POLECAMY

Walentynkowe przepowiednie aniołów

Jak znaleźć swoją miłość? Zobacz walentynkowe przepowiednie aniołów.

Barany
Anioł Miłości
Jeśli pragniecie miłości, a ona wciąż jest daleko, to trzeba uwierzyć w siłę anielskich mocy. Przypuszczalnie, gdzieś tam za rogiem życia czeka na Ciebie miłość, spragniona Twego towarzystwa i akceptacji. Niemniej jednak w tym momencie zastanów się w jakich okolicznościach doświadczyłeś już pomocy Anioła Miłości. Jeśli skupisz się, to zapewne znajdziesz parę przykładów ze swojego życia. A teraz wyobraź sobie, że miłość Twojego życia, to zwykły człowiek o anielskim sercu lub osoba skierowana przez Anioła Miłości. Jeśli zechcecie dostrzec piękno, to musicie zobaczyć w ludziach, to co najlepsze, a przymknąć oczy na wady. Już po pewnym czasie otworzycie się na działanie sił anielskich i doświadczycie uczucia spokoju i radości. Ważne, aby dostrzec w drugim człowieku, to co najlepsze, wtedy wkraczasz w świat cudów, cudów, które zdarzają się każdego dnia...A najpiękniejszym cudem jest cud doświadczenia miłości......Twoja miłość wiedzie przez zrozumienie i akceptację innych ludzi.

 

Byki
Anioł Kosmicznych Energii
Niewykluczone, że pojawienie się Anioła Kosmicznych Energii w Twoim horoskopie jest zapowiedzią ważnych zmian, które mogą zajść w Twoim życiu. Dziwnie jednak plecie się nasz ludzki los. Doświadczysz prawdopodobnie wejścia na wyższe poziomy zrozumienia dotychczasowego stanu wszechrzeczy. Za sprawą anielskich energii zaczniesz odczuwać sercem, stając się tym samym bardziej wrażliwym na potrzeby innych. Być może odrzucisz od siebie zazdrość i egoizm, uwolnisz się od wewnętrznych ograniczeń i presji. Zaczniesz bardziej świadomie żyć, odrzucając stare, przeżyte wzorce przeszłości. Być może właśnie wtedy uświadomisz sobie, jak ważne jest teraz i tu. Pozostawiając za sobą stare, niepotrzebne już schematy, możesz utworzyć nową, inną rzeczywistość. I jakkolwiek dziać się będzie, czy uwierzycie w tę wróżbę, czy nie, to i tak skazani jesteście na zmiany, a tym samym na spotkanie miłości swego życia. Swoją miłość znajdziesz poprzez własne, wewnętrzne olśnienie....

 

Bliźnięta
Anioł Wiary
Przypuszczalnie, te Anioły pojawiają się w Twojej rzeczywistości, by zwrócić Ci uwagę na swoje potrzeby. Być może od tej chwili potrzebny będzie Ci spokój i czas na swoje własne przemyślenia. Możliwe, że chcesz uwolnić się ze starych, krępujących Cię więzów i ruszyć w drogę sam, bez niepotrzebnych Ci obciążeń. Anioły podpowiadają, że wszystko jest bardzo płynne i dialektyczne, jeśli otrzymujesz od nich siłę, to znak, że kończysz jakiś etap i możesz przejść do następnego. Korzystając z pokładów dobroci i miłości, możesz uwolnić się z pęt przeszłości z szacunkiem, odwagą i szczerością wobec siebie i innych. Gorzej, jeśli zechcesz pozostać nadal w toksycznych układach, niszcząc siebie oraz innych. Pamiętaj, życie to droga, nic się nie zaczyna i nic się nie kończy, Ty na niej samotnym wędrowcem. Czyń zatem tak, by nie oszukiwać siebie i innych. Jeśli oszukujesz siebie, Twoja podświadomość przynosi Ci cierpienie i dylematy wewnętrzne. Zaproś do swojego życia Anioła Wiary, on da Ci silę i moc i napełni wiarą w dobroć i opiekę Sił Wyższych. Swoją miłość znajdziesz na wielkich polach wiary, która cuda czyni i góry przenosi.

 

Raki
Anioł Błogosławieństwa
Anioł ten pojawia się wtedy, gdy trzeba przypomnieć o sile i mocy słów. Słowo to energia, mocniejsza od myśli, czasem świat umiera, a słowa nadal żyją. Jeśli wymawiasz złe słowa, to wysyłasz niekorzystne energie, które po czasie wracają, manifestując się niepozytywnymi zdarzeniami w Twoim życiu. Lepiej wysyłać w świat słowa dobre, pełne nadziei i miłości. Jeśli masz cokolwiek do powiedzenia, staraj się panować nad słowami. Postaraj się kontrolować swoje słowa. Może być, że powtarzasz nie mogę, mam żal, jestem zły, świat jest niedobry. Jeśli tak jest, przyjdą do Ciebie po czasie w postaci trudnej, toksycznej miłości lub innych zdarzeń. A tak bardzo marzysz o tym, by być kochanym, by ktoś utulił Twoje smutki i zmartwienia...Wszystko jest możliwe, możesz stać się królem życia, pamiętaj jednak o słowach, które ranią, ale i podnoszą z martwych.....Energia Anioła Błogosławieństwa powoduje wydobywanie się człowieka na wielkie obszary miłości. Zaufaj mocy swojego serca!

 

Lwy
Archanioł Michał
Jeśli ta świetlista siła wkracza w Twoje życie, to znak, byś poznał świat ambiwalencji swoich uczuć. Znasz te uczucia, gdy w jednym momencie znajdujesz się na wyżynach szczęśliwości, by w drugim, spaść i roztrzaskać się o skraj rozpaczy. Mówisz wtedy, że do Twoich nastrojów przyczynia się ta druga osoba lub okoliczności. Często obarczasz swoimi nastrojami osobę, która darzy Cię uczuciem lub poddajesz się rozpaczy, gdy druga osoba chce wywrzeć na Tobie presję. Tym razem powinieneś sobie uświadomić fakt, że to Ty jesteś projektantem swoich emocji, to Ty powodujesz stan depresji lub radości. Nikt nie ma prawa do sprawowania kontroli nad Twoim życiem, to Ty jesteś jego panem. Zatem Archanioł Michał, ten, który walczył w imieniu Boga z siłami Szatana, chce Ci pomóc w uporaniu się z emocjami, nabraniu dystansu do okoliczności i znalezieniu spokoju wewnętrznego. Wtedy dopiero możesz budować swoje życie uczuciowe, wiązać się z drugim człowiekiem na dobre i na złe. O ile trudno Ci to zrozumieć poproś Archanioła o opiekę, On Ci jej udzieli i poprowadzi do światła....

 

Panny
Anioł Magii Życie
Anioły przypominają Ci, że jesteś cząstką kosmosu, jednym, malutkim pyłkiem energii, powiązanym z Wszechświatem i mającym dostęp do najwyższych źródeł miłości. Tym samym każdy, kto Cię otacza, zasługuje na takie same dobra. Zatem każda istota ma swoją godność i ważność, żyjąc tu w tym momencie, uczestniczymy w wielkim procesie egzystencji. Możliwe, że Twoja miłość jest już przy Tobie, czas zatem, aby uwolnić się od zwykłych ludzkich ograniczeń i pozwól płynąć miłości. Anioły podpowiadają, że ważna jest ta obecna chwila, smakuj ją i staraj się niczego nie wymuszać, ciesz się tym momentem, gdy jesteś, gdy trwasz, gdy płynie czas, a ty stoisz...Staraj się podchodzić do rzeczywistości tak, jakbyś uczestniczył w niej po raz pierwszy, zobaczysz wtedy, że nie musisz prosić o miłość, żebrać o uczucia, one same przyjdą do Ciebie. Ważne, to jest wtedy, gdy Ty jesteś wypełniony miłością i nadzieją na jutro. Miłe Panny, to jest podpowiedź na zatrzymanie przy sobie ukochanej lub ukochanego. Zawierz, zaufaj życiu, uwierz w jego magię i czar, pokochaj życie, a ono pokocha tez i Ciebie....

 

Wagi
Anioł Nadziei
Miłe Wagi, rozpoczynacie nowy etap, wkraczacie w inny, lepszy świat. Anioł Nadziei delikatnie kładzie dłoń na Twoim ramieniu, czule, niby muśnięcie skrzydłem motyla, pochyla się nad Twoim losem. Możesz przejść obojętnie i nie wierząc w te wróżbę, nadal trwać przy swoim.
Dobrze, jeśli owe trwanie przynosi Ci radość, gorzej, gdy trwasz w beznadziei i marazmie uczuciowym. Marząc o miłości, jednocześnie zamykasz się na jej pozytywne przyjście, gdyż odrzucasz pomocną dłoń nadziei. A jakie to proste, poprosić w modlitwach o pomoc, zwrócić się do Anioła Nadziei, by oświecił drogę, którą kroczysz...Być może boisz się nowego początku i właściwie masz rację, nowe, zawsze jest bolesne, bo nieznane. Niemniej jednak, jeśli poczujesz się wędrowcem na wielkiej drodze życia, wtedy staniesz się odkrywcą, pionierem i poddając się wewnętrznym przemianom, otworzysz się na nowy, radosny etap swojego starego życia. Miłe Wagi, luty może być zwiastunem wiosny i zwiastunem miłości.

 

Skorpiony
Archanioł Metatron
Pojawienie się tego silnego, władczego Archanioła jest podpowiedzią, aby zajrzeć do księgi swojego obecnego żywota. Cóż zatem czynić, należałoby po prostu zrobić sumienną i rzeczową analizę dotychczasowych dokonań, po to tylko, by uwolnić się od niepotrzebnych skrępowań lub uwarunkowań.
Może są sprawy, które były rozpoczęte w przeszłości, a których nie możesz dokończyć. Z rożnych powodów, może są jakieś więzy, z których nie potrafisz się uwolnić. Jednym słowem Archanioł zaprasza Cie do lepszego, swobodniejszego życia, chce byś uwolnił się od niepotrzebnych Ci zobowiązań i zmienił dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości. A to w efekcie pomoże Ci w uporaniu się z obecnymi relacjami, czy jesteś w stanie gotowości, na towarzyszenie swojej ukochanej połówce w dalszej drodze życia?? Czy może wymagasz jakichś wyjaśnień... Czy grupa ludzi, do której obecnie należysz daje Ci poczucie bezpieczeństwa, czy wolisz wędrować bez ich towarzystwa?? Poproś Anioła o pomoc, udzieli Ci jej na pewno, tym samym dając Ci możliwość bardziej efektywnego i radosnego zakotwiczenia się w rzeczywistości. Tak właśnie znajduje się miłość.

 

Strzelce
Anioł Wewnętrzne Dziecko
Pojawienie się tej niezwykle silnej energii anielskiej jest wezwaniem do wyciszenia swojego wnętrza. Znasz siłę strzały, która pędzi do wskazanego celu. Znasz też efekt marnotrawienia energii, poprzez niecelność lub byle jakość strzelca. Toteż Anioł Wewnętrzne Dziecko wzywa Cię do skupienia się na swoim wnętrzu i rozwijanie w sobie duchowych zdolności, potrzebnych do dynamicznego ukierunkowania Twoich poczynań. Anioł chce ochronić Cię swoją niebieską siłą i odgrodzić od niekorzystnych wpływów otoczenia, w których obecnie się znajdujesz. Potrzebne będzie Ci zrozumienie i koncentracja nad analizą poprzednich dokonań. Być może nadejdzie moment, gdy pojmiesz jak potrzebne były Ci te przykre i negatywne doświadczenia. Pojmiesz, że służyły do odkrycia Twojej wewnętrznej mocy. Za sprawą energii anielskich uzyskasz kontakt ze swoją podświadomością, by następnie otworzyć się na nowe drogi, które przyniesie najbliższa przyszłość. Twoja droga do miłości prowadzi poprzez miłość do siebie, do tej malutkiej istotki, być może dawno temu skrzywdzonej i zmaltretowanej. Teraz pochyl się nad tym małym chłopcem lub dziewczynką i utul ją w ramionach....

 

Koziorożce
Anioł Stróż
Być może nadszedł już czas na otrzymanie przesłania od swojej osobistej energii anielskiej, zwanej Aniołem Stróżem. Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża i grupę Aniołów, które znają Twój los i starają się prowadzić Cię zgodnie z jego ścieżkami. Zawsze możesz liczyć na pomoc grupy anielskiej, jeśli nie wiesz nawet, do którego Anioła zwrócić się o pomoc, to poproś swojego Anioła Stróża, on ma powiązania z innymi siłami anielskimi i na pewno załatwi Twoją sprawę. Wtedy otrzymasz stosowne wsparcie, czy to poprzez pojawienie się odpowiedniej osoby, czy otrzymanie jakichś rad, wskazówek. Możliwe, że masz problem w nawiązaniu kontaktu z człowiekiem, na którym bardzo ci zależy. Oczywiście możesz prosić Anioły o pozytywne rozstrzygnięcia, niemniej jednak lepiej uzbroić się w cierpliwość i nie pośpieszać niczego na siłę. Zobaczysz wtedy, jak to, ucząc się cierpliwości i wytrwałości w podejściu do sprawy, osiągniesz swoje cele. Zdarzyć się też może, że wymarzony cel straci swój blask i dotychczasową wartość...Jednym słowem ujrzysz drugie dno, starannie ukrywane przed Twoimi oczami. To tez znak, że miłości trzeba się uczyć i mając czyste serce, znajdziesz czyste serca....

 

Wodniki
Anioł Duszy
Pojawienie się tego Anioła może być zapowiedzią, że Twoja obecnie trudna sytuacja ma się już ku końcowi. Anioł pomoże Ci i dając swoje wsparcie uwolni od dotychczasowych utrudnień. Niemniej jednak jego pojawienie się, to informacja, aby poddać się temu, co niesie los. Zapewne bez owych doświadczeń nie można pojąć lekcji, danej przez życie. W tym wypadku musisz nauczyć się czegoś konkretnego. Jeśli jesteś teraz w związku i masz jakieś problemy ze swoim zdrowiem, słuchaj pilnie podszeptów ciała, ono nie kłamie. Tam prawdopodobnie tkwi problem i początek bólu. Poprzez swoją chorobę znajdziesz przyczynę i nauczysz się siebie i swojego partnera. Generalnie problem tkwi zawsze w nas samych, ale my uparcie zwalamy go na innych. Anioł Duszy wyprowadzi Cię z obszarów bólu, zwątpienia i bezsilności, pokaże, co to znaczy być szczęśliwym. Twoja droga do miłości prowadzi przez poznanie cierpienia swojej duszy.

 

Ryby
Archanioł Rafał
Archanioł pojawia się po to, by wesprzeć Twoje działania. Zapewne znajdujesz się teraz w momencie, gdy trzeba walczyć. Stąd jego pojawienie się ma wesprzeć Cię oraz napełnić siłą i wiarą, celem przeciwstawienia się trudnym okolicznościom. Nie możesz tracić nadziei, nie możesz się poddać, musisz zwyciężyć. Jednak każde zwycięstwo okupione jest walką, a nie zawsze masz na to ochotę, czasem łatwiej poddać się i złożyć broń. Jeśli to zrobisz, poniesiesz porażkę, nie tylko w oczach otoczenia ale i we własnych. Możliwe, że straciłeś bliską Ci osobę, odeszła lub odszedł do innej, trzeba walczyć. W tym wypadku walka ma oznaczać zrozumienie, analizę i wiarę w powrót, Twoim orężem może być tylko miłość. Możesz walczyć tez innymi metodami, jakimi, Archanioł Rafał Ci podpowie, on wie na czym polega uzdrowienie, duszy, ciała lub sytuacji. Podpowiedzi poprzez rady otoczenia, sny lub intuicję. Czasem trzeba walczyć o siebie, gdy faktycznie ktoś bliski odchodzi na zawsze, w zaświaty. Nie możesz pogrążać się w rozpaczy, masz żyć i doświadczać nowych uczuć, tak chce twój los i Archanioł Rafał. Twoja miłość czeka, uwierz tylko i zaufaj, otwórz drzwi i przejdź przez próg.....

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)