POLECAMY

"Złotopolscy" odcinki 882-883

Nowe przeżycia bohaterów serialu.
"Złotopolscy" odcinki 882-883Sobota (29.09.), godz. 14.30, "Złotopolscy" (odc. 882 "Poczucie bezpieczeństwa kobiety"), Reż. Dorota Lamparska, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 24 min., TVP 2:
Bobaszaki chcą mścić się na Waldku za pobitego brata. Agata zapewnia małą Zosię, że nie zdradziła ich przyjaźni. Viola ponownie odwiedza Tomka. Mówi mu, że nie chce rozwodu z mężem, tylko separacji. Wypytuje też detektywa o jego małżeństwo. Borowy wyjawia Kleczkowskiej powody jego konfliktu z Józefem. Listonosz ma żal do ojca Różyczki, że zapisał trzy hektary ziemi tylko pannie młodej, podczas gdy on miał dać obojgu młodym po ślubie 100 tysięcy złotych. Różyczka i Ziuk nie chcą brać udziału w ich sporze i przeprowadzają się do Julii.


Niedziela (30.09.), godz. 14.30, "Złotopolscy" (odc. 883 "Powrót Chrisa"), Reż. Janusz Dymek, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 25 min., TVP 2:
Agata spotyka się z Martą i Iloną, aby opowiedzieć im o zaręczynach. Biernacki zastanawia się, kto mógł na weselu uderzyć Marka Złotopolskiego. Bobaszaki żądają od Waldka pieniędzy jako zadośćuczynienia za pobicie jednego z nich. Julia otrzymuje list z zagranicy. Marcysia zauważa, że pan Józef bardzo przejął się tym listem, ale Julia nie chce o tym rozmawiać. W komisariacie omawiany jest problem bezpieczeństwa kobiet. Tymczasem na dworcu pojawia się ekshibicjonista, który napada na dziewczynkę. Viola kolejny raz odwiedza Tomka. Zaczyna wspominać szkolne czasy. Marek niespodziewanie dostaje wysokiej gorączki. Marcysia wzywa lekarza.


Zobacz także wcześniejsze odcinki:


Sobota (29.09.), godz. 11.30, "Złotopolscy" (odc. 869 "Łzy Zalewskiej"), Reż. Ireneusz Engler, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 24 min., TV Polonia:
Biernacki jest zaniepokojony dziwnym zachowaniem swojej asystentki. Obawia się, że może to negatywnie wpłynąć na jego wizerunek. Agata wypytuje Radka o szczegóły ich zaręczyn. On zapewnia ją, że to będzie wyjątkowy dzień, ale nie chce zdradzić nic więcej. Popędowski spotyka się w kawiarni z Iloną. Różyczka i Ziuk zapraszają gości na swój ślub. Gościem honorowym ma być Julia. Kalina proponuje Rudemu wspólny wieczór.


Niedziela (30.09.), godz. 13.00, "Złotopolscy" (odc. 870 "Niebezpieczne związki posła Biernackiego"), Reż. Ireneusz Engler, Wyk. Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, 24 min., TV Polonia:
Popędowski zamawia w kawiarni Marty najdroższe potrawy i trunki. Zaczyna też spotykać się z Iloną. Marcysia obawia się, że to zmniejszy szanse Marka na związek z Iloną. Joanna informuje Biernackiego, że Monika spiskuje przeciwko niemu z posłem Jemiołą. Rudemu udaje się zbliżyć do Kaliny. Zauważa to jednak generał i donosi o wszystkim Wieśkowi. Listonosz zaczyna wiązać z Julią coraz większe nadzieje. Do Złotopolic przyjeżdża z wizytą Magdalena.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)