POLECAMY

Na planie "Trzeciego Oficera"

Kruszon wraca!
Po "Oficerze" i "Oficerach" przyszedł czas na "Trzeciego oficera". Trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej o przygodach dzielnych oficerów z Centralnego Biura Śledczego.

Na ekranie znowu pojawią się starzy, dobrzy znajomi - podkomisarz "Kruszon" Kruszyński, nadkomisarz Aldona Ginko, podinspektor Marek Sznajder oraz podkomisarz Alicja Szymczyszyn. Oprócz Borysa Szyca, Magdy Różczki, Cezarego Pazury oraz Kasi Cynke pojawi się też kolejny bohater. Tajemniczego "trzeciego oficera" czyli komisarza Jerzego Senta z CBŚ w Krakowie zagra Bartłomiej Topa. "Mój bohater jest narzędziem w rękach władzy. Został wynajęty przez generała Matejewskiego, aby zmusić Kruszona do wykonania pewnego zadana - powiedział nam aktor. - Poza tym jest bardzo tajemniczą postacią i niewiele o nim wiadomo".

Możemy już zdradzić, że w nowych odcinkach Kruszon próbuje sobie ułożyć życie na nowo z Aldoną.
Uznaje dziecko nieżyjącego już nadkomisarza Krzysztofa Rysia i Aldony, ale pojawiają się cienie z przeszłości.. Wbrew własnej woli musi wykonywać zadanie, o których chciałby zapomnieć. "Brzmi to trochę śmiesznie, ale Kruszon musi zdobyć informacje o... bombie atomowej, którą chciano wyprodukować w Polsce w latach siedemdziesiątych, ponieważ pojawiają się informacje, że ktoś chce sprzedać jakieś jej części - powiedział nam aktor. - Aby go do tego zmusić ktoś porywa jego przybrane dziecko".
Podczas naszej wizyty na planie było naprawdę gorąco, bo w pełnym rynsztunku bojowym pojawili się antyterroryści. W starej cegielni w podwarszawskich Markach szturmowano pomieszczenie, gdzie ponoć była więziona córka Kruszona. Co z tego wyniknie i jak dalej potoczy się akcja tego niestety nie możemy zdradzić.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)