Horoskop na lato -

kobieta na wakacjach fot. Fotolia
Zastanawiasz się, co cię spotka tego lata? Co szykują dla ciebie gwiazdy? Nie daj się zaskoczyć i przeczytaj nasz horoskop na lato 2017.
/ 14.07.2017 13:54
kobieta na wakacjach fot. Fotolia

Horoskop na wakacje pozwala sprawdzić, co wydarzy się tego lata. Zobacz, co wydarzy się podczas urlopu. Może poznasz nową miłość, a może coś niezwykłego wydarzy się w twoim obecnym związku. Sprawdź, jakie będą tegoroczne wakacje! 

Poznaj swój horoskop miesięczny!

Baran

Lato to będzie dla Baranów czas dużych zmian – w pracy, miłości lub życiu rodzinnym. Będziecie zaskoczone, że można żyć zupełnie inaczej niż dotychczas i być szczęśliwym oraz spełnionym. Pamiętajcie, że czasem warto zaryzykować, żeby zrobić krok do przodu!

Byk

Latem los wystawi was na próbę. Będziecie mogły same siebie sprawdzić. Niektóre z was będą wystraszone całą sytuacją i chwilowo stracą wiarę w swoje możliwości. Nie cofajcie się jednak przed wyzwaniami, bo choć wszystko będzie wydawać się nie do przejścia, skończy się dla was korzystnie. Musicie tylko przezwyciężyć własne słabości.

Bliźnięta

Lato będzie dla Bliźniąt okresem bardzo burzliwym, jeśli chodzi o związek. Mogą pojawić się sceny zazdrości, dlatego lepiej, żebyś nie prowokowała takich sytuacji. Staraj się nie flirtować z nikim, bo twój mężczyzna będzie bardzo wrażliwy na takie sytuacje. Postaraj się w tym okresie zapewniać go o swoim uczuciu, organizować romantyczne wieczory we dwoje i robić mu niespodzianki. Zobaczysz, jakie cuda potrafią zdziałać małe gesty.

Poznaj swój horoskop tygodniowy

Rak

Raki mogą być latem wypalone i przygaszone. Często będą się też denerwować, a wszystko to spowodowane będzie monotonią życia. W kółko praca i dom może do takiego stanu doprowadzić każdego, dlatego nie można w tym roku rezygnować z wakacji. Koniec lata będzie dobrym okresem na szukanie ciekawszej pracy. Potrzebujesz w życiu kilka zmian, żeby zacząć naprawdę żyć, a nie tylko wegetować.

Lew

Dla Lwów tegoroczne lato będzie jednym z najpiękniejszych okresów w życiu. Samotne kobiety mają bardzo dużą szansę spotkać miłość swojego życia. Lwy w związkach będą cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Powinny tylko uważać na rogaty znak zodiaku, bo może sprawić, że te piękne chwile przerodzą się w koszmar.

Panna

To, nad czym pracujesz od dłuższego czasu, latem przyniesie ci w końcu korzyści. Wtedy możesz zacząć dbać o swoje zdrowie. W związku może być dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale to nie oznacza, że trzeba myśleć o rozstaniu. Od problemów nie można uciekać, tylko trzeba nauczyć się je rozwiązywać.

Waga

Nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze. Nie zawsze jest tak, że ze wszystkiego, co robisz, musisz mieć materialne korzyści. Często bowiem dzieje się tak, że zyskujesz z czasem i dostajesz więcej niż się spodziewałaś. Warto, żebyś zadbała latem o przyjaciół. Szkoda byłoby stracić z nimi kontakt, bo nowych, prawdziwych przyjaciół na lata ciężko jest zyskać.

Skorpion

Zrób latem porządek w swoim życiu. Zacznij od mieszkania i od zbędnych rzeczy, które je zagracają, a z którymi przez długi czas nie chciałaś się rozstać. Jeśli pozbędziesz się ubrań i przedmiotów, których nie używałaś od dawna, będzie to pierwszy krok do zmian na lepsze. Twoje relacje z partnerem mogą się nieco skomplikować, ale nie zapominaj o tym, żeby rozmawiać. Dzięki temu, nawet mimo drobnych nieporozumień, nie będziecie się od siebie oddalać.

Strzelec

Jeśli będziesz widziała wszystko w czarnych barwach, nic ci się nie uda. Musisz zmienić sposób myślenia i nastawienie. Nie wydawaj nadmiernie pieniędzy. Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz aż tyle rzeczy. W drugiej połowie lata możesz mieć nieprzyjemną rozmowę z Koziorożcem albo Baranem. Pamiętaj, żeby zachować spokój. Bądź jednocześnie czujna, bo druga strona będzie chciała poznać twoje słabe strony i je wykorzystać.

Koziorożec

Koniecznie odpocznij - najwyższy czas. Wyjedź przynajmniej na trzy dni, zmień otoczenie, a zupełnie inaczej będziesz podchodziła do wielu spraw. Wszystko, z czym nie mogłaś sobie do tej pory poradzić, zacznie się układać. Odzyskasz wiarę w siebie i w swoje możliwości. Wykorzystaj to!

Wodnik

Nie słuchaj rad obcych ludzi, bo możesz na tym stracić. Polegaj na swojej intuicji i doświadczeniu! Nie rób też niczego wbrew sobie, by przypodobać się innym. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, daj sobie czas na przemyślenie. W miłości bądź bardziej stanowcza. Musisz wiedzieć, czego chcesz!

Ryby

Nie rozmawiaj z mało zaufanymi ludźmi o swoich prywatnych sprawach. Nawet nie podejrzewasz, jak bardzo możesz sobie zaszkodzić. Latem będziesz miała szansę na poprawienie swojej sytuacji materialnej i odłożenie pieniędzy. Nie zmarnuj jej.

 

Redakcja poleca

REKLAMA