Wkrótce Aktywna Zima

Do wygrania: kupony rabatowe na zimowy wyjazd rodziców z dzieckiem w ramach akcji Femmeritum Aktywna Zima!
/ 24.05.2013 11:38
aktywna1.jpgJuż niedługo „pełną gębą” zawita u nas zima. Jest to okres kiedy planujemy wyjazdy w góry, na narty lub w inne ciekawe miejsca, w których będziemy mogli odpocząć od pracy i codziennych obowiązków, zadań i pośpiechu a także pobyć z naszymi dziećmi. Stajemy przed problemem, gdzie i jak spędzić tak bardzo oczekiwany czas wolny.
I choć na to pytanie można dać wiele odpowiedzi warto pamiętać, iż od nas jedynie zależy to, jak go wykorzystamy. Wolni od balastu codziennych spraw możemy go poświęcić na poznawaniu naszej pociechy, na wsłuchiwaniu się w jego świat, na dostrzeganiu wszystkiego tego, co w czasie kiedy jesteśmy zajęci różnymi sprawami życia codziennego nam umyka. Z pewnością ten wspólnie spędzony czas zaprocentuje. Przyczyni się do naszego i dziecka rozwoju, wzmocni wzajemne relacje, da radość z bycia razem. A gdyby jeszcze udało się połączyć taki wyjazd z własnym rozwojem? Zdobyć wiedzę, jak radzić sobie z trudami wychowania lub odkryć swoje mocne strony, które pozwolą nam lepiej zaplanować swoją karierę i pokierować ważnymi dla nas zadaniami? Mogłoby to pozwolić nam osiągnąć psychiczny komfort, poczucie spełnienia w roli kobiety i roli matki lub roli ojca mimo natłoku angażujących spraw zawodowych, codziennych opiekuńczych zadań i ciągłej troski o byt. Warto poszukać oferty na ferie zimowe dla matek z dziećmi lub ojców z dziećmi i wybrać taką , która da nam i dziecku radość, odprężenie i satysfakcję z bycia razem Niech ten wolny czas zostanie poświęcony na poznawanie siebie i swoich dzieci a taką możliwość dostaniecie podczas Aktywnej Zimy. Jest to świetna propozycja dla rodziców, którzy w ciągu roku nie mogą pozwolić sobie na uczestniczenie w warsztatach dla rodziców. Pod okiem specjalistów będą nie tylko zdobywać wiedzę na temat wychowania ale też wykorzystywać ją w bezpośrednim kontakcie ze swoją pociechą. Dla tych mam, które czują się silne w temacie wychowawczym a chcą lepiej poznać siebie mamy propozycje turnusu, podczas którego odbędą się warsztaty związane z odkrywaniem swoich mocnych stron.
Aktywna Zima to coś dla mam i ojców, coś dla dzieci i coś dla rodziców i dzieci. A to wszystko po to, aby wzbogacić nasze relacje z dzieckiem, poznać jego świat przeżyć, ze spokojem i troską określać nasze oczekiwania wobec niego, umieć zwycięsko dla wszystkich rozwiązywać konflikty i nieporozumienia, stosować z radością nagrody i z rozwagą kary, a przy tym radzić sobie z własnymi emocjami, które czasami wpędzają nas w poczucia winy i prowadzą do nikąd. Nasze dzieci będą bawić się, rozwijać swoje mocne strony, zdobywać umiejętności społeczne aby lepiej im się wiodło z rówieśnikami. Ponieważ to czas urlopu dziać to będzie się w atmosferze radości, wspólnej zabawy, bezpieczeństwa, pod czujnym okiem prowadzących, które są przekonane, iż każdy z nas jest świetnym rodzicem, a każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. Wystarczy tylko nauczyć się bycia z dzieckiem i ze spokojem i ufnością kierować jego rozwojem. Szczegóły na www.femmeritum.pl