POLECAMY

5 niezawodnych pomysłów na Prima Aprilis

Jak wkręcić znajomych lub przynajmniej zrobić im dobrego psikusa
5 niezawodnych pomysłów na Prima Aprilis fot. Fotolia

1. Sposób na pracoholika

Znasz kogoś kto nie potrafi żyć bez pracy lub komputera? Mamy świetny sposób jak go zirytować. Po kryjomu za pomocą guzika Print Screen na klawiaturze zrób screen jego pulpitu i zapamiętaj jako plik graficzny. Następnie pochowaj wszystkie ikonki z pulpitu, a zrobiony screen ustaw jako tło pulpitu. Twoja bez opętania klikała w swoje ikonki, których nie ma, a Ty będziesz mieć niezły ubaw przyglądając się jak walczy z systemem komputerowym!

2. Kto jest w łazience?

W wielu łazienkach jest zamek, który charakteryzuje się tym, że po zewnętrznej stronie ma wklęsły pasek, który pozwala w nagłych wypadkach otworzyć drzwi łazienki od zewnątrz. Wykorzystaj go w zupełnie odwrotnym celu. Gdy wszyscy będą jeszcze spać zamknij od zewnątrz drzwi do łazienki. Rano domownicy nie będą mogli się do niej dostać. Na pewno uznają że siedzi tam już ktoś z rodziny. Zobaczycie ich miny, gdy okaże się że wszyscy stoją przed łazienką... a kto jest w środku?! Duch?

3. Zrób mi jajecznicę!

Z pewnością kochanej mamy czy siostry nie zdziwi Twoja wielka prośba o zrobienie Ci jajecznicy. Co innego jeśli okaże się ze żadne jajko się nie rozpada na dwie połówki! Zanim poprosz o drobną przysługę, poprzedniego dnia ugotuj jajka na twardo i włóżz powrotem do lodówki! Licz po ilu nierozbitych jajkach Twoja ofiara zorientuje się, że jest wkręcana!

4. Pieniężny haczyk

Sprawdźmy kto nie przejdzie koło pieciozłotówki obojętnie! Weź 5 złotych i przyklej dobrym klejem do chodnika. Będziesz mieć zajęcie na cały dzień jak z okna będziesz się przyglądać ludziom, którzy męczą się by podnieść szczęśliwą monetę!

5. Kochanie... niespodzianka!

Zawsze się skrzętnie zabezpieczącie przed niechcianą ciążą? Udaj że mieliście wpadkę. Z samego rana, zanim Twój ukochany zorientuje się, że obudził się w Prima Aprilis znajdź w internecie zdjęcie testu ciążowego z pozytywnym wynikiem i wyślij mu smsa z drobnym komentarzem. A po tym tylko odliczaj sekundy aż w popłochu oddzwoni.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)