wróżki, kobiety

Szkoła czarownic

Wróżenie z ognia i dmuchawca, zabawa kostkami to podczas wakacji znakomity relaks
/ 08.12.2008 11:06
wróżki, kobiety
By poznać swoją przyszłość, wcale nie musisz być dobrym medium, kupować czarnego kota ani wejść w posiadanie szklanej kuli. Początkującym czarownicom do przepowiadania przyszłości w zupełności wystarczą proste akcesoria i... zabawowy nastrój!

Ogień prawdę ci powie...
Przygotuj: dwie garście soli i 8 karteczek z wypisanymi przez siebie życzeniami (np. „W tym roku chcę się zakochać”, „Pragnę zdać egzamin na prawo jazdy”). Następnie rozpal niewielkie ognisko i poczekaj, aż płomień zacznie przygasać. Teraz karteczki z życzeniami wrzucaj kolejno do ogniska. Rób to lewą ręką – „od serca”.
Interpretacja wróżby
- Życzenia wypisane na karteczkach, które ulecą z prądem gorącego powietrza, spełnią się. Życzenia, które od razu spłoną, mogą się niestety nie spełnić lub spełnią się, ale w bardzo odległym czasie.

Postój w pobliżu ogniska mniej więcej 5 minut.
Interpretacja wróżby
- Jeśli spadnie ci pod nogi jakiś mały rozżarzony węglik czy iskierka – oznacza to, że będziesz miała fantastyczny rok! Zrealizujesz większość swoich planów i marzeń.

Gdy ognisko będzie już dogasać, starannie wygładź jego powierzchnię (np. grubszym patykiem) i sypnij w nie całą sól. Poczekaj chwilę, aż sól się stopi, a następnie sprawdź, jaki przybrała kształt.
Interpretacja wróżby
- Interpretujesz ją sama właśnie na podstawie kształtu, jaki przybrała stopiona sól. Na przykład plama w formie okręgu może oznaczać ślubny wianek, a przypominająca serce – że spotkasz miłość swojego życia. Najlepiej posłuchaj intuicji – z pewnością pomoże ci właściwie odczytać wróżbę.

Magiczny krąg
Jeśli spędzasz wakacje na wsi, narysuj na ziemi spory krąg i podziel go na 5 równych części. Każda z nich będzie reprezentować inną dziedzinę życia: miłość, zdrowie, pracę, rodzinę, przyjaźń. Następnie każdej z tych dziedzin przyporządkuj w myślach pytanie, na które poszukujesz odpowiedzi. Przykład: miłość – „Czy ukochany poprosi mnie o rękę?”; praca – „Dostanę po urlopie podwyżkę?” Potem w każdą część okręgu włóż niewielki okruszek chleba i postaw w pobliżu kurę lub koguta. Następnie siądź spokojnie i obserwuj, z których części okręgu ptak zje okruszki.
Interpretacja wróżby
- Zdarzenia skojarzone przez ciebie z tymi częściami okręgu, z których okruszki zostaną zjedzone – spełnią się. Zdarzenia skojarzone z pozostałymi polami – na razie się nie spełnią.

Rzucanie kostek
Na ziemi lub na kartce narysuj koło wielkości talerza. Potem weź w dłonie 3 kostki do gry, potrząśnij nimi i zadając sobie w myślach dowolne pytanie (np. „Czy będę bogata?” „Pojadę w wymarzoną podróż?”), wyrzuć kostki w kierunku koła.
Teraz sprawdź, ile oczek wskazuje każda z wyrzuconych kostek, i przeczytaj, co oznacza uzyskany przez ciebie wynik.
Interpretacja wróżby
- Na trzech kostkach parzysta liczba oczek – odpowiedź na twoje pytanie jest twierdząca.
- Na trzech kostkach nieparzysta liczba oczek – odpowiedź na pytanie jest przecząca.
- Na dwóch kostkach parzysta liczba oczek, a na jednej nieparzysta – wszystko się uda, ale powinnaś trochę zmodyfikować swoje plany.
- Na jednej kostce parzysta liczba oczek, a na dwóch nieparzysta – zrealizujesz swój cel, ale po drodze spotka cię prawdopodobnie drobna nieprzyjemność.
- Suma oczek wynosi 18 – sukces! Wszystko będzie, jak sobie zaplanowałaś, a nawet lepiej, bo spotka cię kilka miłych niespodzianek.

Następnie zobacz, ile kostek wpadło do koła.
Interpretacja wróżby
- Wszystkie – miłość porazi cię nagle i skutecznie. To będzie ktoś spoza kręgu twoich znajomych.
- Tylko dwie – szef cię wreszcie doceni, posypią się nagrody.
- Zaledwie jedna – w najbliższym czasie możesz oczekiwać nagłego odpływu gotówki albo jakiejś kłótni.
- Ani jedna kostka nie znalazła się w kole – oznacza to, że masz problemy z koordynacją ruchów – więcej ćwicz!

Wróżenie z rzęsy
Gdy na twoim policzku ktoś dostrzeże rzęsę, zwróć uwagę, jaki jest dzień tygodnia.
Interpretacja wróżby

Jeśli to:
poniedziałek – rzęsa zdradza, że masz cichego wielbiciela;
wtorek – wkrótce poznasz kogoś bardzo interesującego, kto być może podbije twoje serce;
środa – miej się na baczności, ktoś cię obgaduje!
czwartek – spodziewaj się miłych odwiedzin;
piątek – twój ukochany będzie tego dnia nieznośny;
sobota – ktoś o tobie czule myśli;
niedziela – czeka cię cudowny, romantyczny wieczór.

Teraz poproś kogoś, by ukrył rzęsę między opuszkami palców w złożonych dłoniach. A ty każdej parze palców tej osoby przypisz znajomego mężczyznę, z którym chętnie wybrałabyś się na randkę. Następnie sprawdź, pod którymi palcami skrywa się twoja rzęsa.

Interpretacja wróżby
Rzęsa wskazuje na mężczyznę, któremu nie jesteś obojętna. A zatem randka niewykluczona! Zgnieć w dłoni czystą kartkę papieru, a następnie podrzyj ją na 13 kawałków. Teraz na każdym kawałku napisz pytanie, na które poszukujesz odpowiedzi (np.: „Czy jutro będzie pogoda?”, „Czy dostanę dziś czułego SMS-a?”). Wszystkie kawałki włóż do salaterki czy miseczki i zalej zimną wodą.

Interpretacja wróżby
- Te trzy skrawki papieru, które wypłyną jako pierwsze, zawierają pytania, na które odpowiedź brzmi TAK.
Na pozostałe pytania odpowiedź jest przecząca.

Los zapisany w dmuchawcu
Znajdź dmuchawiec i pomyśl dowolne życzenie. Potem mocno dmuchnij w kwiat.

Interpretacja wróżby
- Jeśli wszystkie nasionka wzbiją się w powietrze, życzenie spełni się bardzo szybko.
- Gdy poszybuje tylko część nasionek – życzenie spełni się po pewnym czasie lub nie spełni się wcale.