POLECAMY

Ach, ta ciąża

Może nie powinnam pytać pani o to, tylko ginekologa, ale spróbuję, każda porada jest dobra. Więc od ponad roku próbuję zajść w ciążę mam już syna 4-letniego, też miałam problemy z zajściem, ale śmiesznym losem lekarz zapisał (rodzinny) mi tabletki na uspokojenie, bo początek depresji miałam no i zaszłam.
Ach, ta ciąża

Może nie powinnam pytać pani o to, tylko ginekologa, ale spróbuję, każda porada jest dobra. Więc od ponad roku próbuję zajść w ciążę mam już syna 4-letniego, też miałam problemy z zajściem, ale śmiesznym losem lekarz zapisał (rodzinny) mi tabletki na uspokojenie, bo początek depresji miałam no i zaszłam. Teraz ginekolog zapisał mi już wszystkie tabletki dla kobiet w
ciąży, a ja nadal nie jestem co mam zrobić znowu mam wziąć tabletki na uspokojenie. Proszę mnie jakoś pocieszyć, bo latka lecą a ja chcę mieć dużo dzieci, bo kocham je ponad wszystko na świecie.

Margarita

Na pewno nie jestem mądrzejsza od lekarza ginekologa, ale skoro mam panią pocieszyć to spróbuję to zrobić. Z tymi latkami to spokojnie, bo np. niektórzy mają dzieci mając np. 38 lat (pierwsze dziecko). A pani ma dużo mniej (wnioskuję po 1981 w adresie - może się mylę) i ma już czterolatka w domku. Więc proszę nie dołować kobiet, które nie mają dzieci a mają np. 27, 28 itd. lat, że im latka lecą.
Miło mi się czyta "bo kocham je ponad wszystko na świecie" - macierzyństwo to coś pięknego, obyśmy wszystkie miały takie podejście do tego tematu.
Te tabletki na uspokojenie to niegłupia myśl, być może stres powoduje, że dochodzi do powstrzymania owulacji. Proszę spróbować (łatwo mówić lub pisać - wiem), nie myśleć, nie koncentrować się na "właściwym" dniu. Tak jakby trochę wyluzować - myśleć o przyjemności - a nasienie będzie we właściwym miejscu i czasie. Proszę być dobrej myśli tym bardziej, że już była pani w ciąży. Powodzenia. Jak się uda proszę mi o tym napisać:).

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)