horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (24–30.12.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz jaki będzie ten ostatni tydzień roku. Horoskop tygodniowy dla Byka nie będzie zbyt łaskawy, za to Raki i Ryby wreszcie odetchną.
/ 24.12.2020 06:10
horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (24-30.12):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: W związkach partnerskich możliwe wzloty, ale i gwałtowne rozstania. Staraj się jednak nie powiedzieć o kilka słów za dużo.

ZDROWIE: Nie lekceważ żadnych infekcji i uważaj na to, co jesz.

PRACA: W firmie, interesach i finansach wciąż możesz liczyć na szczęście i spore zyski. Łatwo zdobędziesz popularność i uznanie innych, bo gwiazdy wciąż sprzyjają osobom ambitnym.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: W stałych związkach zazdrość, możliwe rozstania par z długim stażem. Zanim podejmiesz wiążącą decyzję, dobrze ją przemyśl.

ZDROWIE: Nadmiar energii rozładuj, np. uprawiając sport.

PRACA: To nie będzie najlepszy czas na wdrażanie w życie nowych projektów. Ogranicz wydatki, za to możesz zdecydować się na wzięcie kredytu.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Doskonale pogodzisz przyjemności z obowiązkami rodzinnymi i domowymi. Będziesz wręcz siłą napędową dla innych.  

ZDROWIE: Odczujesz wyraźną poprawę formy, przybędzie ci sił witalnych.

PRACA: W interesach musisz być przewidująca i dalekowzroczna. Dokładnie przeanalizuj, w co i ile inwestujesz gotówki. W pracy wyraźnie umocnisz swoją pozycję, możliwy awans. Jeśli szukasz zajęcia, to teraz masz szansę na pomyślne okazje.

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Zakochane pary będą wspierać się nawzajem. Samotni mogą spotkać kogoś, kto zrobi na nich pozytywne wrażenie i zostanie na zawsze.  

ZDROWIE: Świąteczny nastrój sprawi, że zapomnisz o wszelkich dolegliwościach.

PRACA: Przyjdzie ci zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami, choć twoja uwaga będzie skoncentrowana na sprawach domowych. Dasz sobie jednak świetnie radę i to zostanie docenione przez przełożonych.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Zakochane pary mogą decydować się na wspólne życie. Będą zaręczyny albo okaże się, że właśnie zostaniesz matką. W stałych związkach dużo namiętności, choć możliwe są też zgrzyty.

ZDROWIE: Nie odwlekaj wizyty u dentysty, najwyraźniej jest konieczna.

PRACA: W firmie nadal będziesz zajmować bezpieczną pozycję i cieszyć się uznaniem. W interesach również możesz liczyć na pomyślność. Wyraźnie koło fortuny kręci się w twoją stronę. 

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Przedświąteczne porządki i przygotowania zmęczyły cię tak bardzo, że odechciewa ci się spędzać czas w domu? Zaplanujcie długie spacery we dwoje.

ZDROWIE: Pomyśl o przyjemnościach i częściej rób to, co lubisz.

PRACA: Teraz nie będzie dla ciebie spraw zbyt trudnych czy niemożliwych. Doskonale sprawdzisz się jako osoba zarządzająca i nadająca rytm w pracy. Możesz spodziewać się premii lub podwyżki.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Będziesz mieć skłonności stwarzania sobie iluzorycznego poczucia szczęścia. Będziesz idealizować dzieci i partnera, a przydałoby się więcej krytycyzmu. Ten tydzień pozwoli ci się wyciszyć.

ZDROWIE: Odstaw używki i ogranicz słodycze.

PRACA: W firmie okaże się, że jesteś niezastąpiona. Chętnie pomożesz również innym. W finansach zdecydowana poprawa. Być może niespodziewanie odziedziczysz jakiś spadek. 

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: W twoim domu zapanuje zgoda i wzajemne porozumienie. Znajdziesz w sobie dużo tolerancji dla dzieci i osób starszych. Wspólnie z partnerem będziesz planować poważne remonty lub nawet kupno mieszkania czy domu.

ZDROWIE: Możesz uskarżać się na dolegliwości żołądkowo-trawienne.

PRACA: Choć twojej pozycji zawodowej nic nie grozi, to w firmie nie będzie spokojnie. Prawdziwy natłok pilnych spraw wprowadzi sporo zamieszania. Działaj więc planowo i bez zbędnych emocji. Raczej oszczędzaj pieniądze.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Nie będziesz łatwym partnerem, a osobą na siłę forsującą swoje racje. Zaczniesz wywierać na innych presję. W święta postaraj się zdystansować od awantur.

ZDROWIE: Nie ulegaj brawurze, bądź ostrożna i przewidująca.

PRACA: Staniesz się przebojowa, pewna siebie, przedsiębiorcza i odważna. Jest ci pisane wiele sukcesów. Staraj się więc o awans. Gwiazdy wspaniale wróżą twoim sprawom finansowym. 

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Jeśli masz już rodzinę, to od ciebie będą zależeć te najważniejsze decyzje. Nie wszyscy domownicy od razu je zaakceptują, ale czas przyniesie zgodę.

ZDROWIE: Nie kumuluj w sobie żalu i poczucia winy. Wysypiaj się.

PRACA: Bądź ostrożna i dokładna. Staraj się unikać bylejakości, solidnie przygotowuj się do wszelkich narad, sprawozdań lub prezentacji. Licz się z tym, że przyjdzie ci przełknąć gorzkie słowa krytyki.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Jeśli jesteś samotna, to teraz raczej też się nie zakochasz. Przyjaciele mogą mieć pretensje, że każdą wolną chwilę poświęcisz swoim sprawom domowym, jednak to nie jest najlepszy czas na spotkania.

ZDROWIE: Unikaj przejedzenia, zwłaszcza przy świątecznym stole. Spacer może nie przynieść ukojenia.

PRACA: Koniec roku okaże się wyjątkowo obfity w obowiązki, przypomną o sobie dawno rozpoczęte projekty, niedokończone sprawy. Postaraj się dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Magiczny czas spędzony z rodziną wzmocni więzi, a ty poczujesz, że masz dla kogo żyć. Singielki będą snuć plany na nowy rok i podsumowywać obecny. Przyda się więcej optymizmu.

ZDROWIE: To dobry czas na zadbanie o dietę i walkę z nadwagą.

PRACA: W pracy spokojnie, jeśli masz urlop - naprawdę odpoczniesz. W domu niewykluczone wydatki związane z naprawami i wymianą sprzętów.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Wielki horoskop na 2021 rokHoroskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku