ziemia, tęcza

Tęczowy horoskop

Wykorzystaj magię kolorów - sprawdź, który z nich kieruje Twoim życiem.
/ 09.09.2008 10:28
ziemia, tęcza
Już w starożytności wierzono, że kolory mają niezwykłą moc, która potrafi odmienić życie człowieka. Zapraszamy więc do zabawy. Jeśli chcesz sprawdzić, jaka barwa rządzi twoim życiem, najpierw odszukaj datę urodzenia, a potem przekonaj się, jaka jesteś. 
28.12 – 6.01 fiolet biskupi
Ambitny, pewny siebie. Wie, czego chce, i konsekwentnie dąży do celu. Nie potrafi godzić się z porażkami. We wszystkim, co robi, stara się być najlepszy. Lubi podporządkowywać sobie ludzi. Czasem zarozumiały i nieprzystępny.
 
7.01 – 16.01 czarny
Szlachetny i uczciwy, zawsze gotowy do pomocy, można na niego liczyć w każdej sytuacji. Sprawiedliwy, odpowiedzialny, ale niezdecydowany. Ma skłonności do zamartwiania się i pesymizmu. Pracowity, nigdy się nie nudzi.
 
17.01 – 26.01 brązowy
Roztargniony marzyciel, bujający w obłokach. Wciąż ma nowe pomysły na życie, ale rzadko osiąga to, co sobie zaplanował. Towarzyski, pełen poczucia humoru, lubiany przez innych. Łatwo wybucha, ale na szczęście złość szybko mu przechodzi.
 
27.01 – 5.02 liliowy
Obdarzony bujną wyobraźnią, zapalony podróżnik, ciekawy świata i ludzi. Nie przywiązuje się nadmiernie do dóbr materialnych. Ma dobre serce, potrafi się dzielić tym, co ma. Odpowiedzialny, wierny, pełen optymizmu. Otoczony przyjaciółmi.
 
6.02 – 15.02 perłowy
Energiczny, aktywny, dążący do sukcesu. Bardzo ambitny. Lubi pokonywać trudności i zdobywać kolejne zaszczyty. Chętnie spędza czas w gronie przyjaciół. Nie jest skąpy, chętnie wydaje pieniądze i na siebie, i na innych.
 
16.02 – 25.02 cyklamenowy
Zagubiony, niepewny siebie, ma skłonność do depresji. Szuka w innych oparcia, ale w naprawdę podbramkowych sytuacjach potrafi się zmobilizować i walczyć o swoje. Nerwowy i niecierpliwy, czasem bywa zbyt gwałtowny.
 
26.02 – 7.03 fiołkowy
Podejrzliwy, aż do przesady, z trudem się zaprzyjaźnia, ale gdy obdarzy już kogoś zaufaniem, to jest mu wierny do końca życia. Chwiejny i humorzasty, nie należy do łatwych partnerów. Uparty, ale nie
despotyczny. 
8.03 – 17.03 lilaróż
Odpowiedzialny, uczciwy, z sercem na dłoni. Lubi pracować, jest solidny, przejawia talent do interesów i na ogół osiąga sukces w pracy zawodowej. To wierny w miłości i czuły partner. Sympatyczny i lubiany, łatwo zdobywa przyjaciół.
 
18.03 – 27.03 różowy
Odważny i ambitny. Nie boi się ryzyka i nigdy nie rezygnuje ze swoich planów. Trochę szalony, lubi trudne wyzwania. Zachowuje zimną krew nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Kocha naturę. Niestety, nie jest zbyt stały w uczuciach.
 
28.03 – 6.04 czerwony
Despotyczny, ma nerwy ze stali, lubi podporządkowywać sobie innych. Wyznaje zasadę, że cel uświęca środki. Nie uznaje porażek. We wszystkich dziedzinach stara się być najlepszy. Pracę stawia na pierwszym miejscu.
 
7.04 – 9.04 ecru
Świetnie zorganizowany, systematyczny, solidny. Można na nim polegać w stu procentach. Wszystko robi według przemyślanego planu. Nie lubi improwizacji i chaosu. Nie poddaje się emocjom, racjonalista w każdym calu. Bardzo ceni rodzinę.
 
10.04 – 19.04 szkarłatny
Niezwykle energiczny, wciąż pędzi do przodu. Ma mnóstwo zainteresowań, nie można się przy nim nudzić. Ceni sobie niezależność. Towarzyski, z poczuciem humoru, bywa duszą towarzystwa. Szybko się zakochuje i jeszcze szybciej odkochuje.
 
20.04 – 30.04 błękitny
Spokojny, wspaniałomyślny, wytrwały. Nigdy się nie denerwuje, naprawdę trudno go wyprowadzić z równowagi. Prawdomówny, życzliwy, chętnie pomaga innym. To prawie chodzący ideał. Kocha gorąco i szczerze.
 
1.05 – 10.05 niebieski
Urodzony dyplomata, jak kot, zawsze spada na cztery łapy. Lubi przyjemności, wygody. Egoista, chętnie otacza się ludźmi, którzy mogą pomóc mu w osiągnięciu korzyści. Potrafi być czarujący. Jednak w uczuciach kieruje się interesem.
 
11.05 – 20.05 granatowy
Pracowity, zdolny, lubi pogłębiać wiedzę. Prawdziwy erudyta. Wymagający wobec siebie i innych. Bardziej dba o rozwój ducha niż ciała, nie przywiązuje zbytniej wagi do pieniędzy. Nie ma siły przebicia ani czasu na miłość.
 
21.05 – 30.05 biały
Towarzyski, żądny wrażeń, żyje na najwyższych obrotach. Lubi się bawić i korzystać z uroków życia. Smakosz. Chętnie wydaje pieniądze, ale potrafi też je zarabiać. Dość uparty i lekkomyślny. Niestały w uczuciach.
 
31.05 – 9.06 mlecznobiały
Pełen radości życia optymista, towarzyski, sympatyczny, łatwo zjednujący sobie przyjaciół. Energiczny, lubi działać i zarażać swoimi licznymi pasjami innych. Nie boi się trudnych wyzwań. Chętnie pomaga innym. Szuka miłości.
 
10.06 – 19.06 śnieżnobiały
Nieco rozkojarzony i zadufany w sobie, ma dobre chęci oraz wiele pomysłów, ale nie potrafi doprowadzić ich do końca. Marzyciel, lubi bujać w obłokach. Potrzebuje osoby, która by nad nim czuwała i wspierała psychicznie.
 
20.06 – 29.06 srebrny
Wytrwały, pracowity, powoli, ale skutecznie zmierza do wytyczonego celu. Tolerancyjny i bezkonfliktowy, łatwo nawiązuje znajomości. Ma wielu przyjaciół, którzy mogą na niego liczyć. Bardzo stały w uczuciach.
 
30.06 – 9.07 seledynowy
Jest oryginalną osobowością, interesuje się wszystkim, co niezwykłe i tajemnicze. Spokojny, trochę samotnik, nie udziela się towarzysko. Trochę niezdecydowany i nieufny. Gotowy do poświęceń. Bardzo wierny w miłości.
 
10.07 – 19.07 zielony
Indywidualista, nie ulega modom, na każdy temat ma własne zdanie. Błyskotliwy, nie sposób się przy nim nudzić, bo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Ma wiele zainteresowań i pasji. Trudno się podporządkowuje i jest niełatwym partnerem.
 
20.07 – 29.07 złoty
Egocentryk, lubi, jak świat kręci się wokół niego. Dość apodyktyczny, nie toleruje sprzeciwu. Zawsze chętny do zabawy. Uwielbia być duszą towarzystwa. Leniwy, ma wiele planów, ale zwykle na dobrych chęciach się kończy. Nie potrafi prawdziwie kochać.
 
30.07 – 8.08 żółty
Wymarzony kompan do zabawy. Nie znosi sztampy i monotonii. Pełen szalonych pomysłów. Wbrew pozorom jest realistą i potrafi trzeźwo ocenić sytuację. Szczery, skory do pomocy, można na niego liczyć. Lubi kochać i być kochany.
 
9.08 – 18.08 piaskowy
Ambitny realista, z uporem dążący do celu. Lojalny, sprawiedliwy, odpowiedzialny. Wie, czego chce, jest dobrym organizatorem, potrafi kierować ludźmi. Czasem ma skłonność do despotyzmu. W miłości odpowiedzialny.
 
19.08 – 28.08 kawowy
Nieodporny na stresy, chwiejny, brakuje mu wiary w siebie. Łatwo go zrazić i zniechęcić. Niepewny, często zmienia zdanie, rzadko osiąga znaczące sukcesy, ale na szczęście ma tyle sprytu, by uniknąć porażek. W uczuciach niestały.
 
29.08 – 7.09 pomarańczowy
Roztropny, pracowity i sprawiedliwy, nastawiony na sukces. Czasem zbyt drobiazgowy, lubi dzielić włos na czworo. Zapobiegliwy, nie kieruje się emocjami, dziesięć razy pomyśli, zanim podejmie jakąś decyzję. Rozważny także w uczuciach.
 
8.09 – 17.09 brunatny
Nieśmiały samotnik, chętnie zamyka się we własnym świecie. Taktowny, dyskretny, nie lubi być w centrum uwagi. Niepewny, ma wiele kompleksów. Nie lubi rywalizować, woli stracić niż podjąć wyzwanie. Gdy się zakocha, to już na zawsze.
 
18.09 – 27.09 morski
Skandalista, nie liczy się z niczym i z nikim. Uwielbia prowokować, szokować, wzbudzać emocje. Ma silną osobowość, jest odważny, potrafi przeforsować sprawy, na których mu zależy. Od wielkiej miłości potrafi przejść do nienawiści.
 
28.09 – 8.10 lazurowy
Sprytny, bezpośredni, łatwo nawiązuje kontakty towarzyskie. Gdy chce coś osiągnąć, potrafi być czarujący. Nie ma kompleksów, doskonale przystosowuje się do otoczenia. Czasem bywa niestały i nie dotrzymuje słowa. Uczuć nie traktuje zbyt serio.
 
9.10 – 18.10 ciemnobłękitny
Pedantyczny, pracowity i ambitny. Idealista, nie przywiązuje wagi do pieniędzy. Chętnie angażuje się w różne akcje i naprawia świat. Uczciwy, nigdy nie wdaje się w ciemne interesy. Miłość odkłada na później, bo wciąż ma coś ważniejszego do załatwienia.
 
19.10 – 28.10 pąsowy
Urodzony uwodziciel, dusza towarzystwa, wodzirej. Pełen energii, uwielbia przewodzić, zabawiać, zwracać na siebie uwagę. Gdy coś sobie postanowi, potrafi to osiągnąć. Ma zamiłowanie do hazardu. W miłości bardzo zaborczy.
 
29.10 – 7.11 purpurowy
Perfekcjonista, wciąż niezadowolony z siebie. Nieustannie doskonali swe umiejętności, dąży do ideału. Wytrwały, konsekwentny i pracowity. Lubi pomagać innym. Nie jest materialistą. Marzy o miłości idealnej.
 
8.11 – 17.11 rubinowy
Czuły, hojny, lubi innym sprawiać przyjemność. Sam też oczekuje czułości, łasy na komplementy. Ma w sobie wiele z dziecka. Potrafi cieszyć się drobiazgami. Nieco przeczulony na własnym punkcie. Poszukuje partnera opiekuna.
 
18.11 – 27.11 marchewkowy
Porywczy, impulsywny, poddaje się emocjom, przez co czasem wiele traci. Uparty, zawsze musi postawić na swoim. Nie słucha rad, bo wszystko wie najlepiej. Brakuje mu samokrytycyzmu. W uczuciach gwałtowny.
 
28.11 – 7.12 bordowy
Ryzykant, który potrafi postawić wszystko na jedną kartę. Mimo że wiele ryzykuje, często dopisuje mu szczęście. Odważnie zmierza do celu i zwykle osiąga to, co zaplanował. Czasem zbacza z uczciwej drogi. Potrafi zatracić się w miłości.
 
8.12 – 17.12 amarantowy
Niepoprawny optymista, mimo przeciwności losu wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę. Romantyczny, wrażliwy i wyrozumiały, potrafi być wspaniałym przyjacielem. Ciekawy świata, towarzyski. Miłość w jego życiu zajmuje ważne miejsce.
 
18.12 – 27.12 fioletowy
Pracowity, opanowany, ma wiele zdrowego rozsądku. Odpowiedzialny, można mu zaufać. Warto posłuchać jego rady. Powoli, ale konsekwentnie posuwa się do przodu. Daje poczucie bezpieczeństwa. Tylko gdy jest zakochany, potrafi stracić głowę.