Wakacyjny horoskop 2011 fot. Panthermedia

Wakacyjny horoskop 2011

Jeśli się zakochać, to tylko teraz! W naszym „gorącym” horoskopie o tym, kogo los postawi na twojej drodze podczas nadchodzących wakacji, o miłosnych woltach i erotycznych szaleństwach. A także gdzie wybrać się w podróż życia. To wszystko jest zapisane w gwiazdach!
/ 22.06.2011 14:08
Wakacyjny horoskop 2011 fot. Panthermedia
Baran 21.03–19.04

Już na początku lipca możesz stanąć przed wyborem między dwiema osobami. Wenus zapowiada uczuciowe i moralne rozterki. Ty także musisz być czujna, bo przy bliskim twojemu sercu mężczyźnie może pojawić się kobieta mająca nieczyste intencje. Na szczęście to, co dalej się wydarzy, tylko umocni wasz związek. Od 10 lipca w twoim domu zagości miła atmosfera. Sprawy rodzinne ułożą się wprost idealnie. Gwiazdy zapowiadają pogodny czas wypełniony randkami i erotycznymi doznaniami. Zapragniesz kochać szczerze i spontanicznie. Kochanek doceni twoją fantazję. Pod koniec lipca poszerzysz krąg znajomych. Ktoś cię zacznie adorować, prawić ci komplementy. Poczujesz się dowartościowana. W stałych związkach też nie zabraknie miłych chwil. Partner udowodni, że jesteś dla niego najważniejsza. Warto zaplanować kąpiel we dwoje, wrócić do wspomnień, pierwszych uniesień seksualnych, obejrzeć wspólne fotografie. Romantyczna podróż w czasie umocni wasze relacje. Single zainteresują się kimś przystojnym, energicznym i wesołym. Być może ten ktoś od dłuższego czasu szukał z tobą kontaktu. Miłość wtargnie do twojego życia jak burza i zupełnie stracisz głowę, nawet jeśli zazwyczaj twardo stąpasz po ziemi. W sierpniu przez twój dom przewinie się mnóstwo gości, a życie towarzyskie przyniesie ci wiele radości i niespodzianek. Masz szansę spotkać się z osobą, którą darzysz silnym uczuciem, a której nie widziałaś od lat. Okaże się, że upływ czasu nie zatarł wspomnień. Pewne doświadczenia masz już za sobą i teraz jesteś otwarta na nowy etap w życiu, być może wspólnym.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 1, 4, 23, 24, 29 lipca, 3, 5, 8, 19, 29 sierpnia.
Uważaj  – 30 czerwca, 12, 19, 30 lipca, 11, 13, 20 sierpnia.


Byk 20.04–20.05

W te wakacje będziesz wyjątkowo przebojowa i roześmiana. Wspaniały okres w życiu uczuciowym! Wykorzystaj talenty towarzyskie, a twój wdzięk dokona reszty. Dasz się uwieść, i to już na pierwszej randce. Tylko od ciebie będzie zależało, jak głęboka to będzie relacja i na ile wzrośnie temperatura miłosnego szczęścia. W lipcu nie odkładaj niczego na później. Możliwe, że wyjedziesz w egzotyczną podróż, która odmieni twoje życie. Zobaczysz świat w innej palecie kolorów. Poczujesz, że oddychasz pełną piersią, czerpiąc z życia to, co najlepsze. Dzięki Wenus poznasz ludzi, którzy staną się tobie bliscy. Jeśli szukasz pikantnych doznań, masz szansę na erotyczną przygodę z cudzoziemcem z Orientu. Od 20 lipca do 10 sierpnia okres pełen emocji. Być może zdecydujesz się powrócić do dawnej sympatii. Bogini miłości będzie sprzyjała oczyszczaniu atmosfery i odbudowywaniu relacji partnerskich. To dobry czas na ustabilizowanie życia osobistego. Po 7 sierpnia gwiazdy zatroszczą się o singli. W otoczeniu waszych przyjaciół pojawi się osoba o zniewalającym uśmiechu i ciekawej osobowości. Połączyć was może wspólna pasja i dziki seks. Zakochani podejmą istotne decyzje dotyczące stałego związku. Chwile spędzone z ukochanym przyniosą dobre samopoczucie i relaks. Byki, które od dawna wędrują z kimś przez życie, świeżym okiem spojrzą na tę fascynującą podróż. Od 11 sierpnia postaw na moc konwersacji, bowiem rozmowy i spotkania to dobry sposób, by zbliżyć się do osoby, która cię intryguje. Pamiętaj – los może zetknąć was ze sobą w sypialnianym łożu. Dobry klimat na długoletni romans. Warto zawalczyć o ożywienie codziennego życia częstszymi spotkaniami towarzyskimi. Po 26 sierpnia pod wpływem emocji stały partner może ci robić wymówki podsycane nutką zazdrości.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 29 czerwca, 3, 7, 22, 29 lipca, 4, 8, 9, 30 sierpnia.
Uważaj – 14, 18 lipca, 1, 11, 17, 24 sierpnia.


Bliźnięta 21.05-21.06

Lato nastroi cię optymistycznie i pozwoli spokojniej spojrzeć na otaczający świat. Problemy osobiste wydadzą się mniejsze i w rzeczywistości łatwiejsze do pokonania. Zrób coś dla swojej urody. Nowa fryzura, makijaż  i nowa seksowna bielizna poprawią ci nastrój. W lipcu będziesz się cieszyć ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Oczarujesz każdego uśmiechem i błyskotliwą rozmową. Dni od 11 do 15 lipca zapamiętasz dzięki radosnym wydarzeniom. Wśród nich ekscytujące spotkanie z kimś, kto dawno skradł ci serce i zostawił w nim niedomknięte drzwi. Może skusisz się na upojną noc w ramionach dawnego kochanka? Na horyzoncie nie widać łez. Dla szczęśliwie zakochanych to czas bardzo sprzyjający rozmowom o zaręczynach i wspólnym zamieszkaniu. Wyprawa w nieznane da ci zastrzyk radości. Twój seksapil i pomysły na spędzanie wolnego czasu sprawią, że nie będziesz się nudzić, martwić ani narzekać na samotność. Będziesz szukała silnych doznań erotycznych. Wykorzystaj nadzwyczajną moc i magnetyzm, jaki z ciebie emanuje. Gwiazdy sprawią, że nie zabraknie ci wielbicieli. Zacznij flirtować i chodzić na randki. Kalejdoskop gwałtownych emocji i uniesień nie pozwoli ci na chwile wytchnienia. Jeśli jesteś Bliźniakiem z obrączką na palcu, przejmij stery i zaplanuj wspólne wakacje. Partner da ci wsparcie na każdym kroku. Będziesz się czuła podziwiana i pożądana. W waszej sypialni zagości czułość. Na początku sierpnia zaręczynowy pierścionek nie przeszkodzi ci w namiętnym flirtowaniu. W sercach spragnionych prawdziwej miłości dzięki przypadkowo poznanej osobie zapali się płomyk nadziei na nowe, szczere uczucie. Przekonasz się, jak wiele możesz zyskać przez pozytywne nastawienie do świata.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 13, 14, 30 lipca, 22, 23, 28, 30 sierpnia.
Uważaj – 1, 6, 7 lipca, 14 sierpnia.


Rak 22.06–22.07

Dzięki przychylności gwiazd przeżyjesz cudowne wakacje. Będziesz w świetnej formie – radosna i zadowolona z życia. Wykorzystaj swój seksapil, by zbliżyć się do osoby, która cię interesuje. W lipcu wzrośnie twój apetyt na seks, więc zrób z tego użytek. Znajdź czas na to, by cieszyć się słoneczną pogodą. W dniach 2–16 lipca samotnym Wenus radzi zakochiwać się... na kredyt. Najpierw sprawdź, co twój partner sobą reprezentuje i czy nie ma zamiaru cię zwodzić, a dopiero potem otwórz swe spragnione miłości serce. Po 25 lipca nie zdziw się, jeśli pewna znajomość się zakończy, bo stwierdzisz, że nie macie już wspólnych tematów do rozmowy. Za to w bardzo krótkim czasie pojawi się w twoim życiu osoba, z którą zwiąże cię ognisty seks. Dla Raków połączonych węzłem małżeńskim sierpień będzie wyjątkowo przyjemny. Nadarzy się wiele okazji do bywania wśród ludzi, przerwania monotonii życia. Pojawi się też szansa na ciekawą podróż. Staraj się wyglądać jak najpiękniej. Nie mów, że mając obrączkę na palcu, nie musisz się nikomu podobać. Po 5 sierpnia podejmiesz wiele decyzji partnerskich. Być może ktoś będzie usiłował cię swatać albo sama poczujesz, że pragniesz być z kimś na stałe. Jeżeli żyjesz w stałym związku, czeka cię prawdziwa sielanka. To zasługa gwiazd, które dodadzą ci wiary we własną atrakcyjność. Dzięki nowo poznanym osobom, które okażą ci dużo zainteresowania, poczujesz się akceptowana. Czarujący adorator zasypie cię czułościami, komplementami i prezentami. W miłości odkryjesz nowe, nieznane ci dotąd przestrzenie. Nieziemskie uniesienia dodadzą ci skrzydeł!

WAŻNE DATY
Idź na całość – 2, 18, 20 lipca, 5, 9, 11 sierpnia.
Uważaj – 14, 30 lipca, 18 sierpnia.


Lew 23.07–22.08

Przedstawicielki tego znaku czekają ważne zmiany w życiu osobistym. Zwłaszcza te, które są gotowe walczyć o uczucia ze wszystkich sił. Jeśli czekasz na swego księcia, zmień swoje zachowanie – bądź bardziej przebojowa i seksowna. Możesz liczyć na obiecujący flirt. Znajomość zaczniesz od miłych spotkań i rozmów, dopiero po pewnym czasie życzliwe planety pomogą rozwinąć się uczuciom. Tak mocno zaangażujesz się w ten związek, że w pewnej chwili zaczniesz się go obawiać. Ale nie powinnaś opierać się tej miłości, bo Wenus wróży jej szczęśliwy finał. Po 11 lipca pary, które przeżyły kryzys, na nowo odkryją uroki bycia we dwoje. Zaczną chodzić na romantyczne randki i cieszyć się sobą. Zatęsknisz za czułymi pieszczotami. Na szczęście partner wykaże się inwencją i zaangażowaniem. Być może twoje marzenie o upalnych, namiętnych nocach zostanie spełnione. Zaobrączkowanym przybędzie wielbicieli. Zaczną się zastanawiać, czy warto ryzykować szczęście stałego związku dla chwilowego zauroczenia. W sierpniowe miłe dni warto zawalczyć o ożywienie codziennego życia częstszymi spotkaniami towarzyskimi. Jeśli twój ukochany jest domatorem, zaproś przyjaciół do siebie na romantyczną kolację. Takie radosne wieczory wprowadzą do waszego życia nutkę odmienności. W domu zagości ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Ktoś bliski twojemu sercu mile cię zaskoczy, ofiarowując ci kosztowny upominek.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 4, 7, 17, 19, 23, 27 lipca, 4, 14, 15 sierpnia.
Uważaj – 11, 12 lipca, 19, 22, 30 sierpnia.


Panna 23.08–22.09

Będziesz energiczna i pełna wiary w ludzi. W wakacyjnej podróży masz szansę zawrzeć znajomość z osobą godną zaufania. Dzięki niej zainteresujesz się ciekawym hobby, a także poznasz ludzi z innych kręgów kulturowych, z którymi będziesz się porozumiewać w obcym języku. Świeże znajomości mogą przerodzić się w przyjaźnie i romantyczne związki. Po 15 lipca planetarna aura zapali zielone światło dla Panien po przejściach. Być może na twojej drodze stanie wyjątkowy mężczyzna, który uleczy zranione serce. Spożytkuj dobre emocje dla rozwoju wewnętrznego. W sprawach osobistych planety będą dla ciebie wyjątkowo życzliwe. W trudnych wyborach zaufaj intuicji. W związkach zaobrączkowanych powrót namiętnych chwil. Partner niejednym cię teraz zaskoczy, a jego apetyt na erotyczne igraszki przyprawi cię o zawrót głowy. Pod wpływem impulsu samotni postanowią aktywniej szukać swojej drugiej połowy. Sierpień będzie sprzyjał poznaniu osoby, która jest ci przeznaczona. Pociągać cię będą mężczyźni odważni i z poczuciem humoru. Będziesz oczekiwała nie tylko namiętności, ale przede wszystkim szacunku i wsparcia. Wyjątkowo pociągające staną się dla ciebie piękno fizyczne i duchowy wymiar rodzących się uczuć. Nowa miłość może szybko się rozwinąć i już po kilku tygodniach znajomości zechcesz się zaręczyć. Idź za głosem serca. W dniach 12–22 sierpnia staniesz się duszą towarzystwa. Będziesz brylowała na imprezach, zachwycając swoją zniewalającą urodą. Zadbaj o to, by nie dać partnerowi powodów do zazdrości. Wenus wróży ciepły flirt z Baranem albo Wodnikiem.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 14, 15 lipca 2, 5, 9, 11, 22 sierpnia.
Uważaj – 2, 30 lipca, 4, 28, 29 sierpnia.


Waga 23.09–22.10


Kosmos wróży miłosne podboje i erotyczne fascynacje. Sposobem na odreagowanie stresu okaże się plaża i kontakt z przyrodą. Lipiec zapowiada się ciekawie. Nie zabraknie ci szczęścia i miłych zbiegów okoliczności. Słońce będzie sprzyjać zawieraniu romantycznych znajomości. Samotnym Wenus radzi otworzyć serce na nowe uczucie. Roztoczysz wokół siebie czar, któremu nikt się nie oprze. Wielką przyjemność sprawią ci randki i pierwsze uniesienia. Romantyczna kolacja we dwoje będzie wstępem do namiętnej nocy. Doznasz rozkoszy, o jakiej zawsze śniłaś. Zaczniesz śmiało spełniać swoje fantazje w ramionach ukochanego. Od 19 lipca dobry czas dla życia rodzinnego i towarzyskiego. W dniach 20–22 lipca możliwa kłótnia ze stałym partnerem, zażegnasz jednak konflikt, stawiając na nutkę erotyzmu i czułe słówka. Dzięki kobiecym sztuczkom to ty będziesz rozdawała karty! Ludzie będą się do ciebie garnąć, bo dasz im zastrzyk optymizmu i oczarujesz promiennym uśmiechem. Bardzo cenna okażą się znajomości z Bykiem, Skorpionem i Strzelcem. Na początku sierpnia będziesz w świetnym nastroju i doskonałej kondycji fizycznej. Spędzisz miłe chwile z przyjaciółmi, być może na łonie natury, przy ognisku i muzyce. Wspólne biesiadowanie uzmysłowi ci, jak ważna dla ciebie jest przyjaźń. Dla par po przejściach czas okaże się korzystny na spontaniczne pojednanie. Rysuje się szansa na daleką podróż. Dzięki zupełnemu przypadkowi możesz poznać mężczyznę, który oczaruje cię kulturą osobistą i poczuciem humoru. Jak dalej potoczy się ta erotyczna historia, zależeć będzie głównie od pogody twoich uczuć.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 5, 11, 23, 24 lipca, 5, 8, 9 sierpnia.
Uważaj – 1, 19 lipca, 4, 22, 29 sierpnia.


Skorpion 23.10–21.11

W letnie lipcowe dni Wenus w części horoskopu związanej z podejmowaniem decyzji, sposobem myślenia i widzenia świata zapowiada pomyślny przełom. Skorzystaj więc z okazji i zastanów się nad tym, co dajesz partnerowi i co otrzymujesz od niego w zamian. Pora wyplątać się z niekorzystnych układów, zakończyć banalne miłostki oraz toksyczne relacje, które odbierają ci energię. Teraz uświadomisz sobie, że jesteś wyjątkowo atrakcyjną kobietą. Wybierzesz inny makijaż, odważysz się na minispódniczkę i dekolty. Mężczyźni będą oglądać się za tobą na każdym kroku, więc pozwól im się adorować. Nie bój się pokazać swojej kobiecości i seksapilu. Uwiedziesz każdego, kto wpadnie ci w oko. Jeśli jesteś w stałym związku, to po 20 lipca zwróć uwagę, by nie zagościła w nim rutyna. Staraj się wprowadzić urozmaicenia nie tylko w sypialni. Jeśli postawisz na spokojny dialog, uda się wam dojść do kompromisu w trudnej dla was kwestii dotyczącej odmiennych planów urlopowych.
W podróży dopisze wam szczęście. Niewykluczone, że pojawią się w twoim życiu nowe osoby, z którymi zechcesz się zaprzyjaźnić. Jeśli jesteś wolna, to w sierpniu wybieraj ostrożnie – łatwo będzie wpaść do złotej klatki. Powinnaś poszukać mężczyzny, który będzie cię pociągał intelektualnie. W kręgach przyjacielskich miła stabilizacja. Jeśli nawet masz zbyt mało wolnego czasu, warto znaleźć go trochę dla osób, które lubisz. Spotkania z nimi dadzą ci dużo przyjemności i poczucie bezpieczeństwa.

WAŻNE DATY

Idź na całość – 11, 14, 17, 21, 27 lipca, 5, 9 sierpnia.
Uważaj – 3 lipca, 23, 24, 26 sierpnia.


Strzelec 22.11–21.12

Planety będą ci sprzyjały na każdym kroku. Włożysz na nos różowe okulary i zamiast zamartwiać się nieszczęściami, będziesz się cieszyć tym, co masz. W uczuciach to najlepszy czas na pozytywne zmiany. Po 10 lipca Wenus wróży ocieplenie atmosfery w stałych związkach. Być może ostatnio trochę się pogubiliście, ale pamiętaj, że wiele was łączy, a stały związek nie jest już tak ekscytujący, jak pierwszy flirt. Postaw na większą dawkę fantazji i swobody. Wyjątkowo łatwo przełamiesz codzienną rutynę, wprowadzając do wspólnego życia więcej erotyzmu. Pozwól, by romantyzm i czułość na nowo zagościły w waszych sercach. Strzelcom singlom nareszcie poszczęści się w uczuciach, a samotne wieczory odejdą w zapomnienie. Będziesz miała ochotę na zawieranie nowych znajomości, nie zawiedzie cię również temperament. Trudno ci się będzie opędzić od adoratorów. Będzie ci zależało na tym, aby stale otaczał cię wianuszek wielbicieli. Zdaje się, że chcesz komuś zagrać na nosie albo wzbudzić czyjąś zazdrość. Być może poznasz mężczyznę, który odmieni twoje życie. W dniach 14, 22 i 30 lipca masz szansę na ekscytującą randkę zakończoną czułym wyznaniem. Człowiek ten ma szanse zostać z tobą na długie lata jako powiernik, kochanek, a może i mąż... Dla zakochanych to czas sprzyjający rozmowom o zaręczynach, wspólnym zamieszkaniu, a nawet ślubie. Na początku sierpnia czeka cię miłe spotkanie z kimś, kogo w przeszłości darzyłaś silnym uczuciem. Zastanów się jednak dobrze, czy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki.

WAŻNE DATY

Idź na całość – 2, 6, 19, 22 lipca, 14, 19, 23 sierpnia.
Uważaj – 4, 10 lipca, 25, 29 sierpnia.


Koziorożec 22.12–19.01

Planety zapewnią ci duże powodzenie w sprawach osobistych. Będziesz tolerancyjna i uprzejma wobec bliskich i na tym zyskasz. Gwiazdy docenią twoje przychylne spojrzenie na świat i otaczających cię ludzi. W lipcu czas podejmowania ważnych uczuciowych decyzji. To będzie doskonały miesiąc dla par, które zamierzają zawrzeć związek małżeński. Wenus będzie łaskawa dla stałych, dobrych związków. W domu będzie panowała miła atmosfera. W życiu towarzyskim szczęśliwych zdarzeń i chwil czeka cię bez liku. Twoje grono znajomych wyraźnie się poszerzy. Jeśli jesteś sama i szukasz kogoś, z kim mogłabyś spędzić resztę życia, to po 20 lipca przygotuj się na romantyczną niespodziankę od losu. Poznasz człowieka, który stanie się twoim kochankiem i przyjacielem. Dzięki niemu zyskasz poczucie stabilności i szczęścia. Koziorożce po przejściach będą miały okazję poznać lojalnego mężczyznę, który oczaruje je życzliwością i manierami godnymi prawdziwego księcia. Układ planet radzi, byś nie była zaborcza. To może zniechęcić twojego wybranka. Staraj się być bardziej cierpliwa i spokojna. W sierpniowe dni trudne sprawy partnerskie rozwiążą się same. W kręgu znajomych pojawią się plotki o twoim ukochanym. Nie daj się wciągnąć – okażą się kłamstwem. Niektórzy przyjaciele mocno cię rozczarują. Stwierdzisz, że w rzeczywistości nie są ci tak bliscy, jak sądziłaś. Za to twój mąż lub partner będzie stał za tobą murem i upewnisz się, że na kim jak na kim, ale na nim zawsze możesz polegać. Źródłem radości będzie nieziemski seks i nowe dekoracje w sypialnianym zaciszu.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 30, 31 lipca, 4, 14, 24, 28, 29 sierpnia.
Uważaj – 14, 17 lipca, 1 sierpnia.


Ryby 19.02–20.03

Zapowiada się miło. To najlepszy czas na zadbanie o swój wizerunek. Gwiezdna pogoda będzie sprzyjała miłości. Tego lata nic nie powstrzyma cię przed realizacją marzeń. Będziesz pełna energii i wiary w lepsze jutro. Jeśli zaufasz in-
tuicji, wszystkie sprawy osobiste potoczą się w dobrym kierunku. Na bliskich przyjaciół spojrzysz z uwielbieniem. Ukochany mężczyzna cię nie zawiedzie, jeśli nawet ostatnio miałaś dla niego zbyt mało czasu. Wspólne wakacje, szum morza, spacery i romantyczne gesty podziałają na ciebie ożywczo. Staniesz się bardziej czuła i otwarta na nowe doznania seksualne. Czułościom nie będzie końca. Odżyją romantyczne wspomnienia i nie zabraknie radosnego śmiechu. Zrozumiesz, że jesteś prawdziwą szczęściarą, mając u boku tak oddanego  partnera. W waszym wspólnym życiu wszystko ułoży się jak w bajce. W dniach 3–29 lipca Wenus sprawi, że samotne Ryby będą miały okazję poczuć, jak fajnie być adorowaną i podziwianą. Korzystaj z zaproszeń na spotkania towarzyskie, bo masz szansę poznać kogoś interesującego. Dzięki nowej znajomości rozkwitniesz. Przestań się wahać i daj się porwać tej zmysłowej przygodzie. To, co wydarzy się później, okaże się dla ciebie bardzo korzystne. Po 30 lipca uważaj, by twoje relacje towarzyskie nie ucierpiały z powodu plotek lub niedomówień. Przyjemność sprawi ci flirtowanie przez Internet. Dzięki nowym znajomym zaplanujesz daleką wyprawę do miejsca swoich marzeń. Koniec sierpnia przyniesie pojednanie z kimś bliskim, z kim ostatnio nie mogłaś znaleźć wspólnego języka.

WAŻNE DATY
Idź na całość – 4, 6, 9 lipca, 2, 23, 24, 28, 30 sierpnia.
Uważaj – 16 lipca, 10, 11 sierpnia.