znaki zodiaku najlepsze w łóżku fot. Adobe Stock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najlepsi w łóżku

Nie od dziś wiadomo że najlepszy w łóżku jest Skorpion. Ale znamy jeszcze 3 inne znaki zodiaku świetnie spełniające się na tym gruncie. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi kochankowie.
/ 02.04.2020 14:32
znaki zodiaku najlepsze w łóżku fot. Adobe Stock

Nie musisz wiedzieć, spod jakiego znaku zodiaku jest mężczyzna, z którym się spotykasz. Jednak wystarczy przecież wiedzieć, kiedy obchodzi urodziny... 

Skorpion (23.10 - 21.11)

Pożądanie to jego drugie imię. W łóżku radzi sobie świetnie - zarówno z uwagi na ognisty temperament jak i na kontrolowanie sytuacji.

Dużą wagę przywiązuje do techniki - skupia się na szczegółach, dzięki czemu swojej partnerce potrafi zaoferować maksimum przyjemności. Skorpion lubi odważne zabawy, chętnie próbuje nowości, niestety - bywa w tej kwestii egoistą. 

Lubi przejmować inicjatywę, trudno się z nim nudzić.

Byk (21.04 - 20.05)

Seks jest dla Byka bardzo ważny, ale nie uprawia go z byle kim i byle gdzie. Muszą zaistnieć właściwe okoliczności, a wtedy... zaczyna od długiej i namiętnej gry wstępnej. Stopniuje napięcie wsłuchując się w oczekiwania swojej partnerki.

Byk jest pomysłowy, ale nie spieszy się. Gra wstępna jest dla niego nawet ważniejsza, niż sam akt miłosny. 

Przywiązuje dużą wagę do stworzenia właściwego nastroju. Tzw. szybkim numerkom nie mówi „nie”, ale zamiast kuchennego blatu na pewno wybierze wygodne łóżko.

Baran (21.03 - 20.04)

Atrakcyjny fizyczny wygląd idzie w parze z umiejętnością flirtowania. Z łatwością uwodzi kobiety i szybko przechodzi do rzeczy, nie ukrywając swoich zamiarów.

Baran jest odważny, lubi zdobywać, nie znosi za to, gdy to kobieta chce przejąć inicjatywę. Podczas gry wstępnej szybko zaczyna się nudzić, najchętniej w ogóle by z niej zrezygnował.

Jeśli jego partnerka podziela zdanie w tym temacie - świetnie dogadają się w łóżku. Jeśli nie - będzie im trudno stworzyć satysfakcjonujący duet.

Niestety, Baran nie jest najwierniejszym mężczyzną... 

Lew (23.07 - 22.08)

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Lwa. Mężczyzna spod znaku Lwa to dla wielu kobiet wymarzony kochanek. Nie tylko chętnie eksperymentuje, ale też wsłuchuje się w marzenia partnerki. Spełnia je z przyjemnością.

Lubi erotyczne gadżety, nawet jeśli do tej pory nie zdradzał swoich upodobań w tym temacie. Warto wykorzystać tę wiedzę przy najlepszej możliwej okazji i zaskoczyć go nietuzinkowym prezentem.

Lew lubi dominować w łóżku, ale najczęściej robi to za przyzwoleniem partnerki. 

Dowiedz się więcej na temat znaków zodiaku:

Te znaki zodiaku mają największe szanse na bogactwo. Czy jest wśród nich twój?
Te znaki zodiaku mają największe szanse na bogactwo. Czy jest wśród nich twój?
Jedni do dużych pieniędzy dochodzą latami, innym przychodzi to o wiele łatwiej. Największe szanse na bogactwo ma Lew, ale nie tylko on. Sprawdź, czy bogactwo jest ci pisane.
Te choroby są typowe dla konkretnych znaków zodiaku. Sprawdź, co ci grozi!
Te choroby są typowe dla konkretnych znaków zodiaku. Sprawdź, co ci grozi!
Ryby mają skłonności do depresji i uzależnień, Wodnik miewa problemy z żyłami. Guzy mózgu to z kolei domena Baranów.
To urodzeni kłamcy! 5 znaków zodiaku, które najczęściej mijają się z prawdą
To urodzeni kłamcy! 5 znaków zodiaku, które najczęściej mijają się z prawdą
Bliźnięta i Ryby kłamstwo mają we krwi. Czy warto wierzyć słowom Byka? Sprawdź, czy wśród znaków zodiaku uważanych za najbardziej fałszywe znajdziesz swojego partnera.
Ile będziesz mieć dzieci? Znak zodiaku to zdradzi
Ile będziesz mieć dzieci? Znak zodiaku to zdradzi
Będziesz mieć jedno, dwójkę, a może piątkę dzieci? To zapisane w gwiazdach! Zobacz, co cię czeka w przyszłości!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)