Stacyjkowo: Ciuchcie idą do szkoły!

Galapagos Films oraz Ludorum Plc zapraszają do miejsca, gdzie małe ciuchcie uczą się jak zostać prawdziwymi pociągami! "Stacyjkowo. Ciuchcie idą do szkoły!" już na DVD!
/ 07.03.2011 13:38

Galapagos Films oraz Ludorum Plc zapraszają do miejsca, gdzie małe ciuchcie uczą się jak zostać prawdziwymi pociągami! "Stacyjkowo. Ciuchcie idą do szkoły!" już na DVD!

Zrealizowany za pomocą najnowszych technik animacji komputerowej, obejmuje 52 odcinki (każdy trwający 10 minut), zawarte w ramach jednego sezonu i skierowane do widzów od 3 do 6 lat. Po premierze telewizyjnej w Wielkiej Brytanii w kanale BBC, CBeebies (wrzesień 2008), Stacyjkowo pokochały przedszkolaki na całym świecie - w Europie, Australii, Japonii, Stanach Zjednoczonych. W Polsce, od 1 stycznia 2010 seria jest emitowana na kanale Mini Mini i cieszy się olbrzymią popularnością. Jesienią zobaczymy linię zabawek, książek oraz produkty papiernicze z ulubionymi bohaterami ze Stacyjkowa.

Stacyjkowo

Stacyjkowo

Stacyjkowo - jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:

Bruno, siłacz. Spalinowo-elektryczna ciuchcia stworzona do przewożenia ciężkich ładunków - naprawdę silna! Zazwyczaj bardzo rozsądny, jeśli nie jest pewien instrukcji, zadaje pytania. Można na nim polegać, gdy zbliżają się kłopoty. Czasami jednak bywa zbyt pewny siebie: zdarza mu się ładować na pakę zbyt dużo!

Koko, jest prawdopodobnie jedyną w Stacyjkowie lokomotywą elektryczną. Nie tylko kształtem przypomina pocisk - jest także szybka jak on! Stworzona do energicznej jazdy Koko nie wie, co to strach! Uwielbia wykorzystywać swoją moc: ścigać się z innymi i wygrywać! Czasem posuwa się do oszustw, nigdy jednak nie chce celowo zasmucić przyjaciół i zawsze wie, kiedy przeprosić.

Najmłodszy spośród ciuchci - Wilson, to wielofunkcyjna lokomotywa spalinowa, bardzo ciekawa świata. Pilnie się uczy, stara się z uwagą słuchać wszystkich instrukcji - w tej dziedzinie musi jednak zdobyć trochę doświadczenia! Wilson nie do końca świadomy jest swoich talentów. Czasem dopada go smutek - nie jest tak silny jak Brewster ani tak szybki jak Koko... Nigdy jednak nie narzeka. Tryska dobrym humorem - uważaj, to zaraźliwe!

Dla Koko, Wilsona i Bruna każdy dzień to nowe przygody i pełna emocji jazda po szynach! Uczą się także, jak zostać prawdziwymi lokomotywami i odkrywają, że zajezdnia wcale nie jest strasznym miejscem! Lecz przede wszystkim - wspólnie poznają, czym jest prawdziwa przyjaźń! Towarzyszom im roześmiana Zephie , spalinowóz Harrison, mechanik Dunbar, a także Irving, Hodge, Pete i Vee - głośnik dworcowy.

O WYDANIU DVD (CZ.5)

Piata część wspaniałego serialu dla najmłodszych Stacyjkowo - 6 odjechanych odcinków i cudowna zabawa.Małe ciuchcie mają mnóstwo przygód ucząć się życia na torach! Zobacz jak Bruno, Koko i Wilson zdobywają nowe umiejętności.

Redakcja poleca

REKLAMA