egipt, piramida

Egipska wyrocznia prawdę powie

Masz jakiś problem? A może szukasz odpowiedzi na ważne pytanie? Zanim zaczniesz działać, nie zaszkodzi spytać o zdanie wyrocznię.
/ 09.09.2008 11:43
egipt, piramida
Z jej mądrości korzystał sam Napoleon Bonaparte, radząc się, jak osiągać sukcesy na polu walki. Sprawdź i ty jej magiczną moc, ale pamiętaj! Nie zadawaj błahych pytań. Muszą one dotyczyć ważnych życiowych spraw.

Nim przystąpisz do wróżenia, wycisz się, skoncentruj i dopiero wtedy zadaj pytanie. Następnie na kartce papieru narysuj w czterech rzędach tyle kreseczek, ile podpowie ci intuicja. Podlicz znaki w każdym rzędzie. Jeśli wychodzi liczba nieparzysta, postaw jedną gwiazdkę. Przy liczbie parzystej dwie gwiazdki. Sprawdź w Kole Wyroczni (patrząc od obwodu koła ku środkowi), jakiej rzymskiej liczbie odpowiada powstały układ gwiazdek, i odczytaj odpowiedź na swoje pytanie.

Wróżebne drogowskazy
I Błędy
Działasz zbyt pospiesznie, bez zastanowienia i bez ograniczeń. Mimo woli możesz kogoś skrzywdzić, a w rezultacie i ty sama nie będziesz w pełni zadowolona. Przeanalizuj sytuację, zmień dotychczasowe postępowanie, bądź bardziej tolerancyjna, napraw błędy. Sięgnij po pokłady dobra, które drzemią w tobie.

II Wątpliwości
Czeka cię okres niepewności i zwątpienia w słuszność swoich wyborów. Nie poddawaj się! Musisz być silna i wytrwała. Wyrocznia mówi, że możesz liczyć na pomoc Opatrzności. Ustal tylko priorytety i zajmuj się sprawami pojedynczo, w kolejności ich ważności. Możesz mieć prorocze sny!

III Informacja
Dotrą do ciebie ważne wiadomości. Być może czekałaś na nie od dawna. Twoją rolą jest teraz umiejętne wykorzystanie informacji i doprowadzenie sprawy do końca. Szczęście ci sprzyja, nie kalkuluj, nie marnotraw czasu i sił. Im wcześniej przejdziesz do działania, tym lepiej dla ciebie.

IV Sukces
To doskonały układ dla spraw osobistych oraz zawodowych. Awans, kariera i pieniądze są w zasięgu twoich możliwości. Pomóż losowi, podnosząc kwalifikacje. Ucz się języków obcych.

V Relaks
Zasłużyłaś na odpoczynek. Ciesz się urlopem, słońcem i przyrodą. Poświęć też więcej uwagi rodzinie, którą chyba trochę zaniedbałaś. Wyluzowana, nabierzesz większego dystansu do różnych spraw. To ci dobrze zrobi.

VI Decyzje
Przed tobą ważna decyzja. Działaj metodycznie i planowo w sprawach finansowych, ale w kwestii uczuć słuchaj się intuicji. Możesz liczyć na radę i pomoc rodziców, męża i przyjaciół. Osiągniesz powodzenie, musisz tylko wykazać się cierpliwością.

VII Zmiana
Kończą się kłopoty. Nadchodzą zmiany, które musisz przyjąć i zaakceptować. Bądź elastyczna, nie bój się nowego. To może być start do lepszej przyszłości. Zacznij od porządków w zakamarkach szaf i oczyść swą duszę z zapiekłych urazów i przeterminowanych żalów.

VIII Wybór
Jak nigdy dotychczas, masz teraz możliwość wyboru drogi wiodącej do celu. Skoncentruj się na jednej sprawie, dla ciebie najważniejszej. Rozwiąż ją mentalnie w sposób najprostszy, ale uważaj, by nikogo nie skrzywdzić. Gdy wybór sprawia ci kłopot, wróć do pierwszej myśli.

IX Wytrwałość
Przed tobą trudne wyzwania. Musisz rozwiązywać problemy i jednocześnie uważać, by nikt nie próbował tobą manipulować. Sama potrafisz przezwyciężyć trudności, a gdy to się stanie, nastąpią pozytywne zmiany w twoim życiu. Bądź wytrwała.

X Prawda
Możesz czuć się zdezorientowana, bo sytuacja wymknęła się spod kontroli. Oceń fakty i przejrzyj na oczy. Nie uciekaj od poznania prawdy. Zaufana osoba pomoże właściwie ocenić sytuację i na pewno dobrze ci poradzi.

XI Siła
Ten układ graficzny daje nadzieję, siłę i zdrowie. Trzymaj się swoich planów, odważnie podejmuj działania. Poprawi się twoje samopoczucie, odzyskasz dobrą formę fizyczną i psychiczną. Dzięki sile perswazji łatwo pokonasz konkurencję, zdasz egzamin, wygrasz konkurs. Do dzieła!

XII Intuicja
By znaleźć odpowiedź na pytanie, wsłuchaj się we własną intuicję. Płynące z niej przekazy są naładowane pozytywną energią i podpowiadają ci najlepsze rozwiązania. Spróbuj załatwiać sprawy w inny sposób niż to robiłaś dotychczas. Odsuń na drugi plan kwestie materialne.

XIII Powściągliwość
To nie jest czas na dużą aktywność. Powściągnij ambicje, entuzjazm i niecierpliwość. Daj sobie więcej czasu na przygotowanie planu działania i środków na ich realizację. Zasięgnij rady specjalistów. Taka strategia przyniesie wkrótce dobre rezultaty.

XIV Kontrola
Zacznij przemiany od siebie. Doskonal swój umysł i psychikę. Odrzuć wątpliwości, podejmuj nowe wyzwania. Uwierz w siebie i swoje możliwości. Pokonując bariery, odzyskasz kontrolę nad sobą, zdobędziesz większą pewność siebie. Potrzebny ci optymizm i wiara w sukces.

XV Kłopot
Życie niesie ci różne niespodzianki. Nie postrzegaj ich jako utrudnienia. Podejdź do sprawy życzliwie, na luzie, ze zrozumieniem. Zaakceptuj nową sytuację, przystosuj się do zmieniających się warunków. Niebawem problemy znajdą rozwiązanie, kłopoty się skończą, a sprawy przybiorą lepszy obrót.

XVI Równowaga
Po okresie zawirowań nadchodzi okres stabilizacji. Wykorzystaj swoje doświadczenia i nie pozwól, by osiągnięta z takim trudem równowaga została zaburzona. Dotyczy to zarówno sfer zawodowej, finansowej, jak i psychicznej, uczuciowej. Stawiaj przed sobą wyższe cele i pomagaj innym osiągnąć stan równowagi.

Irma Domagalska