Sztućce dla dzieci

Jak zachęcić niejadków do jedzenia? Zestaw bajkowych sztućców powinien uporać się z tym problemem. Przecież żadna księżniczka ani tym bardziej pogromca smoków, nie odmówią posiłku jedząc ulubionym widelcem.
/ 10.12.2007 16:26

Jak zachęcić niejadków do jedzenia? Zestaw bajkowych sztućców powinien uporać się z tym problemem. Przecież żadna księżniczka ani tym bardziej pogromca smoków, nie odmówią posiłku jedząc ulubionym widelcem.

 

Nakrycie dla księżniczki

Bycie prawdziwą księżniczką to jedno z najtrudniejszych zadań w całym zamku. Musi przecież towarzyszyć ojcu w rządzeniu królestwem. Tylko jedzenie płatków z mlekiem na śniadanie może jej dać taką siłę. Królewskie sztućce okazują nię niezbędne...

W zestawie znajdziemy nóź, widelec, łyżkę stołową i do herbaty.

 

Rycerskie serce

Czas na pogromców ziejącego ogniem smoka. Przeniesienie się do bajkowej krainy wydaje się łatwiejsze z każdym kęsem. Przecież każdy rycerz musi mieć siłę żeby władać mieczem. Bez niego nigdy nie poskromi smoka i nie uratuje uwięzionej w wierzy księżniczki.

Komplet zawiera nóż, widelec i dwie łyżeczki.

 

Przytulić misia

Misie to nie tylko magiczne przytulanki. Jedzenie z nimi posiłków dodaje otuchy każdemu maluchowi i zamienia posiłek w niekończącą się zabawę. Przecież dziecięcy świat bez niedźwiadków byłby naprawdę smutny.

Komplet sztućców marki Silit. Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej.

 

Pocztówka z zoo

Matołek raz zwiedzał zoo, i wołał co chwila: O-o! Jaka brzydka papuga! Żyrafa jest za długa! Słoń za wysoki! A po co komu te foki? Brzechwa umiał jednak temu zaradzić i kilka zwrotek doprawić. Co słychać, panie tygrysie? A nic. Nudzi mi się. Czy chciałby pan wyjść zza tych krat? Pewnie. Przynajmniej bym pana zjadł. Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle. Żyrafa tym głównie żyje, że w górę wyciąga szyję. A ja zazdroszczę żyrafie, dlatego że tak nie potrafię.

Zestaw sztućców dla dzieci z serii Animal Friends, szwedzkiej marki Gense. Niepowtarzalny design i niezwykle staranne wykonanie, to niektóre z zalet produktów Gense. Komplet został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia jego najwyższą jakość. Zestaw posiada ekskluzywne opakowanie, przez co znakomicie nadaje się na prezent. Komplet składa się z: noża, widelca i dwóch łyżeczek.

 

Mały książe

Jego podróże zna cały świat. Z miłości do róży odwiedził wiele planet szukając odpowiedzi na to, jak traktować ukochaną osobę. Blond włosy, długi szal i zielone wdzianko trudno przeoczyć.

W kolekcji znajdziemy też innych przyjaciół księcia.

 

Gdzie jest Nemo?

Podwodny świat to największa przygoda dla każdego malucha, dlaczego więc nie ozdobić sztućców motywami z podwodnego śwata. Kolorowe rybki i żółwie wodne w pełni się rozgościły.

Komplet sztućców dla dzieci Happy Fish marki Auerhahn wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ozdobiony barwnymi wzorkami. W składzie zestawu znajduje się widelec, nóż, łyżka oraz mała łyżeczka do deserów.

 

Uśmiechnięte sztućce

Łyżki ruszyły na wyścigi, każda z nich chce być szybsza. Jedna wiosłuje zupę, druga miesza herbatkę. Widelec tańczy z nożem i przytrzymuje parówkę, którą chciał schrupać. Z pomocą przyszedł na szczęście nóż i raz dwa pokroił.

Zestaw zawiera nóź, widelec, oraz dwie łyżki.

 

Kotki dwa

A, a - kotki dwa, szare, bure obydwa. Nic nie będą robiły, tylko dziecko bawiły. Jak się kotki rozigrały,
to dziecinę kołysały. Jeden szary, drugi bury, a ten trzeci myk! do dziury. Żeby tylko jeden był,
to by z dzieckiem mleczko pił.

Kociaki to komplet widelców do frytek. Dzięki nim każdy maluch z przyjemnością zje każdy posiłek.

 

Na tropie

Wyprawa do dżungli podczas śniadania? Czemu nie. Przecież każda wycieczka sprawia nie mało wrażeń i uczy, a po powrocie wzmaga apetyt. 

Komplet sztućców dla dzieci z serii Jungle marki Auerhahn. Komplet wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ozdobiony barwnymi wzorkami. W skład zestawu wchodzi: widelec, nóż i dwie łyżeczki.

 

Coś niecoś dla piłkarzy

Zestaw idealny dla małego piłkarza, który kroi nie tylko kotleciki, ale również bramki. Nie ma sobie równych na podwórku. Takiemu bramkarzowi dzielnie kibicują wszystkie małolaty.

W zestawie znadziemy nóż, widelec oraz dwie łyżeczki.

 

Pieskie życie

Najlpszym przyjacelem naszego malucha jest oczywiście nikt inny jak biegający po podwórku czworonóg. Do zabawy z nim potrzeba oczywiście siły, dlatego jedzenie sztućcami z psim bohaerem dostarcza dodatkową porcję mocy.

fot. Frank Herbert

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/01.04.2014 15:03
Moja mała księżniczka ma te pierwsze sztućce i uwielbia nimi jeść. Kupiłam je na dobregarnki.pl z 10%rabatem :)
/01.09.2011 16:51
Te sztućce są po prostu śliczne!! Szkoda, że już nie jestem dzieckiem:) Kupiłam je siostrzeńcowi na chrzciny. Najtaniej znalazłam na sztućce_pl.