POLECAMY

Instrukcja Obsługi Dziecka

Droga Mamo i drogi Tato: jak często zadawaliście sobie pytanie, dlaczego dziecko nie może być tak łatwe w obsłudze, jak Wasz nowy telefon komórkowy czy mikrofalówka?
Instrukcja Obsługi Dziecka
Dlaczego maleństwa są tak nieprzewidywalne: płaczą zupełnie bez powodu, a w środku nocy stawiają na nogi cały dom?

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będziecie mogli zapomnieć, drodzy rodzice, o nocnych pobudkach, o kolce i wyrzynających się ząbkach. Opieka nad Waszym maleństwem stanie się bajecznie prosta, ponieważ w księgarniach pojawią się wkrótce... Instrukcje obsługi Waszych dzieci! Poznańskie wydawnictwo Vesper przygotowało polską edycję serii, która cieszy się za oceanem ogromną popularnością. Pierwsza część, "Bobas. Instrukcja obsługi", rozeszła się w niemal półmilionowym nakładzie.

"Bobas. Instrukcja obsługi"
Programowałeś odtwarzacz wideo, reinstalowałeś Microsoft Windows, umiesz nawet sprawdzić pocztę elektroniczną na swoim Palm Pilocie. Ale żadne z tych doświadczeń nie przygotuje cię na największy technologiczny cud świata: na nowo narodzonego bobasa. Wskazówki i pomocnicze schematy Instrukcji obsługi bobasa krok po kroku przeprowadzają przez gąszcz najczęściej zadawanych pytań: Jaki jest najlepszy sposób przewinięcia niemowlaka? Jak sprawić, by bobas przespał całą noc? Kiedy należy przeprowadzić przegląd oseska u doktora?

"Szkrab. Instrukcja obsługi"
Jeśli posiadacie wyższy model albo gdy posiadane dziecko za chwilę zaktualizuje się do poziomu szkraba, sięgnijcie po drugą część: "Szkrab. Instrukcja obsługi". Ta książka jest także kopalnią wiedzy: na jej stronach opisano zabezpieczenia antyszkrabowe (nieodzowne po aktualizacji: szkrab wykazuje bowiem wyższy poziom ciekawości i mobilności), instalacje zaawansowanych funkcji zachowań (mówienie „proszę”, „dziękuję”, etc.) oraz programowanie trybu snu.
Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi szkraba dla niewtajemniczonych! Wiecie już, jak zajmować się niemowlęciem, kiedy nagle coś zaczyna się psuć: dziecko odmawia przyjmowania paliwa, krzyczy niemiłosiernie i nie chce dać się ubrać! Wszystko to oznacza, że macie do czynienia z upgradem: noworodek zaktualizował się do poziomu szkraba! Poradnik zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: „Jak mam zareagować, kiedy szkrab wpada we wściekłość?”, „Jak mam nauczyć go pozbywania się nieczystości?”. Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Bretta R. Kuhna oraz Joe Borgenichta.

"Jak przechytrzyć dziecko"
Trzecia i ostatnia część serii nosi tytuł "Jak przechytrzyć dziecko". Proste sztuczki na małych uparciuchów. Pamiętajcie o jednym: Wasze dzieci mogą się bardzo złościć, gdy dowiedzą się, że zamierzacie kupić ten poradnik. Dlaczego? Które dziecko zgodzi się na to, by jego rodzic poznał odpowiedź na najtrudniejsze pytania: „Jak sprawić, by dziecko się ubrało?”, „Jak sprawić, by dziecko pozwoliło się uczesać?”.

Wysoki poziom merytoryczny poradników gwarantują ich autorzy: są nimi lekarze, a także rodzice. Każda z książek zawiera mnóstwo porad związanych z opieką nad dziećmi. Znajdziecie w nich grafiki, które pomogą Wam w nauce przewijania i karmienia oraz innych czynności. Dowiecie się jak pielęgnować maleństwo, jak wyposażyć jego pokoik, jaki wózek jest najlepszy, etc.

Premiera książki zaplanowana jest na 4 września 2008 roku. Poradniki będą dostępne w księgarniach oraz salonach sieci Empik.

O wydawnictwie
Wydawnictwo Vesper to oficyna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasi autorzy, redaktorzy i tłumacze już od 13 lat tworzą z powodzeniem markę In Rock – jedno z najstarszych wydawnictw muzycznych w Polsce, którego nakładem ukazały się m.in.: pierwsza w Polsce antologia wszystkich tekstów i przekładów Stinga (2008), a także „Pink Floyd. Moje wspomnienia” Nicka Masona. Pod szyldem „Vesper” ukazały się dotychczas takie wydawnictwa jak seria „CSI: Kryminalne zagadki”, seria literacka „Z trąbką”. Publikujemy także cieszące się wielkim powodzeniem śpiewniki z serii „55 piosenek...”. Przebojem ostatnich miesięcy jest antologia „Absurdy PRL-u”, a także leksykon „333 popkultowe rzeczy PRL”.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)