Sklepy BARTEK dołączają do Akcji Pacyfa!

Gwiazdy wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i marką butów dziecięcych BARTEK promują akcję „Kup pacyfę - wspieraj dzieci”.

Sklepy BARTEK dołączają do Akcji Pacyfa!

Anna Mucha, Katarzyna Pakosińska i Aleksandra Kisio wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i marką butów dziecięcych BARTEK promują akcję „Kup pacyfę - wspieraj dzieci”. Imprezę poprowadziła aktorka, Aleksandra Mikołajczyk.

W połowie października wystartowała Akcja Pacyfa promująca noszenie koronkowych bransoletek Missiu z motywem pacyfy, ponieważ 20% z ich sprzedaży trafia na konto  Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Do akcji włączyło się wiele Gwiazd, ale prawdziwymi Gwiazdami są wszyscy, którzy kupują i noszą pacyfki Missiu. Teraz do akcji dołącza sieć sklepów z obuwiem dziecięcym BARTEK, w których od końca października będzie można kupić bransoletki Missiu.

W miniony piątek w warszawskim centrum handlowym WOLA PARK w sklepie firmowym Bartka odbyło się niecodzienne spotkanie. Anna Mucha, Katarzyna Pakosińska oraz Aleksandra Kisio były kapitankami drużyn dziecięcych, składających się z podopiecznych Stowarzyszenia, które wykonają prace plastyczne z motywem pacyfy, a tym samym zainicjowały akcję prowadzoną na rzecz dzieci przez markę BARTEK na Facebooku. Za każdą ze 100 prac plastycznych z motywem pacyfy BARTEK przekaże 1 parę butów podopiecznym SOS Wioski Dziecięce.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)