POLECAMY

„Stacyjkowo: Wszyscy na tory!”

Zapraszamy do miejsca, gdzie małe ciuchcie uczą się jak zostać prawdziwymi pociągami. Wyrusz w pierwszą podróż z bohaterami „Stacyjkowa”
„Stacyjkowo: Wszyscy na tory!” fot. Galapagos Films
Stacyjkowo - jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:

- Bruno, siłacz. Spalinowo-elektryczna ciuchcia stworzona do przewożenia ciężkich ładunków – naprawdę silna! Zazwyczaj bardzo rozsądny, jeśli nie jest pewien instrukcji, zadaje pytania.
Można na nim polegać, gdy zbliżają się kłopoty. Czasami jednak bywa zbyt pewny siebie: zdarza mu się ładować na pakę zbyt dużo!

- Koko, jest prawdopodobnie jedyną w Stacyjkowie lokomotywą  elektryczną. Nie tylko kształtem przypomina pocisk – jest także szybka jak on! Stworzona do energicznej jazdy Koko nie wie, co to strach! Uwielbia wykorzystywać swoją moc: ścigać się z innymi i wygrywać! Czasem posuwa się do oszustw, nigdy jednak nie chce celowo zasmucić przyjaciół i zawsze wie,
kiedy przeprosić.

Najmłodszy spośród ciuchci - Wilson,to wielofunkcyjna lokomotywa spalinowa, bardzo ciekawa świata. Pilnie się uczy, stara się z uwagą słuchać wszystkich instrukcji – w tej dziedzinie musi jednak zdobyć trochę doświadczenia!
Wilson nie do końca świadomy jest swoich talentów. Czasem dopada go smutek – nie jest tak silny jak Brewster ani tak szybki jak Koko… Nigdy jednak nie narzeka. Tryska dobrym humorem – uważaj, to zaraźliwe!

Dla Koko, Wilsona i Bruna każdy dzień to nowe przygody i pełna emocji jazda po szynach! Uczą się także, jak zostać prawdziwymi lokomotywami i odkrywają, że zajezdnia wcale nie jest strasznym miejscem! Lecz przede wszystkim – wspólnie poznają, czym jest prawdziwa przyjaźń! Towarzyszom im roześmiana Zephie, spalinowóz Harrison, mechanik Dunbar, a także Irving, Hodge, Pete i Vee- głośnik dworcowy.„Stacyjkowo: Wszyscy na tory!”, Gatunek: animacja, Film z dubbingiem, Wydawca DVD: Galapagos Films, Premiera DVD: 14 maja 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)