Kreatywna zabawa dla malucha - zobacz, jak się bawić!

Kreatywne i wielofunkcyjne zabawki dla dziecka to rzadkość. Zobacz, jaką zabawkę proponujemy, aby służyła Twojemu dziecko na długo i... zmieniała się wraz z jego potrzebami!
/ 11.05.2011 11:21

Aby bawić się na całego - zabawka wielofunkcyjna dla dziecka

Dziecko uczy się poprzez zabawę. Odpowiednio wybrane zabawki potrafią zdziałać cuda. Nic tak dobrze nie wpływa na rozwój psychoruchowy malucha jak nowoczesna mata piankowa. To wyjątkowe połączenie maty edukacyjnej i puzzli piankowych znakomicie stymuluje rozwój dziecka – pobudza spostrzegawczość, rozwija kreatywność, kształtuje wyobraźnię przestrzenną i ćwiczy koncentrację dziecka.

Na rosnące wymagania dziecka

Mata piankowa rośnie razem z dzieckiem. Doskonale nadaje się zarówno do zabawy z niemowlakiem, jak i z przedszkolakiem. Dostarcza bodźców do świetnej zabawy na wiele lat! Dzięki macie piankowej Twój szkrab będzie się rozwijał na wielu płaszczyznach. Ta innowacyjna zabawka sprawi, że dziecko szybko nabędzie właściwych zdolności psychoruchowych. Mata stymuluje także zmysł dotyku, zmysł wzroku oraz doskonale pobudza receptory na stopach maluszka.

Zobacz też: Jak wybrać dywan dla dziecka?

Dla tych młodszych i tych starszych - czy jedna zabawka będzie odpowiadać takim wymaganiom?

Maluszki uwielbiają zabawy na macie piankowej. Bezpieczna, gruba i miękka pianka chroni przed zimną podłogą, bolesnymi upadkami i stwarza doskonałe warunki do zabawy. Puzzle piankowe tworzą optymalne i w pełni bezpieczne warunki dla codziennych zabaw dziecka: podnoszenia główki, turlania się, leżenia, odpoczywania, pełzania, raczkowania, nauki siadania i chodzenia.

To fantastyczna zabawa każdego dnia. Zabawa, która daje frajdę i uczy. I zachęca do zdobywania kolejnych umiejętności psychomotorycznych, także starsze dzieciaki.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają wesołe kolory. Przedszkolaki uwielbiają matę za jej intensywne barwy, które zachęcają do radosnych wygibasów. W atmosferze fanatycznej zabawy dzieciaki rozwijają wyobraźnię i inteligencję, ćwiczą pamięć i koncentrację, uczą się nowych słówek i rozpoznawania kolorów.

Zobacz też: Jakie warunki powinny panować w dziecięcej sypialni

Coś więcej niż mata

Wielofunkcyjne puzzle piankowe dają wiele możliwości. Jakich? Dla przykładu mata Animals 3 w 1 ze sklepu www.babymama.pl to nie tylko mata do leżenia. To także możliwość zbudowania konika na biegunach. To stabilna, ale lekka konstrukcja, która jest w pełni bezpieczna dla Twojej pociechy. I, co najważniejsze, daje jej mnóstwo uciechy i zachęca do zdobywania różnych zdolności, także fizycznych.

Dla małych księżniczek dobrym wyborem może okazać się mata flower 3 w 1, z której można stworzyć przepiękną i kolorową łąkę kwiatową.

3 w 1 to innowacyjne połączenie maty edukacyjnej i puzzli piankowych. Najlepszy prezent dla rosnącego szkraba. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do zabawy i pobudzić jego rozwój mata piankowa będzie dobrym rozwiązaniem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Mata piankowa – puzzle daje dzieciom wiele cennych doświadczeń, zachęca do poznawania świata i odkrywania jego tajemnic.