Horoskop tygodniowy 25.02 - 03.03.2013

Coraz częściej myślicie o stabilizacji, w tym tygodniu zechcecie wdrożyć swoje plany w życie i to z powodzeniem. Samotne Barany mogą w tych dniach spotkać miłość swojego życia.
/ 25.02.2013 09:52

Baran
Miłość: Coraz częściej myślicie o stabilizacji, w tym tygodniu zechcecie wdrożyć swoje plany w życie i to z powodzeniem. Samotne Barany mogą w tych dniach spotkać miłość swojego życia.
Finanse: Stabilizacja finansowa wzmocniona wsparciem osoby trzeciej.
Praca: Drobne spięcia z szefem, mogą być przyczyną nieciekawej atmosfery w pracy, ale jest to stan przejściowy, który w dodatku szybko minie.
Zdrowie: Niewinny katar może być zapowiedzią poważnego przeziębienia. Nie lekceważcie go.

Byk
Miłość: W stałych związkach zrozumienie i harmonia. Taki stan rzeczy sprawi, że zechcecie pozostać dłużej w obecnej relacji. Wolne Byki spotkają na swojej drodze kogoś szalenie inteligentnego, kto zaabsorbuje ich uwagę do tego stopnia, że zapomną o wszystkim wokół.
Finanse: Czas na spłatę wszystkich długów. Zacznijcie już teraz, żeby mieć to jak najszybciej za sobą.
Praca: Cisza przed burzą. Wszystko zapowiada zmianę pracy, ale na to musicie poczekać jeszcze ten tydzień. Perspektywy bardzo korzystne.
Zdrowie: Dobra energia nie opuści Was do końca tygodnia, będziecie mieć mnóstwo siły na realizację wyznaczonych celów.

Bliźnięta
Miłość: W stałych związkach mogą narastać konflikty. Być może zechcecie porzucić obecnych partnerów dla nowego uczucia. Okres niełatwy dla spraw sercowych. Samotne Bliźnięta będą miały problem z podjęciem właściwej decyzji życiowej.
Finanse: Warto poszukać dodatkowego źródła dochodów, przed Wami trudny czas jeśli chodzi o finanse. Koniecznie zostawcie jakieś oszczędności.
Praca: Stabilizacja i zadowolenie. Czerpiecie satysfakcję z tego, co robicie.
Zdrowie: Wasza kondycja zdrowotna jest ogólnie dobra. Dla wzmocnienia wzbogaćcie dietę o więcej warzyw.

Rak
Miłość: W stałych związkach dość trudne relacje, nie można się z Wami dogadać. Uparcie obstawiacie przy swoim. Potrzeba kompromisu. Samotni przed Wami burzliwy i namiętny romans.
Finanse: Uwaga na wydatki, jeśli przesadzicie może to się na Was odbić z końcem miesiąca.
Praca: Jeśli planujecie zmianę pracy zacznijcie wysyłać aplikacje w tym tygodniu. Duża szansa, że trafią w ręce dobrego pracodawcy.
Zdrowie: Oszczędzajcie energię, nie jest to dobry czas dla Was. Szczególną uwagę zwróćcie na gardło.

Lew
Miłość: Spokój i harmonia, bez większych uniesień. Warto urozmaicić ten czas romantyczną kolacją lub weekendowym wyjazdem. Wolne Lwy niech zainwestują w siebie, niedługo będą miały okazję wykorzystać swój urok w trakcie spotkania z kimś wyjątkowym.
Finanse: Wasz portfel zasili jakaś hojna osoba trzecia, pozwoli Wam to  na zakup czegoś o czym od dawna marzyliście.
Praca: Macie teraz okazję wykazać się przed szefem i zawalczyć o awans. Opłaci się.
Zdrowie: Zapasy energii na cały tydzień pozwolą Wam na zrealizowanie każdego zadania.

Panna
Miłość: W stałych związkach stosunki burzliwe. Nie umiecie spokojnie ze sobą rozmawiać, jest wiele napięć ,ale ta sytuacja minie. Wolne Panny zapoznają teraz kogoś bardzo zafascynowanego ich osobą, ale niewiele z tego wyniknie.
Finanse: Potraficie dobrze gospodarować pieniędzmi, dlatego środków do życia Wam nie zabraknie. 
Praca: Relacje ze współpracownikami będą poprawne, ale możecie poczuć znudzenie tym, co robicie.
Zdrowie: Zdecydowanie za mało ruchu. Pora zainwestować w aktywność fizyczną.

Waga
Miłość: Czas rozstań i pożegnań przed Wami. W tym tygodniu będzie miał miejsce początek końca starych związków, bądź też starych przyzwyczajeń, które zastąpi coś zupełnie nowego. Ogólnie droga w kierunku otwarcia się na drugą osobę.
Finanse: Niby wszystko jest w normie, jednak czasami odczuwacie brak dodatkowych środków. Od tego tygodnia warto zacząć oszczędzanie. Dobry czas na gromadzenie kapitału.
Praca: W sferze zawodowej szykują się zmiany bądź to awanse, bądź nowe posady. Wszystko idzie ku lepszemu.
Zdrowie: Wagi w tym tygodniu nie powinny się przepracowywać, ponieważ może to źle odbić się na ich zdrowiu.

Skorpion
Miłość: W stałych związkach wzajemne szczęście i dużo radości z partnerstwa. Wspaniale się dogadujecie i oby tak dalej. Samotne Skorpiony powinny właśnie w tym tygodniu ruszyć na polowanie, duże prawdopodobieństwo, że spotkacie kogoś już na całe życie.
Finanse: Spróbujcie ograniczyć troszkę swoją rozrzutność, ponieważ możecie popaść w długi, które później będzie trudno spłacić.
Praca: Idealny czas dla tych z Was, którzy szukają bądź planują zmienić pracę. Teraz mogą trafić się Wam intratne propozycje zawodowe. Nie zastanawiajcie się zbyt długo.
Zdrowie: Konieczny jest odpoczynek, zbyt dużo energii tracicie denerwując się z błahych powodów.

Strzelec
Miłość: Jesteście teraz w okresie emocjonalnej pustki. Warto przeczekać ten czas, ponieważ zawsze po takiej stagnacji przychodzi gwałtowne i namiętne uczucie, które rzadko kiedy przemija.
Finanse: Wasz budżet nie jest zachwycający w tej chwili, warto spróbować trochę oszczędzić, zwłaszcza że nie macie co liczyć na dodatkowe dochody w tym tygodniu.
Praca: Wasza ciężka praca może zostać nagrodzona awansem lub premią w najbliższym czasie, ale tylko jeśli zaangażujecie się z całego serca w nowy projekt.
Zdrowie: Uwaga na przeziębienia, Strzelce są teraz szczególnie podatne na wirusy i bakterie.

Koziorożec
Miłość: W stałym związku nieustanne wzajemne dowartościowywanie się. Głębokie zrozumienie i dużo miłości. Samotne Koziorożce będą pod wrażeniem pewnej nowopoznanej osoby. Uwaga na zupełny brak krytycyzmu.
Finanse: Dobry czas na inwestycje i zakładanie lokat. Przychody wciąż rosną.
Praca: W tym tygodniu dokonają się wszystkie zmiany jakie już od dawna wisiały w powietrzu i będą to zmiany na lepsze.
Zdrowie: Pomyślcie nad nową, zdrowszą dietą. Brakuje wam witamin i cennych minerałów.

Wodnik
Miłość: W stałym związku rutyna. Różnice poglądów na wiele spraw doprowadzić mogą do chwilowych kłótni. Warto odpocząć od siebie, ażeby gorące uczucie mogło powrócić ze zdwojoną siłą. Samotnych czeka raczej przelotny, mało satysfakcjonujący romans aniżeli długotrwały związek.
Finanse: Wydatki i dochody Wodników w tym tygodniu równoważą się. Utrzymujecie równowagę w finansach.
Praca: Sukces zawodowy zasłużony i sprawiedliwy. Dobry czas na zwiększenie liczby kontaktów i spotkań zawodowych.
Zdrowie: Wystrzegajcie się nerwowych sytuacji, które mogą spowodować utratę resztek zapasów energii. W tym tygodniu powinniście spróbować nowych form relaksu.

Ryby
Miłość: W stałych związkach porozumienie i harmonia. Dominuje umiejętność godzenia się kompromisu. Samotne Ryby przygotujcie się na spotkanie kobiety lub mężczyzny swojego życia.
Finanse: W tym tygodniu pieniądze będziecie wydawali lekką ręką, nie zachwieje to jednak Waszym budżetem, a nawet jeśli tak się stanie to szybko przywrócicie mu równowagę.
Praca: W pracy bez zmian, aczkolwiek Wasze wysiłki w tym tygodniu zostaną docenione dopiero z przyszłego miesiąca.
Zdrowie: Nowy przypływ energii, który koniecznie trzeba wykorzystać. Siły witalne nie opuszczą Was przez cały ten tydzień.

Horoskop tygodniowy opracowała Wróżka Aleksa