POLECAMY

Czyżby chora tarczyca?

Mam 32 lata i 3 dzieci. Ostatnie urodziłam przez cięcie cesarskie gdyż dostałam silnego krwawienia i dziecko również straciło dużo krwi.
Czyżby chora tarczyca?

Mam 32 lata i 3 dzieci. Ostatnie urodziłam przez cięcie cesarskie gdyż dostałam silnego krwawienia i dziecko również straciło dużo krwi. Z książeczki wyczytałam, że miało tzw. zamartwicę. Całą ciążę przechodziłam z krwiakiem na łożysku gdyż nie mogłam sobie pozwolić na to aby położyć się w szpitalu. Ale wszystko się dobrze skończyło. Minęło 1.5 roku od porodu, a ja wciąż nie mam miesiączki. Występują tylko nieregularne plamienia, od pół roku
biorę tabletki hormonalne ale i one mi nie pomagają. Czuję się fatalnie. Moja buzia strasznie się postarzała w przeciągu 1 roku. Czuję się wciąż zmęczona. Mam strasznie wysuszoną skórę na twarzy i rękach. Przed ciążą ważyłam około 57kg- dziś ważę 50kg i nie stosuję żadnej diety odchudzającej. Często odczuwam ból najczęściej rąk jakby ból kości podobny jak przy grypie. W nocy podczas snu strasznie się pocę i mam problem z zasypianiem. Wiem, że powinnam iść
do lekarza. Mieszkam teraz za granica pewnie nie bardzo zrozumiem lekarza co mi jest. Proszę o pomoc i radę co mogłabym zrobić.
Dorota
Niestety bez wizyty u lekarza się nie obędzie. Objawy, które pani opisała mogą sugerować wiele schorzeń. Podobne objawy występują w chorobach tarczycy. Jednak bez badania usg i poziomu hormonów nie można postawić diagnozy. A tym bardziej leczyć się na własną rękę.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)