POLECAMY

Horoskop miesięczny na czerwiec 2011

Horoskop na czerwiec opracowała Ella Selena.

Barany
Przypuszczalnie gorący, pachnący trawami i ziołami czerwiec może okazać się trudny w kwestiach materialnych. Zatem miłe Barany uważajcie na swoje finanse, gdyż przy poważnych sprawach finansowych możecie popełnić błąd, który sporo Was może kosztować. Przede wszystkim należy wystrzegać się błędnych decyzji związanych z nadmiernym zaufaniem do osób, które mogą Was oszukać lub wprowadzić w niewygodne spółki. Najlepiej, aby interesy przeprowadzać samodzielnie, bez żadnych pośredników lub wspólników. Natomiast zodiakalnym Baranom, będącym na etacie polecam wstrzemięźliwość i panowanie nad emocjami. Należy zachować ostrożność w stosunku do przełożonych czy innych decyzyjnych dla Was osób. Występowanie z pozycji siły i autorytetu skazane jest na niepowodzenie. Jeśli jednak pomimo wszystko pójdzie coś nie tak, to porażek na polu zawodowym nie rozpatrujcie w kategoriach życiowej klęski. Raczej wyciągnijcie wnioski i róbcie dobra minę do zlej gry.

Byki
Przypuszczalnie czerwiec zaliczycie do tych dobrych, wiążących się nawet ze spektakularnym sukcesem. Niewykluczone, że ten czas umożliwi Wam realizację pewnych planów, które dojrzewały dość długo i nie miały szans na spełnienie. Jednak niespodziewany uśmiech losu, pozytywne zbiegi okoliczności, spowodują rozwiązanie sprawy lub problemu finansowego. Należy jednak zachować ostrożność w wydatkach. Pomimo dobrej passy nie na wszystko będziecie sobie mogli pozwolić. Wskazana będzie cierpliwość i zdystansowanie się do swoich pragnień. Dobre wiadomości w kontekście do partnerstwa. Wasze podejrzenia, że kilkudniowe wyjazdy służbowe i przeciągające się zebrania w pracy Waszych ukochanych połówek, są przykrywką dla romansu, okażą się niesłuszne. Pewne przypadkowe spotkanie wyjaśni Wasze wątpliwości i wszystko wróci do normy. Dobre wiadomości napłyną ze strony Waszych dzieci, możecie się spodziewać ich sukcesu i spełnienia marzeń.

Bliźnięta
Prawdopodobnie dla sporej grupy zodiakalnych Bliźniąt, czerwiec będzie okresem interesującym i ekscytującym, na tyle, że stanie się impulsem do niezależności. Wkrótce mogą pojawić się nieoczekiwane okoliczności związane z realizacją Waszych celów zawodowych. To co dotąd było niemożliwe, w czerwcu stanie się możliwe. Niewykluczone, ze pewne osoby usuną się w cień, wyjadą, znikną z Waszego pola widzenia. Za to Wy w pracy będziecie się cieszyć wielką popularnością. Możecie przez to sporo załatwić. Niewykluczone, że w czerwcowym czasie korzystne będą dla Was wszelkie transakcje finansowe lub rozpoczęcie jakiejś nowej działalności, czy też rozszerzenie dotychczasowej. Stosunkowo łatwo znajdziecie poparcie lub osobę, która umożliwi przeforsowanie wszelakich trudności. Na pewno na sukcesy zawodowe mogą liczyć te zodiakalne Bliźnięta, które dzięki błyskawicznym decyzjom, oryginalnym pomysłom oraz dużej intuicji nie zmarnują swojej szansy i podejmą wyzwania stawiane im przez los..

Raki
Prawdopodobnie dla sporej grupy zodiakalnych Raków czerwiec przyniesie dobre finanse. Możecie liczyć na pieniądze za dodatkową pracę, premię lub inne formy gratyfikacji. Do tego fortuna będzie łaskawa dla graczy giełdowych, dla Raków uczestniczących w grach losowych, obstawiających wyścigi lub chodzących do kasyna. Niestety, na płaszczyźnie spraw uczuciowych trochę chmur, czasem deszcz lub nawet mała burza z piorunami. W pierwszej połowie miesiąca prawdopodobne staną się przejściowe nieporozumienia w Waszych związkach. Na szczęście załagodzeniu sporu sprzyjać będzie uroczystość rodzinna lub miłe spotkanie w licznym gronie, gdzie chcąc nie chcąc nawiążecie ze sobą kontakt i to nie tylko wzrokowy....W końcu wszelkie wątpliwości zostaną szczęśliwie wyjaśnione i zapanuje zgoda i miłość. Dobrze wiadomości dla raków mających problemy zdrowotne. W czerwcu możecie spodziewać się poprawy, a nawet całkowitego wyzdrowienia.

Lwy
Przypuszczalnie gorący czerwiec będzie czasem dość wzmożonych kontaktów, spotkań i przepływu informacji. Zapowiada się dobry czas do załatwienia trudnych spraw, w których liczyć się będzie wyczucie sytuacji i odrobina determinacji. Tym razem zodiakalne Lwy staną się dyplomatami. Okaże się, że z wielkim wyczuciem znajdziecie moment, gdy trzeba będzie użyć nacisku lub nawet presji, by innym razem odpuścić, spasować i poczekać na lepszy czas. Szykuje się też okres intensywnych kontaktów z bliskimi Wam osobami. Spotkacie się z ludźmi, których dawno nie widzieliście, odnowicie i odświeżycie trochę przywiędłe lub całkiem obumarłe kontakty towarzyskie. Zapewne początkowo nie docenicie sprzyjających impulsów losu, ale już za parę dni okaże się, ze niektóre osoby będą Wam bardzo pomocne. Dlatego zachowajcie czujność i bądźcie uważni na pozytywne impulsy i dobre zbiegi okoliczności....

Panny
Przypuszczalnie czerwiec przyniesie Wam sporo niespodzianek. Przygotujcie się zatem, że zmienią się Wasze wcześniejsze plany. To co było dotąd priorytetem stanie się nieważne, a to za sprawą nowych dróg i nowych okoliczności. Nawiążecie znajomości, które zaważą na Waszym dalszym życiu. W czerwcu ważna będzie miłość, uczucia, emocje...Dobry czas dla samotnych zodiakalnych Panien, miłość, niczym dobra wróżka, uczyni Wasz świat dużo piękniejszym. Zawirujecie w tańcu z życiem, pokochacie je i docenicie. Ktoś tak daleki, teraz stanie się bliski i powoli zaczniecie snuć swoje plany na przyszłość. Niewykluczone, że czerwcowa miłość zodiakalnych Panien będzie układem trwałym i zdecydowanym. Do tego czerwcowa aura pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie. Cechować Was będzie witalność, entuzjazm i chęć brania się z życiem za bary. Jednym słowem śmiało działając w każdej dziedzinie życia, łatwo pokonacie wszystkie przeszkody.

Wagi
Prawdopodobnie czerwiec pomimo swojej urlopowej aury nie będzie dla Was czasem wakacyjnym. Niewykluczone, ze w tym właśnie czasie czeka Was wytężona praca, która przyniesie profity, ale pod warunkiem, że zaufacie nie tylko swojej inteligencji, lecz również intuicji. To dobry czas dla wszystkich którzy zechcą się dokształcać, doszkolić i pragnących poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Wiedza łatwo się przyswoi, a to wróży pomyślnie zdane egzaminy i uzyskanie odpowiednich dokumentów. Zatem miłe Wagi w czerwcowym czasie spoczywanie na laurach raczej Wam nie grozi. Do tego dobry czas na sukcesy zawodowe, możliwe podjęcie korzystnej współpracy, pracy lub zdobycie pracy dodatkowej, co w efekcie zamanifestuje się odpowiednim przyrostem konta. Do tego dobrze w uczuciach. Wasze życie rodzinne powinno się wspaniale układać. Rozładujecie wszystkie napięcia, a spełnienie w miłości doda Wam energii i siły psychicznej.

Skorpiony
Dla zodiakalnych Skorpionów zapowiada się dobry czas, szczególnie dla samotnych nadejdą dobre dni, idealne na przypadkowe spotkanie. Warto zatem mieć oczy szeroko otwarte. Czerwiec będzie sprzyjał częstemu wychodzeniu z domu i spotkaniom z jak największą ilością osób. Niewykluczone, ze pewne siebie i zarozumiałe Skorpiony mogą dostać prztyczka w nos, gdyż ktoś bardzo niepozorny może zawrócić Wam w głowie i zająć miejsce w sercu. W sprawach zawodowych tez dobrze. Niewykluczone, że teraz praca sprawi Wam mnóstwo satysfakcji. Nawet jeśli nie jest to czas na awans, to z pewnością na spełnienie zawodowych aspiracji. Również osoby, które owej pracy poszukują mają szansę na szybkie jej znalezienie. I nie martwicie się, że pracy nie ma, dla Was jest już przygotowane solidne miejsce, wystarczy tylko uwierzyć i rozpocząć działania.
Czerwiec okaże się także dobrym, energetycznym miesiącem, który uwolni Was od dotychczasowej huśtawki nastrojów.

Strzelce
Niewykluczone, ze czerwiec przyniesie dobre wiadomości dla zodiakalnych Strzelców poszukujących pracy. Możliwe, że już na początku miesiąca coś znajdziecie i zostaniecie umówieni na rozmowę wstępną , przy czym możecie liczyć na zatrudnienie. O sprawy uczuciowe również nie musicie się martwić. O ile jesteście już w związkach to czerwiec nastroi Was romantycznie i kochliwe. Wieczorami znajdziecie więcej czasu dla siebie, a w sypialni będzie na tyle ciekawie, że postanowicie odwiedzać ja jak najczęściej. Wspólne zakupy lub krótki spacer z dziećmi sprawią Wam sporo radości. Jednym słowem życie rodzinne zakwitnie i rozpromieni Wasz świat. Samotne Skorpiony raczej nie spotkają miłości swojego życia, ale na pewno cieszyć się będą dobrym towarzystwem. Rozmowy mogą przerodzić się w radosny, niezobowiązujący flirt, do tego czerwcowe słońce i zapach grillowanych potraw, wiatr, odblask słońca w wodzie....Dóz dodać, cóż ująć....

Koziorożce
Prawdopodobnie czerwiec nie przyniesie specjalnych rewelacji, ale też i nie spowoduje dodatkowych problemów. Możliwe, że na płaszczyźnie spraw finansowych raczej normalnie. Ludzie, którzy coś obiecali nie zawiodą, wrócą pożyczone pieniądze, zwolnienie z pracy, raczej Wam nie grozi. Niewykluczone, ze czerwiec przyniesie Wam inne wyzwania. Tym razem trzeba będzie się zastanowić nad sobą i swoim stosunkiem do własnej osoby. Pamiętajcie, że potrzeby innych wcale nie są ważniejsze od Waszych. Nie musicie być na każde zawołanie, zwłaszcza teraz gdy pracy w domu i w ogrodzie lub w gospodarstwie coraz więcej. Najważniejsze, aby większość zodiakalnych Koziorożców zachowała równowagę wewnętrzną i nabrała chęci na robienie, tego, na co ma ochotę. Nauka asertywności i umiejętność mówienia ,,nie” nas pewno bardzo się przyda i pozbędziecie się wreszcie poczucia winy. Zapewne skonstatujecie, że i tak nie spełnicie oczekiwań wszystkich, ale spełnienie swoich potrzeb przyniesie Wam radość i szczęście wewnętrzne, a o to przecież w tym życiu chodzi.....

Wodniki
Miłe wodniki, niestety, ale czerwiec zapowiada się dość nieciekawie. Możliwe kłopoty finansowe, wynikające z nadmiernej rozrzutności lub niefrasobliwego podejścia do zaciągania kredytów. Niewykluczone, że dotychczasowy pracodawca zechce ograniczyć Wasze dochody lub znalezienie nowej pracy, wiązać się będzie z ograniczonymi dochodami lub wręcz poddaniu się poddaństwu i wykorzystaniu przez pracodawcę. Możliwe, że ten scenariusz jest pisany, dla tych Wodników, które mają się wykazać wolą walki i nie poddawać się chwilowym trudnościom. Zatem karty radzą, aby słuchać swojego wewnętrznego głosu i jeśli w sferze finansowej następują niekorzystne zmiany, to należałoby się im przeciwstawić i zawalczyć o siebie. Niestety, tym razem nikt Wam nie pomoże i będziecie musieli liczyć na siebie, ale bez obaw, poradzicie sobie bez problemów. Za chwilę siła Waszej podświadomości zamanifestuje się na planie materialnym. Możliwe, ze koniec cokolwiek burzliwego czerwca przyniesie uspokojenie sytuacji i nadzieje na lepsza przyszłość.

Ryby
Przypuszczalnie czerwcowy czas przyniesie zodiakalnym Rybom sporo zmian. Jednak nie obawiajcie się niczego, ponieważ mogą to być dobre zmiany, wszystko zależy teraz od Was. Problemem może być tylko podjęcie decyzji, jeśli w danym momencie zdecydujecie się na pójście do przodu, to stanie się to bez wielkiego wysiłku z Waszej strony. Nie możecie jednak tkwić w przeszłości, przeszłość należałoby zamknąć, po to by dać możliwość zaistnienia pozytywnych zbiegów okoliczności. Stąd zapewne ważne będzie mentalne podejście do problemu, przemyślenie i znalezienie nowych dróg, niestety uparte trwanie przy starych, utartych ścieżkach może doprowadzić do stanu zawieszenia i niemożności ruszenia do przodu. Zatem, jeśli w danym momencie macie problem z podjęciem nowej pracy, otworzeniem nowej firmy, wyjazdem, zmianą miejsca zamieszkania lub wejście w związek, nic nie stoi na przeszkodzie. Ta karta podpowiada, że czas na decyzje i decyzja będzie miarą Waszego sukcesu. Ponadto możecie spodziewać się wysłania w podróż służbową, na kursy dokształcające, kursokonferencje, zjazdy i spotkania.

Przygotowała Ella Selena

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)