POLECAMY

Naklejkowy zawrót głowy

Kiedyś dzieci kolekcjonowały historyjki z gum do żucia. Kilkanaście lat temu szkoły ogarnęła prawdziwa „karteczkomania” – maluchy zbierały i wymieniały się notesikami z ulubionymi postaciami. Dziś przyszła kolej na naklejki – uwielbiają je maluchy i doceniają rodzice.
Naklejkowy zawrót głowy fot. Fotolia
Większość dzieci ma swoje małe tajemnice i swoje małe skarby. Dla nich nawet z pozoru zwykły kamyk może być na wagę złota, a kolekcja muszelek cenniejsza niż obrazy najsłynniejszych impresjonistów. Stąd co jakiś czas pojawia się nowa „kolekcjonerska moda”.

Dziś najpopularniejsze jest zbieranie kart, np. z piłkarzami, magnesów na lodówkę ze zwierzątkami czy minizabawek dołączanych do artykułów spożywczych. Trendem na czasie są także naklejki. Zbieranie ich to przyjemna i proedukacyjna pasja.

Drukuj tu, naklej tam...

Gotowe zestawy naklejek można oczywiście kupić w sklepie z artykułami papierniczymi, choć nam bardziej podoba się opcja drukowania we własnym domu.

Dlaczego? Ponieważ daje ona praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wybór bohaterów naklejek, gwarantuje głębokie i nasycone kolory a przy tym jest ekonomiczna – wystarczy zapas odpowiedniego papieru i do dzieła!

A co drukować? To zależy jakie jest „przeznaczenie” naklejek. Jeśli mamy tylko sprawić dziecku radość, wydrukujmy naklejki np. z ulubioną księżniczką córki – niech ozdobi nią swój pamiętnik czy plecak szkolny. Naklejki mają pomóc w nauce, np. do sprawdzianu z wiedzy przyrodniczej. Można na nich wydrukować wizerunki zwierząt i roślin, a kolekcja dziecka będzie rosła wraz z każdym nowo zapamiętanym gatunkiem.

Naklejki mogą też być formą nagrody i motywacji do dalszej pracy dla najmłodszych. Jeśli dziecko zrobi o co proszą rodzice, dostaje naklejkę np. ze słonkiem. Gdy jest niegrzeczne – z piorunkiem. Gdy zbierze z góry ustaloną liczbę „słoneczek”, pora na umówioną nagrodę, np. rodzinne wyjście do kina.

A kolekcja rośnie i rośnie... I jak miło pochwalić się nią koleżankom i kolegom!

System druku HP Ink Advantage

Mając na uwadze finanse rodziców i zabawę dzieci, marka HP oferuje rodzinę produktów HP Ink Advantage, które zapewniają wysoką jakość druku, piękne odwzorowanie kolorów oraz niskie koszty wkładów atramentowych. Tylko teraz będzie można wydrukować dwa razy więcej za tę samą cenę. Cena tuszu: 35 zł.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie HP! Do wygrania 3 drukarki HP deskjet Ink Advantage 6525 e All in one!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)