Horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (31.12–6.01.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, jaki będzie początek nowego roku. Zobacz co czeka cię w miłości, pracy i w zdrowiu.
/ 31.12.2020 05:32
Horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (31.12-6.01):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: W stałych parach jednak dużo negatywnych emocji, kłótni, rozstań. Singielki za to nie będą czuły się samotnie, choć ostatni dzień roku skłoni do refleksji i podsumowań.

ZDROWIE: Będziesz rozdrażniona, na stres najlepszy jest ruch.

PRACA: Na pomyślność w interesach i finansach mogą liczyć osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Twój wewnętrzny magnetyzm i seksapil skutecznie przyciągną płeć odmienną. Osoby samotne wciąż mają szansę na miłość. 

ZDROWIE: Uważaj na infekcje bardziej niż zwykle.

PRACA: Nagle okaże się, że wypłyniesz na szerokie wody. Usłyszysz też wiele komplementów i zyskasz popularność. Teraz jest również doskonały czas na naukę i podnoszenie kwalifikacji.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Osoby żyjące już w stałych związkach pochłoną codzienne rodzicielskie obowiązki. Samotni w tym tygodniu nie poznają nikogo, z kim mogliby stworzyć zgrany duet.

ZDROWIE: Wspaniałe samopoczucie i doskonała kondycja fizyczna.

PRACA: Nadchodzi dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów. Dobroczynny wpływ planet zapowiada awanse i korzystną zmianę pracy. 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Nic ci teraz łatwo nie przyjdzie, nawet w uczuciach musisz się liczyć z komplikacjami. Zawarte teraz znajomości nie będą ani trwałe, ani szczególnie emocjonalne. W rodzinach spokojnie, bez napięć.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, twój organizm jest wyjątkowo osłabiony.

PRACA: Warto postawić na solidność i wykazać się nadzwyczajnym zaangażowaniem. Na początku roku zaciskaj pasa, nie wydawaj pieniędzy pochopnie..

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Przekonasz się, że możesz liczyć na swojego partnera. Zakochane pary przyrzekać sobie będą wierność, a osoby samotne mają szanse się samotności wyrwać.

ZDROWIE: Nie będzie poważniejszych kłopotów zdrowotnych.

PRACA: Spodziewaj się atrakcyjnych propozycji, awansu i gratyfikacji finansowej. Masz dobry czas, aby pomyśleć o bezpiecznej przyszłości. Może warto się ubezpieczyć.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Gwiazdy będą ci sprzyjać, dlatego nawet nieśmiałe Panny zdobędą się na odwagę i wyjdą z inicjatywą, aby pomóc szczęściu. W stałych związkach zrobi się namiętniej.

ZDROWIE: Myśl pozytywnie, nie frustruj się bez powodu.

PRACA: Twojej karierze nic nie grozi. Jeśli nawet pojawią się jakieś kłopoty, to będą przejściowe. Warto zadbać o dobre relacje, zwłaszcza jeżeli efekty pracy zależą od współdziałania zespołu.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Twoje wyobrażenia o kimś ci bliskim zderzą się z rzeczywistością i okaże się, jak bardzo się myliłaś. Nie wpadaj jednak w poczucie winy, raczej wyciągnij mądre wnioski. W rodzinach bez konfliktów.

ZDROWIE: Wskazana zmiana diety na lżejszą.

PRACA: Będziesz w świetnej formie intelektualnej. Pokażesz, na co cię stać i co potrafisz. Gwiazdy pomogą ci w interesach i szukaniu nowych rynków zbytu, również za granicą. Nieoczekiwany przypływ gotówki.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Teraz nie będziesz szukać prawdziwej miłości, a raczej ekscytujących przygód, które w jakiś sposób będą cię dowartościowywać. Za to dużo więcej czasu i serca poświęcisz bliskim i rodzinie. 

ZDROWIE: Uważaj na siebie, pamiętaj o profilaktyce i nie kuś losu.

PRACA: Przyjmiesz postawę obronną, będziesz pewna siebie, ale nie przebojowa. Dasz sobie jednak radę z pilnymi zadaniami. Teraz masz szansę dobrze ulokować gotówkę i odnieść spory sukces materialny.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: To dobry czas dla wszystkich zakochanych. Jedynie w związkach nieudanych, tam, gdzie już od dawna panował rozłam, nastąpią rozstania, które obie strony przyjmą z wielką ulgą.

ZDROWIE: Nie zawiedzie cię dobre samopoczucie i forma.

PRACA: To, nad czym od dawna pracowałaś, przyniesie teraz efekty i zyski. Poczujesz, że jesteś na właściwym miejscu.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: W związkach ujawnią się różnice osobowości i oczekiwań, może więc dochodzić do spięć, a nawet kryzysów czy rozstań.

ZDROWIE: Unikaj wszelkiej przesady, zwłaszcza przy stole.

PRACA: Dużo obowiązków. Działaj śmiało, a ewentualne przeszkody pokonasz w dobrym stylu. W finansach warto zachować ostrożność, unikaj tzw. dobrych okazji, bo mogą okazać się źródłem kłopotów. 

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Jeśli masz już rodzinę, to teraz będziesz musiała szczególnie zająć się np. dziećmi lub starszą osobą. W związkach powieje nudą, ale to przejściowe.

ZDROWIE: Ktoś z twoich bliskich może być poważnie chory.

PRACA: Zadbaj o szczegóły, pilnuj terminów i niczego nie odkładaj na później, a ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. W interesach bądź czujna i w żadnym razie nie wolno ci lekceważyć konkurencji.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Zapragniesz urozmaiceń, nowych doznań i czułości. Niektóre pary postanowią pobrać się i spędzić razem całe życie.

ZDROWIE: Dbaj o kondycję, dobrze zrobi ci ruch na świeżym powietrzu.

PRACA: Możesz liczyć na sukces, ale spotkasz się też ze słowami krytyki. Są przy tobie także ludzie, którzy ci zazdroszczą i teraz okaże się, kto to jest. Dlatego nie zdradzaj swoich planów. Oszczędzaj też pieniądze.

Zobacz też:Wielki horoskop na 2021 rok