Pozycje do spania

Praktycznie wszystkie sny posiadają symbole. Nie jest łatwe odczytywanie treści snów, ale na pewno jest to możliwe. Można je interpretować samemu, albo skorzystać z różnych senników.
/ 03.10.2007 13:32

Praktycznie wszystkie sny posiadają symbole. Nie jest łatwe odczytywanie treści snów, ale na pewno jest to możliwe. Można je interpretować samemu, albo skorzystać z różnych senników.

Już w czasach starożytnego Egiptu, wiedziano, że sny mogą zostać odczytane. Odzwierciedlają one charakter śniącego. Wierzono, że zapowiadają wydarzenia, którym śniący może zapobiec. W starożytnej Grecji opisywano sny jako nadzwyczajną, proroczą siłę duszy.Dlatego wymowy możliwości snu polegały na tym aby nauczyć śniącego człowieka umiejętności właściwego patrzenia na otaczający go świat.

Duże znaczenie ma to w jakiej pozycji się kładziemy spać. Właśnie taki układ ciała w jakim się budzimy wiele mówi o charakterze.

Pozycja żaby - na brzuchu z rozłożonymi nogami. Jesteś osobą nieufną, wahasz się i nieustannie analizujesz swoje postępowanie. Zawsze postępujesz ostrożnie, zgodnie z wcześniej założonym planem. Nie potrafisz improwizować. Jesteś wrażliwy, nie umiesz szybko podejmować decyzji wprawia cię to w popłoch, ponieważ jesteś wyjątkowo podejrzliwy.

Pozycja królewska - na plecach z rękami ułożonymi wzdłuż tułowia.,,Jesteś panem własnego snu, umiesz zasnąć niemal na zawołanie i obudzić się o zaplanowanej godzinie".W dzieciństwie byłeś faworyzowany przez rodziców, a w dorosłym życiu jesteś osobą lubianą i szanowaną. Akceptujesz swój wygląd i charakter, nie posiadasz kompleksów. Potrafisz sie cieszyć życiem. Jesteś osobą która lubi sie wyróżniać w towarzystwie. Pragniesz kierować ludźmi i robisz to wyjątkowo umiejętnie.

Pozycja boczna - na boku z delikatnie ugiętymi kolanami. Jesteś osobą odważną, nie boisz się przeciwności losu potrafisz wstawić im czoła. Jesteś wyrafinowany i uparty, aby dopiąć swego. Jesteś rozsądny i trzeźwo oceniasz szanse sukcesu. Powolnym krokiem posuwasz się do przodu. Umiesz odnaleźć swoje miejsce w życiu, wiesz co chcesz robić czym się zajmować. Patrzysz na świat w różowych okularach. Jesteś osoba, która szybko się zakochuje. Uwielbiasz fantazjować i marzyć.

Pozycja embrionalna - kolana zgięte a ciało zwinięte w kłębek. Jeśli tak zasypiasz, sygnalizujesz światu - KOCHAJ MNIE. W głębi duszy czujesz sie bezradnym człowiekiem, który chce być prowadzony za rączkę. Jesteś osobą skrytą i nieśmiałą, którą dręczę kompleksy. Nie potrafisz samodzielnie podejmować decyzji, boisz się odpowiedzialności i kłopotów. Nie akceptujesz swojego wyglądu. W związku nie potrafisz się przełamać i pokazać jaka jesteś naprawdę.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/07.01.2013 20:34
Zapomnieliscie jeszcze o pozycji na policjanta ( z pałą w renku)
/16.01.2013 01:11
na bank w "renku" baranie, powinieneś spać ze słownikiem w ręku...
/18.01.2012 18:27
Prócz ostatniej wszystkie pozycje odnoszę do siebie i opisy.
POKAŻ KOMENTARZE (11)