Menu małego smakosza

dziecko fot. Adobe Stock
Gerber wprowadził serię produktów, które przypominają jedzenie dla dorosłych.
/ 10.05.2019 05:00
dziecko fot. Adobe Stock

Lato to dobry czas na zmiany w jadłospisie, bo stragany uginają się od warzyw i owoców. Nawet najmłodsi członkowie rodziny mogą skorzystać z letniej obfitości naturalnych witamin i innych odżywczych składników. Jednak w przypadku zupełnie malutkich dzieci nie warto ryzykować podawania im najdorodniejszych nawet owoców kupowanych z nieznanej uprawy.


W prawie każdym sklepie spożywczym można już kupić najróżniejsze gotowe posiłki w słoiczkach o oryginalnie skompowanych smakach, które zaspokoją gusta niemowlęcia. Zacznij już dziś! Jeśli z czasem uda Ci się wyrobić w dziecku prawidłowe nawyki żywieniowe, będą Ci się należeć gratulacje. Nie podkreślaj jednak ciągle, co jest zdrowe, a co nie. Po prostu odżywiaj się prawidłowo – maluch szybko zacznie Cię naśladować.


Konkurs! Konkurs! Konkurs!

Firma Alima-Gerber S.A. wprowadziła nową linię produktów pod nazwą Menu Smakosza. To linia produktów, które bardzo przypominają jedzenie dla dorosłych, ale przeznaczone są dla dzieci. Gerber sięgnął po nowe składniki, niespotykane dotychczas w posiłkach i napojach dla dzieci, a także wprowadził większe kawałki warzyw i owoców, dostosowane do wieku dziecka i umożliwiające maluchowi naukę gryzienia i żucia.

gerber.jpg

Dla naszych Internautek mamy 30 zestawów składających się z trzech produktów dla niemowląt z serii Menu Smakosza. Pytanie konkursowe brzmi:

Podaj co najmniej dwa smaki produktów z linii Gerber Menu Smakosza.

Odpowiedź brzmi: np. Lazania z cielęciną, Łosoś w warzywach. Sprawdź wyniki konkursu.

 
Tagi: menu