Aktywne Wakacje z dzieckiem

Pracownia Rozwoju Osobistego Kobiet Femmeritum organizuje wakacyjne warsztaty dla matek z dziećmi.
/ 16.03.2006 16:57
Coraz szybciej zbliżają się wakacje i coraz częściej w pracy odbiegamy myślami w kierunku letnich wyjazdów i wycieczek. Zastanawiamy się jak spędzić ten czas. Szukamy czegoś nowego, oryginalnego, czegoś co będzie przyjemnością dla nas i dla naszych dzieci. Codzienne obowiązki i ciężka praca nie dają nam zbyt dużo okazji do aktywnego bycia z naszymi pociechami. Brakuje czasu na rozmowy i zabawę. Wakacje to dobry czas na poprawienie swojej relacji z dziećmi. Dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić aktywnie czas z swoimi dziećmi oraz poprawić jakość kontaktu z nimi, fundacja Femmeritum organizuje aktywne wakacje pod hasłem: Moje miłe chwile z dzieckiem.

W czasie tygodniowego pobytu w pięknie położonym nad rzeką Narwią ośrodku wypoczynkowym, codziennie odbywać się będą 4 godzinne warsztaty dla mam, podczas których omawiane będą takie zagadnienia jak:

- Moje dziecko dziś i „jutro”
- Świat emocji
- Porozumiewanie się z dzieckiem
- Dziecko – mądry i dobry dorosły
- Nagrody i kary w wychowaniu
- Konflikt rodzice-dzieci – szansa czy przekleństwo

Dzieci w tym czasie uczestniczyć będą w specjalnie dla nich przygotowanych aktywnych zajęciach, które obejmować będą następujące tematy:

- Poznawanie siebie, swoich mocnych stron
- Wyrażanie swoich uczuć
- Rozwijanie twórczości
- Zabawa w teatr – część I
- Zabawa w teatr – część II
- Oskar dla naszej mamy!

Każde popołudnie to czas na aktywność fizyczną mam i dzieci oraz na wykorzystanie poznanych podczas warsztatów technik oraz zdobytej wiedzy w kontakcie ze swoim dzieckiem. Na miejscu do dyspozycji uczestników są rowery, kajaki, siatkówka plażowa, konie. Będzie również organizowany spływ rzeką Narwią oraz wycieczka do Białowieży.

Adres:
FEMMERITUM Pracownia Rozwoju Osobistego Kobiet
ul.Grudowska 17, Milanówek k/Warszawy
Fax: 22 724 69 16

Osoby kontaktowe:
Paulina Oracz: 0 691 953 530
Karolina Kalinowska: 0 504 055 161

Więcej informacji o aktywnych wakacjach z dzieckiem znajdziecie Państwo na stronie www.femmeritum.pl