Czy wiesz jak czas pierwszego spotkania wpływa na związek?

Czy zdajecie sobie sprawę, że to, kiedy po raz pierwszy się spotkaliście, ma wpływ na wasz związek? Zastanówcie się, w jakim miesiącu poznaliście się i sprawdźcie, który ze znaków zodiaku patronuje waszej miłości.
/ 01.06.2010 13:41

Baran (21.III – 20.IV) - Wasz związek będzie udany, jeżeli tylko zbyt szybko nie zapomnicie o romantyzmie i porywach serca. Nie rezygnujcie ze wspólnych kolacjach przy świecach czy też spacerach przy świetle Księżyca. Obydwoje uwielbiacie ten nastrój, a on dodatkowo podtrzymuje uczucie, które plonie w waszych sercach. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku mają partnerzy spod znaków; Barana, Bliźniąt oraz Lwa.

Byk (21.IV – 20.V) - Zakochałaś się w nim, ale on zbytnio nie reaguje na twoje zaloty. Nie martw się i sama spróbuj go troszkę poadorowac. On jest nieśmiały i brakuje mu odwagi, by zrobić ten pierwszy krok. Popchnij go lekko a sama się przekonasz, że było warto. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Byki, Raki i Panny.

Bliźnięta (21.V – 21.VI) - On lubi spontaniczność, musisz o tym pamiętać, jeżeli faktycznie myślisz o związku z nim. Jednego dnia jesteście jak dwa gołąbki, by już następnego zachowywać się jak zwykli kumple. Nie poddawaj się, daj mu trochę czasu. Nie wymagaj od niego pełnego poświęcenia i rezygnacji z własnej niezależności, a zobaczysz, że wkrótce płomień miłości rozgorzeje naprawdę. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Bliźnięta, Panny i Koziorożce.

Rak (22.VI – 22.VII) - Związek wasz będzie potrzebował czasu, by rozkwitnąć. Nie przyspieszaj niczego, bo to może jedynie wszystko popsuć. On jest trochę zdystansowany i nie chce od razu się przed tobą otwierać. Zaczekaj cierpliwie i ciesz się każdą chwilą z nim spędzoną, a wszystko się ułoży samo. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Raki, Wagi i Skorpiony.

Lew (23.VII – 23.VIII) - Przełom lipca i sierpnia sprzyja trwałym uczuciom. Nie przesadzaj więc ze swoim sceptycyzmem i daj się ponieść fali uczucia. Na spokojnie dajcie rozwijać się waszej miłości, a może się okazać, że niedługo zdacie sobie sprawę, że nie jesteście w stanie już żyć bez siebie. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Barany, Bliźnięta, Lwy, Strzelce, Wodniki i Ryby.

Panna (24.VIII – 22.IX) - Jeżeli liczysz na porywy serca i spontaniczność, to raczej się zawiedziesz. Jeżeli zaś szukasz opiekuna i partnera życiowego, to ten poznany w zodiaku Panny będzie ideałem. Wasza znajomość będzie rozwijała się pod jego dyktando: pierwsze zauroczenie, czas randkowania, wizyta u jego rodziców, oświadczyny i ślub. Tak prosto. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Byki, Raki, Panny i Koziorożce.

Waga (23.IX – 23.X) - Już po pierwszym spotkaniu będziesz pewna, że to właśnie ten mężczyzna, z którym pragniesz spędzić resztę życia. Jednak później zaczniesz mieć wątpliwości, ale nie daj się im. I ty, i on musicie się wpierw lepiej poznać, ale wasze uczucie jest naprawdę mocne, tyle że potrzebuje trochę czasu, by mogło dojrzeć. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Barany, Wagi i Wodniki.

Skorpion (24.X – 22.XI) - Od razu poczułaś, że twoje serce zaczęło mocniej bić. Nie bój się, to normalne, on też się tak czuje. Spokojnie daj uczuciu rozkwitać, nie narzucaj się, tylko ciesz tym, co razem przeżywacie. Czas pokaże, że stworzycie udany związek, czy też może tylko zostaniecie parą wspaniałych przyjaciół. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Panny, Skorpiony i Ryby.

Strzelec (23.XI – 21.XII) - Czas ten sprzyja przypadkowym spotkaniom, nie uciekaj przed nimi. Może się okazać, że mężczyzna na przystanku czy w kolejce jest tym, na którego czekałaś. Strzelec sprzyja spontaniczności, której powinnaś dać się unieść. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Barany, Byki, Panny, Koziorożce i Ryby.

Koziorożec (22.XII – 20.I) - Koziorożec sprzyja związkom ludzi bardziej dojrzałych. Jednak muszą oni powalczyć troszkę o siebie, nie dawać się zwieść pozorną oziębłością. Warto walczyć o to, na czym komuś zależy, nawet jeśli początkowo wydaje się, że nie ma to większego sensu. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Panny i Koziorożce.

Wodnik (21.I – 19.II) - Początki waszego związku mogą być trudne. Czekanie na telefon czy sms-a mogą bardzo cię stresować. Nie dawaj mu żadnych powodów do zazdrości, walcz o niego, ale nie ze zbytnią przesadą. Pokazuj mu, że zależy tobie na nim, słuchaj go i pozwalaj mu na szczerość. A wszystko zakończy się happy-endem. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Bliźnięta, Raki i Wodniki.

Ryby (20.II – 20.III) - Może się okazać, że twój znajomy nagle stanie się dla ciebie kimś bliższym. Nie bądź jednak dla niego zbyt ostra, nie próbuj wybadać go od razu. Sam z czasem powie ci wszystko o sobie, a ty zasłużysz w jego oczach na miłość i wierność. Najwięcej szans na stworzenie trwałego związku w tym okresie mają: Raki, Skorpiony i Ryby.