powodów, dla których lubimy AfterWedding Party:

 

1. Bo można się przebrać... włożenie sukienki ślubnej jest zawsze przebraniem. A na After Wedding Party można dodatkowo zaszaleć. Akceptowalny poziom ekstrawagancji jest znacznie wyższy niż na większości ślubów. Widzimy, że wkładacie czerwone szpilki, robicie szalone fryzury i kupujecie nową biżuterię i bardzo nam się to podoba.

2. Bo na balu After Wedding PartyWSZYSCY się przebierają. Nie ma wstępu na tę imprezę bez odpowiedniego stroju. Reguły są jasne i klarowne, a najważniejsze, że przestrzegane.

3. Bo można bezkarnie, bez wstydu iw odpowiednio eleganckiej atmosferze zatańczyć poloneza. I mimo, że na co dzień tańczycie zupełnie do innej muzyki, to z szacunkiem i nostalgią można tu przypomnieć sobie kroki i muzykę rodem z Pana Tadeusza.

fot. afterweddingparty.pl

4. Bo ZDJĘCIA z AfterWedding Party to niesamowita pamiątka i doskonała zabawa. Tyle
sukienek ślubnych, tylu wytwornych mężczyzn… Spektakularne zdjęcia grupowe na schodach, ale
przede wszystkim indywidualne sesje zdjęciowe - photobooth ustawiony podczas tej imprezy wywołuje prawdziwe szaleństwo. Czasem pozujecie jak na ślubie, ale częściej puszczacie wodze
fantazji i spontanicznie wygłupiacie się przed obiektywem przystojniaków z Fotofaktory. Przyjemnie się was obserwuje.

5. Bo można się wytańczyć. To impreza, na której się tańczy, a szaleństwa parkietowe to najważniejszy punkt programu. I muzyka zawsze jest dobra. Musi. W końcu to Mocna Grupa
Wodzirejów prowadzi bal.

6. Konkursy. Zawsze wzbudzają dużo emocji, zawsze wymyślicie coś fajnego, zawsze pozytywnie czymś zaskoczycie, czy to w tańcu, czy odpowiadając na trudne konkursowe pytania. Z
przyjemnością też odbiera się nagrody, których podczas After Wedding Party nie brakuje.

7. Atmosfera Hotelu Polonia Palace. Pałacowy glamour i złocenia na ścianach, urocze balkoniki i
galerie luster. Prawdziwie bajkowa sceneria. Idealne miejsce na bal.

8. Uczestnicy – zawsze uśmiechnięci, pełni energii i miłości. Radośni i zadowoleni z życia.
Przychodzicie w grupach lub sami, ale zawsze poznajecie tu świetnych ludzi.

9. Medialny rozgłos. Bo media lubią jak w jednym i to pięknym miejscu znajdzie się tyle sukni
ślubnych i tyle szczęśliwych, zakochanych ludzi. To chyba oczywiste. Przyciągacie ich, bo jesteście szczęśliwi. A ten widok jest bezcennny.

Więcej na afterweddingparty.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.01.2013 21:43
ojej nasze zdjecie:)