POLECAMY

Sprawdzamy gryzaki

Kolorowy gryzak pomoże maluchowi zwalczyć ból dziąseł, a także posłuży mu do zabawy. Zobacz, które gryzaki są najlepsze!
Pierwsze ząbki wyrzynają się zwykle między szóstym a ósmym miesiącem życia. Ale są i takie maluchy, które ząbkują dopiero pod koniec pierwszego roku! Najczęściej najpierw wyrzynają się dwa dolne siekacze, po których pojawiają się górne, następnie dwójki, kły oraz zęby przedtrzonowe i trzonowe. Proces ten trwa do trzecich urodzin – wtedy też smyk będzie miał w buzi 20 mleczaków. Zanim jednak akcja „ząbkowanie” się rozpocznie, spraw swojemu maluszkowi gryzaczek.

Po pierwsze przyda się on do gryzienia, czyli naturalnego masażu obolałych dziąseł.
Po drugie poprawi sprawność dziecięcych rączek, bo malec będzie go chwytał na wiele różnych sposobów.
Po trzecie zaletą gryzaczka jest to, że doskonale pobudza zmysł dotyku.

Oto nasze recenzje gryzaków dostępnych na rynku!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/rok temu
Myszka Meiya jest Najlepsza :) delikatny miękki gryzak z organicznego mleczka drzew hevea to gwarancja bezpieczeństwa dla Najmłodszych. Oba gryzaki są Super.
/rok temu
Lanco jest the Best :) Gryzaczki tej firmy są już na szczęście w Polsce. Według mnie naturalny kauczuk, farby spożywcze, to że zabawka po ściśnięciu piszczy, i można się nią bawić w kąpieli, to wszystko razem sprawia że zabawka jest ciągle w użyciu. Polecam Biedronkę.
/rok temu
Zgodze się z ostatnimi zdaniami artykulu – rzeczywiście gryzaki pełnia rozne funkcje, nie tylko pomagają przy zabkach ale również mogą sluzyc jako zabawka cwiczaca sprawność dziecięcych raczek. Niedawno zakupiłam gryzak dla swojej corki, taki rozowy firmy NUK i mysle ze zdaje egzamin.
POKAŻ KOMENTARZE (14)