Wykonanie testu ciążowego podczas krwawienia

Ostatnią miesiączkę miałam 14.12.2010 ( mam nieregularne miesiączki tak między 28 a 32). Ta miesiączka była w 32 dniu cyklu. Współżyłam z moim narzeczonym 25, 28.12 i 1.01 wg kalendarzyka owulację miałam mieć około 31.12.

Wykonanie testu ciążowego podczas krwawienia

Ostatnią miesiączkę miałam 14.12.2010 ( mam nieregularne miesiączki tak między 28 a 32). Ta miesiączka była w 32 dniu cyklu. Współżyłam z moim narzeczonym 25, 28.12 i 1.01 wg kalendarzyka owulację miałam mieć około 31.12. Po około tygodniu zaczęło pobolewać mnie podbrzusze miałam (i mam nadal) tkliwe, nabrzmiałe piersi a szczególnie sutki które zrobiły się czerwone i powiększone brodawki jakieś ciemniejsze a pod skórą na piersiach pokazały mi się widoczne żyłki. Mam podwyższoną temperaturę, zawroty głowy, częste oddawanie moczu. Z tego co czytałam mam podobne objawy jak we wczesnej ciąży. Czy to możliwe żebym była w ciąży?? 14.01 równo po 32 dniach zaczęłam krwawić ale w inny sposób niż miałam miesiączki. Cały czas (od ostatniej miesiączki a nigdy mi się to nie zdarzyło ) leciał mi biały śluz, (miałam mokro) nie wiem czemu tak się stało. Czy mogę zrobić test podczas krwawienia?? Dodam, że nie mieszkam w Polsce a znaleźć dobrego lekarza za granicą graniczy z cudem. U wielu byłam i się rozczarowałam. Bardzo proszę o pomoc- tak bardzo chcemy mieć dzidzię.

Ania

Objawy, które u pani wystąpiły mogą wskazywać na ciążę ale niekoniecznie. Czasami to „wielkie chcenie” sprawia, że widzimy niektóre objawy ciąży np. brzuch się powiększył itd. Jeśli obecne krwawienie ma inny charakter niż zwykła miesiączka proszę wykonać test ciążowy. Test wykonywany w czasie krwawienia da prawidłowy wynik (krwawienie nie fałszuje wyniku). W przypadku pozytywnego wyniku i krwawienia musi pani udać się do lekarza lub do szpitala. Bowiem każde plamienie, krwawienie w ciąży musi być skonsultowane z lekarzem, gdyż może oznaczać zagrożenie poronieniem.

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)