Sprawdzamy gryzaki

Kolorowy gryzak pomoże maluchowi zwalczyć ból dziąseł, a także posłuży mu do zabawy. Zobacz, które gryzaki są najlepsze!
/ 16.08.2012 07:05
Pierwsze ząbki wyrzynają się zwykle między szóstym a ósmym miesiącem życia. Ale są i takie maluchy, które ząbkują dopiero pod koniec pierwszego roku! Najczęściej najpierw wyrzynają się dwa dolne siekacze, po których pojawiają się górne, następnie dwójki, kły oraz zęby przedtrzonowe i trzonowe. Proces ten trwa do trzecich urodzin – wtedy też smyk będzie miał w buzi 20 mleczaków. Zanim jednak akcja „ząbkowanie” się rozpocznie, spraw swojemu maluszkowi gryzaczek.

Po pierwsze przyda się on do gryzienia, czyli naturalnego masażu obolałych dziąseł.
Po drugie poprawi sprawność dziecięcych rączek, bo malec będzie go chwytał na wiele różnych sposobów.
Po trzecie zaletą gryzaczka jest to, że doskonale pobudza zmysł dotyku.

Oto nasze recenzje gryzaków dostępnych na rynku!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/30.05.2017 15:45
Myszka Meiya jest Najlepsza :) delikatny miękki gryzak z organicznego mleczka drzew hevea to gwarancja bezpieczeństwa dla Najmłodszych. Oba gryzaki są Super.
/14.04.2017 20:46
Lanco jest the Best :) Gryzaczki tej firmy są już na szczęście w Polsce. Według mnie naturalny kauczuk, farby spożywcze, to że zabawka po ściśnięciu piszczy, i można się nią bawić w kąpieli, to wszystko razem sprawia że zabawka jest ciągle w użyciu. Polecam Biedronkę.
/23.02.2017 23:25
Dla mnie ważne żeby gryzak który dziecko ciągle trzyma w buzi był bezpieczny, nie toksyczny, najlepiej naturalny, z drewna lub z naturalnego kauczuku. Nie dałabym dziecku do buzi jakiegoś świństwa z chin :/ W Hiszpanii wpadłam na firmę Lanco, wszystko robione z drzew Hevea. Polecam!
POKAŻ KOMENTARZE (13)