POLECAMY

Dowiedz się więcej o programach lojalnościowych dla... dzieci!

Oto korzyści płynące z programu lojalnościowego dla najmłodszych. To możecie zyskać!
Dowiedz się więcej o programach lojalnościowych dla... dzieci! fot. serwis prasowy

O co chodzi z programami lojalnościowymi dla dzieci?

Programy lojalnościowe to coraz bardziej popularna forma, którą firmy stosują wobec swoich klientów. Po pierwsze jest to ukłon w stronę stałych konsumentów, po drugie forma zachęcenia do kupna produktu tych, którzy jeszcze się wahają. Coraz częściej takie programy kierowane są także do najmłodszych.
Wiemy od naszych dorosłych gości, że  często to właśnie ich pociechy proszą, aby pojechać do Hotelu Ossa. Wielu naszych klientów, którzy przyjeżdżają do naszych hoteli z rodzinami to właśnie dzieci. Niektóre z nich pojawiają się w Hotelu kilka razy w roku, przyjeżdżają na długie weekendy, czy tygodniowe wakacje, bawią się w teatr lub przejmuję władzę w hotelu. Tak więc widzimy jak dorastają, znamy je a one nas więc można śmiało powiedzieć, że czują się u nas jak w domu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć specjalnie dla niech ofertę Trip Kids Zone.
- mówi Małgorzata Chechlińska, Prezes Grupy Trip


 

Poznaj z bliska ofertę Grupy Trip!

Grupa Trip do której należą cztery Hotele m.in. Ossa Congress & Spa pod Warszawą oraz Belvedere w Zakopanem zdecydowała się stworzyć ofertę specjalnie dla gości w wieku 4-12 lat,  program Trip Kids Zone. Każde dziecko, które będzie gościem w Hotelu należącym do Grupy Trip dostanie imienną kartę, która upoważnia do otrzymania naklejek z hologramem podczas przynajmniej dwudobowego pobytu w Hotelu. Po zebraniu 6 naklejek, najmłodszy gość będzie miał prawo do bezpłatnego dwudobowego pobytu w dowolnym Hotelu Grupy Trip.

napisane na podstawie informacji prasowej Grupy Trip
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)