Jak kupić tanie zabawki - 5 porad

dzieci z prezentami fot. Fotolia
Ta sama zabawka może kosztować więcej lub mniej. Zobacz, w jaki sposób znaleźć prawdziwą okazję i sprawić maluchowi niezapomniany prezent!
/ 28.05.2019 18:33
dzieci z prezentami fot. Fotolia

1. Porównuj ceny

Nie biegaj po sklepach, tylko zadzwoń do kilku i zapytaj o cenę albo wejdź na ich strony internetowe. Dzięki temu będziesz miała wystarczające rozeznanie w ich wartości.

2. Poluj na okazje

Zabawki ze starych kolekcji zwykle są tańsze od nowości. A dla smyka naprawdę nie ma to znaczenia, czy klocki lub auto to hit tego czy zeszłego sezonu. Właśnie dlatego wybieraj te starsze, ale np. w ilości dwóch sztuk :)

3. Kupuj w sklepach internetowych

Za wiele rzeczy płaci się tu dużo mniej niż w zwykłych sklepach, a poza tym to wygodne: można obejrzeć zdjęcia, poczytać opisy, poznać opinie innych użytkowników. I unikasz tłumów przy kasach oraz walki z innymi o najciekawszy model!

4. Korzystaj z internetowych porównywarek cen

To właśnie dzięki nim w ciągu zaledwie kilku sekund będziesz w stanie ocenić, który sklep internetowy ma najkorzystniejszą ofertę - dla malucha i twojego portfela :) Dlatego już teraz włącz komputer i... do dzieła!

5. Zajrzyj na aukcję

Można tam kupić nie tylko zabawki używane, ale także nowe i to renomowanych firm. A gdy się dziecku znudzą lub z nich wyrośnie, w tym samym miejscu możesz je sprzedać. A znając słomiany zapał dzieci może nastąpić to już niedługo ;)

Redakcja poleca

REKLAMA