"Winx Club - magiczna przygoda 3D"

Wróżki z nieustraszonej ekipy WINX wracają zaplątane w 3D
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Wróżek Alfea zostaje nagle przerwane przez nikczemne Trix, czyli czarownice Icy, Darcy i Stormy. Bez pomocy nieobecnej Bloom, Winx muszą poradzić sobie z problemami, których przysporzyły im Trix rujnując przyjęcie i kradnąc tajemniczy magiczny przedmiot. Tymczasem Bloom jest na Domino, gdzie przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia w roli księżniczki. Jej prawdziwi rodzice w końcu ją odnaleźli, a Sky właśnie poprosił ją o rękę.

Niestety, nad głowami przyjaciółek z klubu Winx zbierają się czarne chmury. Trzy Starożytne Wiedźmy wracają by dręczyć Stellę, Laylę, Tecnę, Musę, Florę i Bloom, zaś Erendor, ojciec Sky’a, zabrania mu poślubić nową księżniczkę Domino. Mroczny sekret ciąży nad królestwem Eraklyon, a Sky, jego prawowity władca, musi odkryć, o co w tym wszystkim chodzi.

W tym samym czasie Starożytne Wiedźmy, z pomocą Trix, odnajdują Drzewo Życia, które utrzymuje równowagę pomiędzy białą i czarną magią. Dzięki potężnemu zaklęciu udaje im się złamać tę równowagę i zaczynają wysysać dobrą energię z Magix. Pozbawione swoich mocy, Bloom i jej przyjaciółki są zmuszone kolejny raz stawić czoła Wiedźmom uosabiającym wszelkie zło. Czy nasze bohaterki będą w stanie przywrócić równowagę w magicznym wymiarze? Jaka tajemnica stoi na drodze szczęścia Bloom i Sky’a i oddziela ich od siebie? Czy ich miłość przetrwa tę ciężką próbę?

Winx powracają w nowym, pełnym przygód, magii i zabawy filmie.

Zobacz zwiastun:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
dosyć fajne