Papier toaletowy zamiast tamponu

Popełniłam błąd a właściwie błędy, co miesiąc. Kiedyś, około 2 lata temu byłam na wakacjach, dostałam wtedy okres a nie miałam pod ręką podpaski.

Papier toaletowy zamiast tamponu

Popełniłam błąd a właściwie błędy, co miesiąc. Kiedyś, około 2 lata temu byłam na wakacjach, dostałam wtedy okres a nie miałam pod ręką podpaski. W ramach zabezpieczenia włożyłam zwinięty papier toaletowy. Zauważyłam, że lepiej się wtedy czuję (sucho, nie czuć tego „ślizgu", którego nienawidzę) więc robiłam tak co rok kiedy gdzieś wychodziłam. Przez to mam ,,tam" bardzo sucho, właściwie nawet jak jest śluz, to jest bardzo suchy. Okres mam już ok. 3,5 roku a
dopiero od 3 miesięcy czułam ból jajników na 2 tygodnie przed okresem. Teraz mija już 5 dni od terminu. Okresu nie ma, jest plamienie i ból jajników- nie mocny, ale wyczuwalny. Co mam robić? Co to w ogóle jest?

Viibig

To faktycznie błąd. W takiej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa. Takie praktyki mogą być przyczyną stanu zapalnego pochwy, który na drodze wstępującej może objąć przydatki. Proszę jak najszybciej udać się do ginekologa, który po wykonaniu badań postawi diagnozę oraz sposób postępowania.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)