POLECAMY

"Tom i Jerry i Sherlock Holmes "

Niezdarny kot, który zawsze pozostaje w tyle i przebiegła mysz. Tym razem łączą siły, aby schwytać grasującego w całym Londynie złodzieja biżuterii – i zrobić to zanim na trop wpadnie legendarny Sherlock Holmes!
"Tom i Jerry i Sherlock Holmes " fot. Galapagos Films
W zalanym deszczem Londynie grasuje przebiegły złodziej biżuterii! Scotland Yard wydaje się bezradny. Wszystkie tropy prowadzą do popularnego piosenkarza Reda. Wyostrzony koci nos zwęszył jednak oszustwo! Ktoś jest wrabiany!
Tom i Jerry łączą swoje siły aby schwytać kanciarza! Muszą się śpieszyć. Sławny detektyw Sherlock Holmes i jego wierny pomocnik Watson depczą im po piętach! Kto pierwszy odnajdzie klucz do rozwiązania?

W odkryciu prawdy i złapaniu złoczyńcy pomaga żarłoczna, osierocona mysz Tuffy, odwieczny wróg Toma – bezdomny kot Butch oraz Droopy, pies rasy basset.

Odziani w kaszkiety i uzbrojeni w lupy bohaterowie pędzą ulicami! Innym razem drepczą po niknących śladach lub w ciemnych zaułkach wspinają się na dachy. Rozpracowanie zagadki może okazać się jednak łatwiejsze niż zaprzestanie walki pomiędzy kotem a myszą. Czy uda się utrzymać rozejm zawarty w imię sprawiedliwości?

Wydany w edycji direct-to-DVD „Tom i Jerry i Sherolock Holmes” to 48 minut animowanego materiału filmowego w polskiej wersji językowej oraz super dodatek specjalny: Jak narysować Toma i Jerry’ego: narysuj swoich ulubionych bohaterów dzięki wskazówkom profesjonalnego rysownika.

Od 27 sierpnia „Tom i Jerry i Sherlock Holmes” dostępny w sklepach

W polskiej wersji językowej głosów użyczyli:
SHERLOCK HOLMES - Andrzej Ferenc
DR.WATSON - Jerzy Słonka
RED - Jarosław Domin
TUFFY -  Katarzyna Łaska
BUTCH -Jacek Bursztynowicz
DROOPY - Andrzej Arciszewski
i inni.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)