Czy wiesz jak odczytać linię serca?

Chiromancja uczy, że linia serca, biegnąca od krawędzi dłoni, przez jej środek, w kierunku palców, określa ludzką wrażliwość oraz cierpliwość. Zobacz, jaka tajemnica ukryta jest w twojej dłoni.
/ 01.06.2010 13:20

Długa linia serca – z jednej strony jest zapowiedzią życia pełnego emocjonujących wydarzeń, ale z drugiej jest ostrzeżeniem przed zbytnim uleganiem namiętnościom, z których nie każda musi mieć pozytywnym wpływ na nasze życie.

Przerwana linia serca – jest symbolem złamanego serca, przeżytego silnego zawodu miłosnego, który mocno wstrząsnął daną osobą; nie oznacza to jednak, że po pewnym czasie linia serca ponownie się nie połączy, a tym samym nie otworzy drogi do nowej miłości.

Linia serca kończąca się w okolicach palca wskazującego – wskazuje na osobę, która nie narzeka raczej w swoim życiu na brak pozytywnych emocji i optymizmu; zwykle ludzie posiadający taką linię serca otoczeni są ludźmi, którzy ich szczerze lubią lub kochają.

Linia serca kończąca się w okolicach palca środkowego – taką linię posiadają osoby, które nie są pewne swojej wartości, przez co nie są w stanie nigdy zaufać żadnej osobie w pełni; w związku często prowadzą do kłótni i niepotrzebnych nieporozumień; są osobami niezwykle zazdrosnymi, stąd też bardzo trudno jest im zbudować prawdziwą i trwałą relację z drugim człowiekiem.

Linia serca, która ma odgałęzienia w kierunku małego palca – szczególną rolę odgrywa na dłoni mężczyzny; oznacza ona niebywałą skłonność do flirtowania oraz romansowania.

Podwójna linia serca – posiadają ją ludzie, których cechuje ogromna wrażliwość na potrzeby innych; są to zwykle osoby, które poświęcają się dla innych ludzi czy zwierząt; dlatego też zwykle mają oni mnóstwo prawdziwych przyjaciół oraz są powszechnie szanowani; podwójna linia serca mówi także o powodzeniu w miłości.

Linia serca zakończona trójzębem – zapowiedź szczęśliwego życia szczególnie dla kobiety; znak, że na swojej drodze spotka ona tego wymarzonego mężczyznę, z którym stworzy udany i szczęśliwy związek na całe życie.

Linia serca, która łączy się z linią głowy – ostrzeżenie przed możliwymi kłopotami w życiu osobistym i seksualnym; jednak linia ta nie oznacza, że takie problemy się pojawią na pewno.