Prezenty na Pierwszą Komunię

Zbliża się okres Pierwszych Komunii Świętych, a wraz z nimi problem z kupieniem prezentu dla ośmiolatka. Apollo proponuje szereg produktów, które nie tylko sprawią radość, ale również będą miały korzystny wpływ na rozwój dzieci.
/ 18.04.2007 07:55
Zbliża się okres Pierwszych Komunii Świętych, a wraz z nimi problem z kupieniem prezentu dla ośmiolatka. Apollo proponuje szereg produktów, które nie tylko sprawią radość, ale również będą miały korzystny wpływ na rozwój dzieci.

Maj to czas Pierwszych Komunii Świętych. Często w tym okresie stajemy przed problemem, jaki prezent wybrać dla ośmiolatka, zastanawiamy się czym kierować się przy wyborze upominku – tym, żeby sprawić dziecku radość, czy też praktycznym zastosowaniem prezentu.

Są jednak przedmioty, które mogą spełniać oba te warunki. Planując więc prezent warto pomyśleć nie tylko o upominku, który ucieszy dziecko, ale jednocześnie pozytywnie wpłynie na jego rozwój i obudzi w nim ciekawość świata. Apollo proponuje szereg prezentów, które bawią i uczą, a jednocześnie dostosowane są do każdej kieszeni.

Odtwarzacze mp3 i mp4
Nikogo nie trzeba przekonywać o pozytywnym wpływie muzyki. Dzięki odtwarzaczom mp3 i mp4 Apollo można stworzyć własną składankę ulubionych utworów, a dodatkowe funkcje, np. dyktafon mogą przydać się w szkole. A dzięki modelom z funkcją odtwarzania plików mp4 możemy oglądać filmy i zdjęcia.

Akcesoria komputerowe
Gry komputerowe - odpowiednio dobrane i dostosowane do wieku dziecka - pozytywnie wpływają na jego zdolność koncentracji i szybko uczą obsługi komputera, a to przyda się również przy nauce. Marka Apollo proponuje szereg akcesoriów, które umożliwiają korzystanie z gier komputerowych i urozmaicają tą rozrywkę.

Aparaty cyfrowe
Znakomitym prezentem dla dziecka może być aparat cyfrowy. Kupując taki sprzęt musimy jednak pamiętać, aby wybrać model, którego obsługa nie jest zbyt skomplikowana. Takie właśnie aparaty proponuje marka Pentax. Kupując dziecku aparat fotograficzny i zachęcając go do robienia zdjęć możemy liczyć, że fotografia rozwinie w nim umiejętności obserwacji otaczającego świata i dostrzegania jego piękna.


Apollo Electronics Sp. z o.o.
http://www.apollo.eu
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (26)
/20.01.2012 15:46
Nasze dziecko otrzymało metalizowaną figurkę dziecka przystępującego do komunii świętej na drewnianej podstawce, tabliczka z wygrawerowaną dedykacją i do tego ramka ze zdjęciem.Ciekawy pomysł;) Można trafić na to wpisując w google metalizacja przedmiotów.
/12.02.2013 16:50
i to właśnie są oryginalne pomysły na prezent, laptopy i te wszystkie sprzęty psuja dzieci
/12.02.2013 16:48
ja niestety jestem tradycjonalistką a rok temu gdy miałam komunię kuzynki kupiłam jej skarbonkę w kształcie zamku, posrebrzana, dodatkowo ta firma w której zamawiałam świadczyła usługę grawer, więc kilka słów od siebie i małej przy każdej wizycie wrzucam parę złotych:) moim zdaniem trafiony prezent. gdyby ktoś miał podobny pomysł podaje stronę na której zamawiałam www.prezentynakomunie.pl
POKAŻ KOMENTARZE (23)