Nową bielą jest cappuccino? Mmmm... pycha!

I znów biała suknia, biały welon i białe buty? A może zamiast tego suknia w kolorze pomarańczy, na głowę kapelusz słomkowy z kwietnymi ozdobami? Cóż, to wszystko już było. Dziś trendy jest coś ze smakiem: cappuccino!
/ 30.03.2008 23:21
.......
I znów biała suknia, biały welon i białe buty? A może zamiast tego suknia w kolorze pomarańczy, na głowę kapelusz słomkowy z kwietnymi ozdobami? Cóż, to wszystko już było. Dziś trendy jest coś ze smakiem: cappuccino!

Nową bielą jest cappuccino? Mmmm... pycha!Znany i lubiany kolor kremowy czy ecru wydaje się nieco zbyt jasny, zwłaszcza na buty. Z kolei kolor kawy może być już zbyt ciemny, tak więc, w samym złotym środku, jest najmodniejsze w sezonie cappuccino. Kolor o zdecydowanym odcieniu, przy tym doskonale pasujący do kremowej lub jasno-beżowej sukni ślubnej, świetnie komponujący się ze złotą biżuterią i kolorowym bukietem. Ze względu na ten przyjemny odcień, cappuccino zyskuje coraz większą popularność wśród panien młodych w Polsce. A przy tym, cappuccino ma wiele praktycznych zalet oraz znaczenie...

Największą praktyczną zaletą ślubnych butów w kolorze cappuccino jest niewątpliwie... że wcale nie muszą być ślubne, bo po ślubie także będzie je można jeszcze założyć. Podczas gdy ślubne buty w kolorze białym po uroczystości są już na straty. Dlatego też większość typowych białych butów ślubnych traktowanych jest jak buty jednorazowego użytku i wykonanych niestarannie i z gorszych materiałów. Gdy zdecydujesz się na cappuccino, będziesz mogła wybrać spośród bogatej kolekcji butów skórzanych o ciekawych wzorach i najmodniejszych fasonach, które do woli będziesz mogła nosić i po ślubie. Cappuccino jest więc idealnym rozwiązaniem dla praktycznych panien, poszukujących butów wysokiej jakości, dla tych kobiet, które nie mają zwyczaju wyrzucać butów po jednej nocy.

Ale z wyborem cappuccino związana jest i inna praktyczna zaleta. Paradoksalnie, śnieżna biel nie jest dobrym kolorem dla kobiet o zimowym typie urody. Jeśli Ty właśnie jesteś "zimą", wybierz cieplejsze odcienie bieli, krem lub właśnie cappuccino. One lepiej podkreślą urodę.

Wreszcie, kolor na ślubie, kolorowa suknia czy buty mają też znaczenie. Jeszcze do niedawna Panna Młoda, która wybierała suknie w innym kolorze niż biała, nawet gdy decydowała się tylko na kolor ecru, musiała zwalczyć opór rodziny, uzyskać na to zgodę nie tylko swej matki i babki ale też i przyszłej teściowej - co, sama przyznasz, musiało być naprawdę trudne i dowodzić niezłomności charakteru. Dziś też, wybór kolorowej sukni przez Pannę Młodą jest symboliczny - oznacza, że wie, czego chce i jest świadoma swej wyjątkowości.

Czy Ty także jesteś taką Panną Młodą?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/20.07.2011 18:24
ja miałam suknie ślubną w kolorze niebieskim przeplataną brązowym paskiem w talii.
/28.03.2009 13:19
cześć dziewczyny w sierpniu (2009)biorę slub kościelny,mieszkam we wrocławiu(duze miasto,duzo salonów sukien slubnych,jednym słowem duży wybór wszystkiego)jak kazda panna młoda chcę wyglądać wyjątkowo w tym dniu:) kazda z nas ma swuj pomysł na siebie.Ja przyznam szczeze naprzymiezałam sie w salonach mnustwo sukien(no i byłam przekonana ze oczywiście musi byc to suknia koloru białego lub ewentualnie ecri)! do momentu az nietrafiłam na ulice sokolniczą we wrocku(tam jest istne szaleństwo mozna znalesc wszystko czego sie potrzebuje do slubu) i tam tez znalazłam tą swoją jedyną ;) ... suknie ślubną! powiem wam tak mam włosy koloru czekolady,skórę niezajasną ani nie zaciemną myślę sobie biały bendzie dlamnie idealny,do momentu az nieprzymiezyłam sukni w kolorze capuccino!!wygladam w niej bajkowo,jest cudna,mozna powiedziec zakochałam sie w niej od pierwszego włożenia na siebie;)mama jak mnie w niej zobaczyła mało sie niepopłakała ,a tata(który w zyciu jest rozważny i zamknięty w sobie )szczezył się az miło:) kolor tej sukni jest naprawde fantastuczny i nieoklepany,polecam :) w niej naprawde wygląda sie wyjątkowo...
/28.03.2009 13:25
kapucino mmm pięknie :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)