kobieta bliźnięta fot. Adobe Stock

Kobieta spod znaku Bliźniąt

Niezwykła, zmienna, pełna wdzięku kobieta spod znaku Bliźniąt przyciąga męskie spojrzenia, ale sama wciąż poszukuje wrażeń i tęskni za swoją drugą idealną połówką.
/ 14.06.2018 10:18
kobieta bliźnięta fot. Adobe Stock

1. Bardzo młodo wygląda.

Bez względu na to, czy Bliźniaczka ma lat 30 czy 70 i tak będzie miała w sobie młodzieńczy urok. Zwykle przez całe życie zachowuje szczupłą sylwetkę, porusza się szybko, z lekkością i  gracją charakterystyczną dla młodej dziewczyny. Wybiera też niezobowiązujące, młodzieżowe stroje.

2. Dużo mówi i dużo gestykuluje.

Aby nadążyć za niezwykle szybkim tokiem myślenia (i dorównującą mu szybkością wymowy) pani spod znaku Bliźniąt trzeba być bystrym, inteligentnym i mieć podzielność uwagi. Bliźniaczka przeskakuje z tematu na temat, orientuje się w skrajnie różnych dziedzinach wiedzy. Choć jej wiadomości często są powierzchowne, wie, co, kiedy i komu powiedzieć, by zabłysnąć w towarzystwie. Podczas rozmowy zwykle żywo gestykuluje.

A jaki jest mężczyzna spod znaku Bliźniąt i jak go zatrzymać? Sprawdź!

3. Jest zmienna, co widać po jej strojach.

Jednego dnia może się ubrać niczym femme fatale, drugiego będzie przypominać harcerkę, a trzeciego panienkę z dobrego domu. W jej szafie można znaleźć zarówno rzeczy w stylu vintage, jak i ostatni krzyk mody. Zwykle jest na bieżąco z obowiązującymi trendami, ale z tego, co jest aktualnie na czasie wybiera jedynie rzeczy, które jej się podobają. Jej charakterystycznym dodatkiem jest wielka torba, w której musi zmieścić się książka (uwielbia czytać, zwykle zresztą czyta kilka pozycji naraz ), laptop, telefon komórkowy i inne gadżety, które zapewniają jej ciągłą łączność ze światem. Lubi podkreślać swoje dłonie, o ładnych, smukłych palcach, dlatego chętnie nosi pierścionki i bransolety.

Poznaj swój horoskop miesięczny!

4. Z każdym potrafi się dogadać.

Kobieta spod znaku Bliźniąt odnajdzie się zarówno na imprezie w ambasadzie, jak i na zlocie starych motocykli. Miło pokonwersuje i z prezesem, i ze sprzątaczką oczarowując ich swoim dowcipem i bezpośredniością.

5. Często prowadzi podwójne życie.

Bliźniaczka przez cały czas tęskni za kimś, kto okaże się jej drugą, idealną połówką. Ponieważ jednak rzadko kiedy spotyka ją takie szczęście, często żyje w kilku równoległych związkach. Jej partnerzy czasem wiedzą (lub nie) o sobie, a ona otwarcie przyznaje, że każdy z nich zaspokaja jej inne potrzeby. Kobieta spod tego znaku nie uznaje zazdrości i ograniczania czyjejś wolności. Sama jest bardzo tolerancyjna wobec swojego partnera i tego samego oczekuje również dla siebie.